WAŻNOŚĆ KART WĘDKARSKICH - WERSJA OSTATECZNA

Aktualności | 2019-02-07 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

W tym roku wynikło niemałe zamieszanie z ważnością kart wędkarskich, a co za tym idzie z ich wymianą. Ostateczna decyzja jest taka - KARTY WĘDKARSKIE WYDANE OD 1 LUTEGO 1997 ROKU ZACHOWUJĄ SWOJĄ WAŻNOŚĆ. Starsze muszą być wymienione... więcej

DRUGIE ZAWODY RZUTOWE Z CYKLU "ZIMA 2019"

Aktualności | 2019-02-05 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

2 lutego odbyły się drugie halowe zawody rzutowe z cyklu "Zima 2019". Tym razem gospodarzem było koło PZW Brody. W kategorii do 12 lat na trzecim miejscu zawody zakończył Adam Pater, na miejscu piątym Bartosz Płatek, na miejscu szóstym Kacper Ciuk. W kategorii do 16 lat Zuzanna Ludynia zajęła 7 miejsce.... więcej

ZAPRASZAMY NA WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KOŁA PZW OSTROWIEC-MIASTO

Aktualności | 2019-01-23 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

KOMUNIKAT Zarząd Koła Ostrowiec-Miasto PZW w Ostrowcu Świętokrzyskim ZAPRASZA na Zebranie Sprawozdawcze Koła Za Rok 2018 Zebranie odbędzie się 03 lutego 2019 roku w budynku MOPS – os. Pułanki 10 o godzinie: • I termin - 9:00 • II termin – 9:15 Porządek zebrania: 1. Otwarcie zebrania 2. Wybór przewodniczącego zebrania 3. Wybór protokolantów, komisji uchwał i wniosków 4. Sprawozdanie Zarządu Koła z działalności w roku 2018 5. Sprawozdanie z działalności finansowej 6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej Koła 7. Wystąpienie ...... więcej

21 stycznia skarbnik przyjmuje do godziny 12:00

Aktualności | 2019-01-20 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

W DNIU 21.01.19 SKARBNIK BĘDZIE PRZYJMOWAŁ OPŁATY DO GODZ. 12:00.... więcej

DOSTĘPNE DOPŁATY NA ZBIORNIKI OKRĘGU TARNOBRZEG

Aktualności | 2019-01-08 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

U skarbnika koła dostępne są już dopłaty na zbiorniki Okręgu PZW w Tarnobrzegu. Opłaty są takie same jak w zeszłym roku - ulgowa 75 zł, pełna 125 zł.... więcej

KARTY WĘDKARSKIE SPRZED 01.01.1999 DO WYMIANY

ADAM PATER 3 W BUSKO-ZDROJU

Aktualności | 2019-01-06 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

Dziś w Busko-Zdroju rozpoczął się cykl halowych zawodów w wędkarstwie rzutowym "Zima 2019". Nasze koło reprezentowało troje zawodników : Zuzanna Ludynia, Adam Pater oraz Kacper Ciuk. W kategorii do 12 lat na najniższym stopniu podium stanął Adam, a Kacper zajął 6 miejsce, W kategorii do 16 lat Zuzanna zakończyła zawody na 7 miejscu. https://www.facebook.com/pg/KO%C5%81O-PZW-nr-34-Ostrowiec-Miasto-316827788682894/photos/?tab=album&album_id=757400257958976&__tn__=-UC-R... więcej

WĘDKARSKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Jak co roku gramy z Wielką Orkiestrą, wspólnie ze wszystkimi ostrowieckimi kołami PZW. Szcegóły na facebooku. https://www.facebook.com/KO%C5%81O-PZW-nr-34-Ostrowiec-Miasto-316827788682894/... więcej

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA

Aktualności | 2018-10-01 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

30 września na zbiorniku Częstocice przeprowadzono Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Prezesa Koła PZW Ostrowiec-Miasto. W kategorii gruntowej najlepsi okazali się: 1. Wojciech Makowski - 2970 pkt 2. Grzegorz Malicki - 2505 pkt 3. Mateusz Bielakowski - 2405 pkt Natomiast w kategorii spławikowej miejsce na podium wywalczyli: 1. Patryk Rzepka - 2430 pkt 2. Paweł Kalista - 2180 pkt 3. Ireneusz Kapusta - 1500 ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW ODLEGŁOŚCIOWYCH

Aktualności | 2018-08-14 | Publikujący: Koło PZW 34 Ostrowiec Miasto

5 sierpnia na zbiorniku Huta odbyły się Otwarte Zawody Odległościowe. Zwyciężył w nich Paweł Książka z wynikiem 2535 punktów. Drugie miejsce zajął Kamil Kuzia - 2240 pkt, trzecie Ireneusz Kapusta - 1850 pkt https://www.facebook.com/KO%C5%81O-PZW-nr-34-Ostrowiec-Miasto-316827788682894/... więcej