Otwarte spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Redaktora Naczelnego "Gazety Ostrowieckiej".

Aktualności | 2017-10-15 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

W dniu 15 października 2017 r. na Stawie Miejskim rozegrano Otwarte spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Redaktora Naczelnego "Gazety Ostrowieckiej". W zawodach udział wzięło 23 zawodników. W siatkach lądowały głównie płocie, choć trafiały się też duże karasie. Do siatki trafił także jeden ponad kilogramowy lin. Miejsca na podium zajęli: 1. Kacper Michta - 7910 punktów, 2. Damian Kowalski - 7290 punktów, 3. Krzysztof Fraszczyk - 6850 punktów.... więcej

Zawody spławikowe rejonu IV rozegrane !

Aktualności | 2017-09-03 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

W dniu 3 września 2017 r. koło 35 OH zorganizowało na Stawie Huta Spławikowe zawody rejonu IV. Do boju o puchar przechodni stanęło 9 drużyn z 5 kół PZW : Brody, Ostrowiec Huta, Ostrowiec Miasto, Rudki, Starachowice. Najlepszą drużyną okazała się reprezentacja koła Ostrowiec Miasto i to ona wywalczyła puchar zdobywając 4 punkty sektorowe.... więcej

Wakacje za nami.

W dniu 2 września 2017 roku na Stawie w Parku Miejskim odbyły się Zawody dla dzieci i młodzieży "Zakończenie wakacji". Uczestnicy rywalizowali w dwóch grupach wiekowych - do 12 i do16 lat. W grupie młodszej startowało 10 zawodników a w starszej 4. Pomimo nie najlepszej pogody ryby brały często. Na podium stanęli: GRUPA MŁODSZA 1. Michał Rogoziński - 8015 punktów, 2.Kewin Wańdoch - 7470 punktów, 3. Amelia Siek - 5205 punktów. GRUPA STARSZA 1.Sebastian Otoliński - 3785 punktów, 2. Norbert Kwiecień - 3420 punktów, 3. Zuzanna ...... więcej

Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej RP Powiatu Ostrowieckiego Eligiusza Micha - wyniki.

Aktualności | 2017-08-08 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

W dniu 06.09.2017 roku na Stawie Huta rozegrano Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej RP Powiatu Ostrowieckiego Eligiusza Micha.Tegoroczna edycja niniejszych zawodów cieszyła się dużym zainteresowaniem, co potwiedził fakt, iż w ciągu kilku dni od ogłoszenia zapisów został wyczerpany limit miejsc w kategorii gruntowej. Choć pogoda dopisała, to ryby i tak brały średnio. W kategorii spławikowej najlepsi byli: 1.Grzegorz Pasieka - 2730 pkt. (Koło 35 OH), 2. Krzysztof Fraszczyk - 2140 pkt. (Koło 35 OH), 3. Ireneusz Kapusta - 1930 ...... więcej

Puchar Prezesa Koła.

Aktualności | 2017-07-23 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

Wędkarze naszego koła w dniu 16 lipca br. uczestniczyli na Stawie Huta w zawodach wędkarskich o Puchar Prezesa Koła. Również w tym roku rozegrano je jednocześnie w dwóch kategoriach - spławikowej i gruntowej. Po czterogodzinnej walce na podium stanęli: w kategorii spławikowej: 1. Grzegorz Pasieka - 2310 pkt, 2. Arkadiusz Pękowski - 1445 pkt, 3. Lech Baran - 835 pkt, w kategorii gruntowej: 1. Zbigniew Kwiatkowski - 950 pkt, 2. Józef Nowak - 810 pkt, 3. Zbigniew Ćwik - 580 pkt. ... więcej

Sprzątanie wokół Stawu OZMO.

Komunikaty | 2017-07-11 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

Zarząd koła 35 OH zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w porządkowaniu wałów wokół Stawu OZMO. Zbiórka chętnych nad stawem dnia 17 lipca 2017 r. o godz. 16.00. Serdecznie zapraszamy. Zarząd koła 35 OH.... więcej

Mistrzostwa koła w łowieniu odległościowym rozegrane !

Aktualności | 2017-07-09 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

Dnia 9 lipca 2017 na zbiorniku Staw Huta rozegrano Mistrzostwa koła w łowieniu odległościowym. Do walki o puchar i mistrzowski tytuł stanęli wędkarze naszego koła. Pomimo stosowania róznych zanęt i przynęt ryby brały słabo, głownie male leszczyki i sporadycznie karasie. Na najwyższym miejscu podium stanął Sławomir Skarba z wynikiem 1745 punktów, II miejsce zajął Krzysztof Fraszczyk - 1390 punktów a III miejsce należało do Grzegorza Pasieki - 780 punktów.... więcej

Ryszard Łysik Mistrzem Koła w łowieniu gruntowym.

Aktualności | 2017-07-02 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

W dniu 02.07.2017 na zbiorniku Staw Huta rozegrane zostały wg. nowch zasad Mistrzostwa Koła w łowieniu gruntowym. Do walki o mistrzowski tytuł stanęło 13 wędkarzy naszego koła. Ryby nie zachwycały braniami, brały średnio. Na hakach oprócz płoci, leszczy i karasi pojawiały się karpie, ale niestety niewymiarowe. Miejsca na podium zajęli: 1. Ryszard Łysik - 1515 punktów, 2.Krzysztof Fraszczyk -885 punktów, 3. Sławomir Skarba - 750 punktów.... więcej

Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Św. w rękach Sławomira Skarby !

Aktualności | 2017-06-18 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

W dniu 18.06.2017 r. na Stawie w Parku Miejskim odbyły się Otwarte Towarzyskie Zawody Spławikowe o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego. W zawodach wzięło udział 28 wędkarzy należących do ostrowieckich kół PZW. Ryby nie zawiodły, brały często. Do siatki trafił nawet leszcz o wadze 1,6 kg oraz lin 1,2 kg. Na podium miejsca zajęli: 1. Sławomir Skarba - 11220 punktów, 2. Lech Baran - 9725 punktów, 3. Kacper Michta - 9245 punktów. Puchary zwycięzcom w imieniu prezydenta miasta wręczył Pan Tomasz ...... więcej

Mamy mistrza okręgu w wędkarstwie spławikowym !

Aktualności | 2017-06-14 | Publikujący: Koło PZW-35 Ostrowiec Huta

W rozegranych w dn. 28.05-04.06.2017 r. Mistrzostwach Okręgu Kielce nasz reprezentant MICHAŁ KUZDAK zajął pierwsze miejsce w INDYWIDUALNYCH SPŁAWIKOWYCH MISTRZOSTWACH OKRĘGU w KATEGORII JUNIOR U-20. Zwycięstwo zapewnił sobie zdobywając łącznie 4 pkt. sektorowe - 2 punkty w I turze oraz 2 punkty w II turze . ... więcej