Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spinningowe Zawody o Puchar Wójta Gminy Drawsko - relacja i wyniki

Aktualności | 2008-08-25 | Publikujący: Koło NOTEĆ Drawski Młyn

W dniu 24 sierpnia (niedziela) o godz. 6.00 nad jeziorem Długim rozpoczęły się zawody spinningowe o Puchar Wójta Gminy Drawsko. Niestety prawdopodobnie wczesna pora rozgrywania zawodów i niepewna pogoda zniechęciły potencjalnych uczestników. Do zawodów zgłosiło się tylko trzech zawodników, a przecież dobrych i zapalonych spinningistów w Drawskim Młynie i całej naszej gminie nie brakuje.
Pogoda wbrew obawom dopisała - niezbyt ciepły, bezwietrzny poranek; słońce przebijające się przez kłębiaste chmurki oświetlało ścianę lasu otaczającą brzegi jeziora i mgłę unoszącą się tajemniczo nad spokojną taflą wody - dawało to zawodnikom nadzieję na dobre wyniki.
Po trwającej 3 godziny rywalizacji okazało się, że niestety tylko jeden zawodnik przyniósł ryby do wagi. Pocieszające jest jednak,  że pozostali zawodnicy również mieli kontakt z rybami - niestety ich szczupaki były niewymiarowe i musiały zaraz wrócić do wody.
Zwycięzcą zawodów został Krzysztof Stróżyński z wynikiem 2170 pkt, który złowił ładnego szczupaka (1,81 kg) i cztery okonie.
Zwycięzca i pozostali zawodnicy otrzymali puchary i gratulacje z rąk Wójta Gminy Drawsko Pana Marka Tchórzki.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin