Drużyna Syrenka Turawa I wygrywa w zawodach z cyklu Grand Prix Polski

logo

Bardzo dobry wynik zanotowała na swoim koncie pierwsza drużyna z klubu Syrenka Turawa , startująca w zawodach spinningowych z cyklu Grand Prix Polski - "Puchar Urazu", które odbyły się na odcinku Odry w okolicy ujścia rzeki Bystrzyca i miejscowości Uraz, organizowanych przez okręg PZW w Wrocławiu.

Z naszego okręgu, w zawodach wystartowały  3   drużyny, obok wspomnianej wyżej "Syrenki I", startowała także druga drużyna z tego klubu, w składzie: Gadzaliński Krzysztof i Michał Kłobut, oraz drużyna   WKS Opole, w składzie: Banasik Krzysztof i Karczewski Dariusz. Spory sukces w tych zawodach odniosła drużyna Syrenka Turawa I,  która w składzie Wojciech Janik i Piotr Domański, wygrała w klasyfikacji drużynowej, a w klasyfikacji indywidualnej, Wojciech Janik uplasował się na znakomitym 2 miejscu, a Piotr Domański na 15 miejscu. Zawodnikom z Syrenki II oraz WKS Opole  tym razem nie sprzyjało szczęście i zawody zakończyli na odpowiednio na 30 i 32 miejscu w klasyfikacji drużynowej. W zawodach sklasyfikowano  87 zawodników i 38 drużyn. Pełne wyniki i relację znajdziecie na stronie okręgu PZW Wrocław.