Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Dzień Dziecka - Rajsko 1.06.14

Prezyden Miasta otwiera zawody

1 czerwca na jez Długim w Rajsku odbyły się tradycyjne zawody z okazji Dnia Dziecka. Cieszą się one dużym zainteresowaniem dzieci. Startowało ich tym razem 21. Rozpoczęcie zawodów uświetnił swoją obecnością Prezydent Miasta Oświęcimia, Pan Janusz Chwierut, który przywitał zawodników i otworzył uroczyście imprezę.

Zawody zorganizowano we współpracy i finansowym wsparciu Urzędu Miasta, miejscowych sklepów wędkarskich. Bardzo im dziękujemy za przekazanie nagród dla dzieci.

Jak zwykle impreza podzielona była na dwie części. Pierwsza - to dwugodzinne zawody wędkarskie, a druga to zabawy sprawnościowe dostosowane do możliwości terenowych oraz wieku maluchów. A właśniew maluchy zdominowały tegoroczne zawody.

Pogoda, ostatnio bardzo kapryśna, miała swój wpływ na żerowanie ryb. Dzieci jednak połowiły w większości po kilka swoich rybek. Niektórym udało się nawet skusić ładne leszcze.

W drugiej części imprezy Pan Piotr zapewnił dziciom zabawy i konkursy sprawnościowe, w których dzieci brały chętnie udział i dobrze się bawiły. To była też okazja do zdobycia kolejnych drobnych nagród.

Po zawodach - tradycyjny wspólny posiłek i wymiana wrażeń pomiędzy uczestnikami.

Dziękujemy Rodzicom za włączenie się w zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa i organizację zabw.

Zapraszamy na następne zawody tegorocznego cyklu - Witajcie Wakacje - jakie odbędą się 29 czerwca (niedziela) na tym samym łowisku. Zbiórka do godz. 9.oo.

Poniżej wyniki najlepszej dziesiątki zawodników oraz kilka fotografii:
1. Banda Oliwier - 1.080pkt
2. Koza Daria - 1.070pkt
3. Gawron Damian - 500pkt

4. Protaś Paulina - 220pkt
5. Głogowski Radosław - 210pkt
6. Kozdroń Julia - 170pkt
6. Kulig Dawid - 170pkt
8. Nycz Eugeniusz - 50pkt
8. Wojtas Bartosz - 50pkt
10. Bajdziak Tomasz - 30pkt

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.