Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Przypominamy..

Aktualności | 2013-05-05 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Zgodnie z uchwałą nr 22/Plenum /2013 z dnia 25.03.2013r. Zarządu Okręgu PZW w Opolu począwszy od 1 maja br. zezwala się na wędkowanie ze środków pływających na zbiornikach zaporowych: Turawa, Otmuchów, Nysa, Michalice, Brzózki, Ujazd - z uwzględnieniem treści porozumień zawartych z innymi Okręgami na rok 2013 oraz Kluczbork - przy czym zgodnie z Uchwałą nr 12/Plenum/2013 Zarządu Okręgu PZW w Opolu z dnia 19.02.2013r. wprowadzono tu ograniczenia możliwości wędkowania w roku 2013 do grona wędkarzy zrzeszonych w kołach PZW Kluczbork, Olesno Miasto, Olesno Rzemieślnik, Wołczyn i Gorzów Śląski oraz z uwzględnieniem treści porozumień zawartych z innymi Okręgami PZW na rok 2013.

Ponadto do dnia 31 maja br. obowiązuje na tych wodach okres ochronny sandacza i szczupaka, zakaz wędkowania metodą spinningową oraz zakaz połowu na „żywca" i „martwą rybkę"/w całości lub jej część/ zarówno z brzegu jak i ze środków pływajacych !!!!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (5)

 • niezadowolony Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  ZAKAZ SPININGOWANIA Z BRZEGU!?

 • nysa79_team Data dodania: 6 lat temu Oceń: -26 + / -

  Rozwiń
 • Kula Cezary Data dodania: 6 lat temu Oceń: 35 + / -

  cezary

  Drogo kolego nysa79_team.
  Nie twierdzę, że każdy łowiący w maju z łódki na zbiorniku zaporowym to kłusownik. Zarząd Okręgu zapomniał jednak pod wpływem nacisków oddolnych, „oburzonych, uczciwych wędkarzy”, co było przyczyna wprowadzenia tego zakazu. Teraz już tylko krok do dalszego złagodzenia stanowiska na rzecz „ oburzonych , uczciwych spinningistów” oraz „oburzonych , uczciwych zwolenników łowienia na żywca ( na przykład okonia i szczupaka )”. Wróci stare. A sieci kłusowniczych to nie zlikwiduje.

 • nysa79_team Data dodania: 6 lat temu Oceń: -26 + / -

  Rozwiń
 • Kula Cezary Data dodania: 6 lat temu Oceń: 34 + / -

  cezary

  PRZYPOMINAM, że Zarząd Okręgu zapalił znowu zielone światło dla kłusowników ( również tych z kartami wędkarskimi ) , którzy pod pozorem łowienia białej ryby z łodzi ( jak to miało miejsce w latach ubiegłych ) będą wybijali resztki pogłowia sandacza na zbiornikach zaporowych. GRATULACJE, GRATULACJE, GRATULACJE!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin