Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyniki IX Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile

W dniu 14.03.2009 r. w Gimnazjum nr 4 w Pile odbyła się IX edycja Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej.

IX Turniej Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile

W IX edycji Turnieju Wiedzy Ekologicznej i Wędkarskiej, która odbyła się w dniu 14.03.2009 r. w Gimnazjum nr 4 w Pile, uczestniczyło 108 Zawodników - uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z różnych miejscowości Okręgu Nadnoteckiego - m.in. Piły, Trzcianki, Wyrzyska, Wałcza, Mirosławca, Szydłowa i Jastrowia.

 

I. W Turnieju, w kategorii Szkół Podstawowych udział wzięło 43 uczestników, z czego najliczniejszą ekipę:  22 osoby i 7 drużyn wystawił Zespół Szkół nr 1 z Piły, reprezentujący Szkółkę Wędkarską Koła PZW „Gwda" w Pile.

W kategorii indywidualnej młodzieży Szkół Podstawowych,  następujący  zawodnicy znaleźli się w czołowej dziesiątce zwycięzców:

 

INDYWIDUALNIE:

I miejsce - DZIDA Oskar                        - PZW Gwda - ZS nr 1,

II miejsce - SAGALARA Kamil                - PZW Gwda - ZS nr 1,

III miejsce  -WEŁNOWSKA Karolina                 - PZW Gwda - ZS nr 1 ,

IV miejsce - SZUDY Aneta                        - PZW Gwda - ZS nr 1,

V miejsce - MICHAŁEK Michał                - PZW Gwda - ZS nr 1,

VI miejsce - GURDA Dominika           - PZW Gwda - ZS nr 1,

VII miejsce - KAMIŃSKA Małgorzata                 - PZW Gwda - ZS nr 1,

VIII miejsce - GROCHOWSKA Martyna         - PZW  Wyrzysk,

IX miejsce - ZATYLNY Marta                - PZW Gwda - ZS nr 1 ,

IX miejsce - SZULCZYŃSKA Aleksandra         - PZW Gwda - ZS nr 1.

 

W kategorii drużynowej młodzieży Szkół Podstawowych, klasyfikacja przedstawiała się następująco: 

 ZESPOŁOWO:

I miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1:

WEŁNOWSKA Karolina,

SZULCZYŃSKA Aleksandra,

SZUDY Aneta ,

 

II miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1:

ZATYLNY Marta ,

KAMIŃSKA Małgorzata ,

ŚNIOSZEK Katarzyna ,

 

III miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1:

 GURDA Dominika,

 WILCZYŃSKA Róża,

 MICHAŁEK Michał,

 

IV miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1:

DZIDA Oskar,

WENTLAND Hubert ,

DERESZ Kamil .

 

V miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1:

SZUDY Aneta,

DACH Daria,

POMPAŁA Aleksandra .

 

VI miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Wyrzysk:

GROCHOWSKA Martyna,

BORKOWSKI Mateusz,

ROLA Kajetan.

 

VII miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1:

MAŁECKI Krzysztof

ZIUZIA Kacper,

SAGALARA Kamil.

 

VIII miejsce zespołowo - zdobył zespół - SP Jastrowie:

GOŁĄB Jakub,

JUSZKIEWICZ Jakub,

ZUPNIK Jakub.

 

IX miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Wyrzysk:

ROLA Daniel,

BŁAŻEJCZAK Aleksandra,

SZCZEŚNIAK Jakub.

 

X miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1:

GUGAŁA Maciej,

KEMPIŃSKI Kamil,

NASTAŁY Oskard.

  

II. W kategorii młodzieży Gimnazjum w Turnieju, udział wzięło 65 uczestników, z czego także najliczniejszą ekipę:  24 osoby i 8 drużyn wystawił Zespół Szkół nr 1 z Piły, reprezentujący Szkółkę Wędkarską Koła PZW „Gwda" w Pile.

 

W kategorii indywidualnej młodzieży Gimnazjum,  następujący zawodnicy znaleźli się w pierwszej dziesiątce zwycięzców:

 INDYWIDUALNIE:

I miejsce - BANAŚ Magda               - PZW Gwda - ZS nr 1,

II miejsce - PASZEK Mateusz         - PZW Gwda - ZS nr 1,

III miejsce - BRACZYŃSKI Damian         - PZW Gwda - ZS nr 1,

IV miejsce - JAROSZEWSKI Łukasz         - Klub Juniora Wałcz,

V miejsce - LECH Aneta                 - PZW Gwda - ZS nr 1 ,

VI miejsce - KAMIŃSKI Szymon         - PZW Gwda - ZS nr 1,

VII miejsce - RISKE Michał                - MAG Złota Kaczka, Gimnazjum nr 4,

VIII miejsce - MATEJCZUK Jarosław         - PZW Gwda - ZS nr 1,

IX miejsce - KUBIAK Patryk         - MAG Złota Kaczka, Gimnazjum nr 4,

X miejsce - STECKIEWICZ Mateusz         - Gimnazjum Jastrowie.

 

W kategorii drużynowej młodzieży Gimnazjum,  klasyfikacja przedstawiała się następująco: 

ZESPOŁOWO:

I miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1 :

BANAŚ Magda ,

KAMIŃSKI Szymon,

RACHUBA Maria,

 

II miejsce zespołowo - zdobył zespół - Gimnazjum Jastrowie:

STECKIEWICZ Mateusz,

SZCZUKOCKI Marcin,

WOJTIUK Michał.

 

III miejsce zespołowo - zdobył zespół - Klub Juniora Wałcz:

JAROSZEWSKI Łukasz,

DYSZKANT Łukasz,

MACIEJNY Damian.

 

IV miejsce zespołowo - zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1 :

 MATEJCZUK Jarosław ,

 BRACZYŃSKI Damian,

 KEMPNY Michał,

 

V miejsce zespołowo - zdobył zespół - MAG Zł. Kaczka, Gimnazjum nr 2:

WOJCIECHOWSKI Marek,

RISKE Michał,

PIKULIK Krystian.

 

VI miejsce zespołowo -zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1 :

KWIATKOWSKA Patrycja,

PARCHIMOWICZ Patrycja,

MARCINKOWSKA Patrycja.

 

VII miejsce zespołowo -zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1 :

ŚWITLIŃSKI Dawid,

PASZEK Mateusz,

PRANGE Jakub.

 

VIII miejsce zespołowo - zdobył zespół - Lin Mirosławiec:

GRAT Aleksandra,

RZEŹNICKI Adam,

WASIŁOWSKI Krzysztof.

 

IX miejsce zespołowo -zdobył zespół - PZW Gwda - ZS nr 1 :

BURETA Kinga,

DERESZ Agnieszka,

KUKSINOWICZ Mateusz. 

           

X miejsce zespołowo - zdobył zespół - MAG Zł. Kaczka - Gimnazjum nr 2:

KRZYSZCZUK Kamil,

DOBROWOLSKI Dominik,

KUBIAK Patryk.

       

        Otwarcia i zamknięcia Turnieju dokonał Prezes Zarządu Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile, Kol. Czesław PACHOWICZ i gospodarz obiektu Dyrektor Gimnazjum nr 4 - Pan Ryszard MAŁECKI.

        Najliczniejszą reprezentację (46 uczniów) wystawił Zespół Szkół nr 1
w Pile, pod nadzorem opiekuna szkółki wędkarskiej pana Andrzeja GÓRNEGO.

        Nad sprawnym przebiegiem Turnieju czuwała Komisja sędziowska w składzie: Jerzy NIEDŹWIEDZKI, Jan BLICHARZ, Wojciech TUROWSKI, Henryk LASZCZKOWSKI,  Andrzej SADKOWSKI, Andrzej GÓRNY,  Artur ANDRZEJEWSKI i Józef JEZIORSKI.

        Dziesięciu najlepszych zawodników w kategorii indywidualnej uhonorowano pucharami i nagrodami rzeczowymi. Wyróżniono również cztery najlepsze zespoły w każdej kategorii wiekowej.

        Nagrody wyróżnionym uczniom wręczali: Prezes Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile Kol. Czesław PACHOWICZ i Dyrektor Gimnazjum nr 4 Pan Ryszard MAŁECKI.

 

         Gratulujemy wszystkim Uczestnikom biorącym udział w Turnieju.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (1)

  • Rutkowski Mirosław Data dodania: 10 lat temu Oceń: 1 + / -

    erys39

    Swietna impreza propagujaca wiedze o wedkarstwie . Wielkie brawa dla organizatorow i uczestnikow!!!

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin