Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Spławikowe zawody dla dzieci - Dzień Dziecka - Rajsko 6.06.15

Zapisy

Z lekkim opóźnieniem, bo dopiero 6 czerwca, na łowisku koła Oświęcim Miasto w Rajsku odbyły się pierwsze tego roku zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka.

Frekwencja, podobnie jak pogoda, dopisała.
W programie zawody wędkarskie, a po nich konkurencje sprawnościowe.

Zdecydowana większość młodych wędkarzy złowiła ryby, tylko niektórzy wyzerowali. Nie miało to jednak większego znaczenia, ponieważ i tak każdy ze startujących otrzymał oprócz słodyczy nagrodę. Najlepsza dziesiątka otrzymała również stosowne dyplomy.
Rodzice jak zawsze chętnie włączyli się w przebieg organizacji pomagając np. przy zabawach sportowych. Dziękujemy im za to.

Po zakończeniu zawodów i zabaw sportowych uczestnicy zjedli wspólny z opiekunami posiłek, po czym zostały ogłoszone wyniki. A potem stosownie do zajętego miejsca nastąpiło wręczenie nagród i upominków, które dzieci wybierały sobie same według własnych upodobań.

Zestaw nagród był duży, bo organizację zawodów oprócz Urzędu Miasta wsparły jak zawsze miejscowe sklepy wędkarskie Panów Borowskiego (Bormag), Gwiazdonia (Ara) i Kuśmierza, a także samochodowy SpecSerwis z Brzezinki Panów Czerwika i Kołodzieja. W tym roku do grona sponsorów dołączyła Lokalna Grupa Rybacka Dorzecza Soły i Wieprzówki z siedzibą w Rajsku, która przekazała nagrody zakupione ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Rybackiego w ramach Programu Operacyjnego PO RYBY 2007-2013.
Dziękujemy im wszystkim, bo dzięki nim wszystkie dzieciaki mogły otrzymać wspaniałe nagrody i miały z tego powodu sporo frajdy.

Poniżej najlepsza dziesiątka wyłoniona podczas wędkarskich zmagań:
1. Burman Miłosz - 1.300pkt
2. Hoła Tomasz - 930pkt
3. Banda Szymon - 710pkt

4. Banda Oliwer - 600pkt
5. Matlak Sara - 580pkt
6. Dworniczek Julia - 560pkt
7. Kózka Piotr - 525pkt
8. Frączek Kacper - 480pkt
9. Stańczyk Igor - 430pkt
10. Kaszyca Amadeusz - 330pkt

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy na kolejne zawody tegorocznego cyklu - Witajcie Wakacje - które odbędą się 27. czerwca, jak zwykle na jeziorze Długim w Rajsku o godz. 9.oo.

Zapraszamy!

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.