Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

GRAND PRIX OKRĘGU PZW W OPOLU NA ROK 2012 W DYSCYPLINIE SPINNINGOWEJ DLA JANUSZA BIAŁKI, MATEUSZA JAKUCKIEGO ORAZ DRUŻYNY Z TUŁOWIC.

Aktualności | 2012-10-25 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Przeglądając tabele klasyfikacyjne  tegorocznego Grand Prix po dwóch turach i mistrzostwach Okręgu można było zaryzykować stwierdzenie, że praktycznie trzecia i zarazem ostatnia tura nie przyniesie większych przetasowań. Czy na pewno? W klasyfikacji seniorów rzeczywiście z dużą przewagą nad kolejnymi Jerzym Cegielskim i Andrzejem Górką prowadził Janusz Białka. Wśród juniorów Mateusz Jakucki na pewno zrobi wszystko by utrzymać przewagę nad Sylwestrem Czyrkiem z SUMa Rybnej. Do niespodzianki za to może dojść w klasyfikacji drużynowej gdzie prowadząca V drużyna Syrenki Turawa  tylko o 2 punkty wyprzedza idące „łeb w łeb" drużynę Tułowic i II drużynę opolskiej „1". Niedzielny ranek przywitał zawodników gęstą mgłą. To, że drugiego brzegu Kanału Ulgi nie widać nie przeszkadza ani organizatorom ani zawodnikom. Zgodnie z przyjętym porządkiem  sztab sędziowski w składzie Marta Piotrowska, Jerzy Malinowski oraz Rafał Sierpiński daje sygnał do walki o zwycięstwo bądź  poprawę lokaty.  Do zawodów  staje  64 seniorów oraz  5 juniorów. Ryba jak to przeważnie na zawodach / temat warty pracy naukowej ? / bywa nie „bierze". Od czasu do czasu głośniejsze okrzyki wskazują miejsce wędkowania szczęśliwca, któremu się poszczęściło. W sumie złowiono 51 ryb, gdzie największa - boleń - złowiona przez Seweryna Czykietę z SUMa Rybnej mierzyła 66,4 cm. Ale po kolei.  W sektorze „A"  zwycięża Seweryn Czykieta z SUMa Rybnej / 1750 punktów/ , w sektorze „B" Michał Kłobut z II dr. Syrenki Turawa /940 punktów/  zaś wśród juniorów Mateusz Jakucki Z Garnizonowego Zaodrze. Drużynowo zwyciężają Tułowice przed Opolem „1" i Wzdręgą Kluczbork. Czy te wyniki przyniosą istotne zmiany w dotychczasowej klasyfikacji GRAND PRIX?  W klasyfikacji indywidualnej przewaga prowadzących była zbyt duża by można było ją zniwelować w jednych zawodach.. Ostatecznie zwycięża Janusz Białka przed Jerzym Cegielskim i Andrzejem Górką -  wszyscy z opolskiej „1". Wśród juniorów Mateusz Jakucki z Garnizonowego Zaodrze nie pozwolił sobie odebrać zwycięstwa i potencjalni rywale Sylwester Czyrek z SUMa Rybnej i Marcin Popławski z opolskiej „2" musieli zadowolić się drugim i trzecim miejscem. Tak jak można było przypuszczać najbardziej „zaciekła" walka miała miejsce w rywalizacji drużynowej. Ostatecznie GRAND PRIX Okręgu PZW w Opolu w roku 2012 wygrywa drużyna z Tułowic przed II i  I drużyną opolskiej „1".  Serdeczne gratulacje zwycięzcom złożył Prezes Zarządu Okręgu Marian Magdziarz, który to w asyście wiceprezesa Józefa Piotrowskiego wręczał puchary oraz nagrody.  Nie zabrakło  slów podziękowania wszystkim uczestnikom zawodów za udział oraz kilku refleksji na temat zbliżającej się kampanii sprawozdawczo - wyborczej. Sakramentalne „prezesowskie" - zawody trzeciej tury okręgowej ligi spinningowej uważam za zamknięte - jedźcie szczęśliwie do domów- były ostatnim akcentem imprezy.                                                                                                                  Jerzy Kozłowski

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • wydra.pl Data dodania: 6 lat temu Oceń: 23 + / -

  sardynka

  CIĄG DALSZY...

  Było też kilka słów w ekspoze p. Prezesa o iskrzeniu w internecie...
  Ponieważ tkwię w tym po uszy,więc odpowiem tak...

  Zaczęło się wszystko od nazwania moich kolegów debilami,tylko dlatego,że trenowali na Nysie przed zawodami. Zarzucono im,że trenowali podczas sezonu ochronnego dla ryb,podczas,gdy w tym rejonie można łowić przez okrągły rok.. Komentarze zostały jednak usunięte.

  Proszę spojrzeć w link poniżej:

  http://www.pzw.org.pl/1430/wiadomosci/59234/60/pierwsze_bolenie_2012

  To dziwne...
  zawody mogły się odbyć...oczywiście bez treningu...śmiechu warte!!!...
  Na wspomnianym treningu brali udział koledzy:
  Białka,Cegielski,Górka,Nowak.
  A teraz proszę porównać te nazwiska z nazwiskami na pudle.
  Z JEDNEJ STRONY DEBILE...Z DRUGIEJ ZWYCIĘZCY!!!
  A są to te same nazwiska...i ci sami koledzy.
  Jak do tej pory nikt ich nie przeprosił...mnie także nieźle się oberwało...

  Ale pal licho....ponieważ:

  Rozmowy w interku proszę panów i pań
  Istnieją,gdy iskrzy,gdy jest różnica zdań.
  A więc do dzieła moi kochani,moi najmilsi drodzy rodacy!!!!...
  Zachęcam do lania się po pyskach...czyli do codziennej pracy!!!...

  Pozdrawiam bardzo grzecznie,mocno i serdecznie...:)

 • wydra.pl Data dodania: 6 lat temu Oceń: 22 + / -

  sardynka

  No i proszę...
  znowu Mareczek,zapewne ten sam,który wiosną wymyślał moim kolegom od debili.
  Teraz z kolei wcielił się w Marka Antoniusza...
  i...
  zamiast klepać Kleopatrę po tyłku...przypieprzył się do „starej wydry”
  Jej Wysokość wydra pl. ma w kłębie 185 cm,co widać na zdjęciu Nr 8.

  Odpowiem jednak na pytanie.
  Otóż...
  gdybym był jąkałą odpowiedział bym: ”ba...ba...bardzo mi się po...podoba”.

  Ale...
  ponieważ się nie jąkam,więc odpowiem tak:
  Reportaż ze wszech miar normalny,treść dobra-czytelna...potwierdzona dobrymi zdjęciami.
  I tak właśnie powinno być na każdych zawodach.

  Teraz będzie kilka słów do p. Prezesa Okręgu Opole,który wygłosił ekspoze(lepsze od rządowego) na zakończenie sezonu wędkarskiego. Były tam ciepłe słowa pod adresem zwycięzców,zawodników biorących udział w Lidze Okręgu,a także plany na przyszłość jeśli chodzi o działalność Okręgu w dalszych latach.
  Od siebie dodam...
  że...
  w obecnej kadencji mieliśmy w Okręgu Mistrzostwa Europy i Polski w spławiku,że nasz Okręg był na ustach wędkarskich w całej Europie. To ważne aby o tym pisać,aby eksponować,aby się tym chwalić.
  Myślę więc,że obecny Prezes Marian zasługuje na dalsza kadencję.
  Niech no który z delegatów zagłosuje inaczej...NO!!!...:)

  CDN

 • kalfus'3 Data dodania: 6 lat temu Oceń: -13 + / -

  Rozwiń
 • nysa79_team Data dodania: 6 lat temu Oceń: 29 + / -

  Gratuluję triumfatorom! Widać że ten rok to dominacja łowców okoni. ps. Ładny "KLENIK" na zdjęciu 30 i 31.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin