Po dziesięciu latach drużyna z Koła PZW Kaczory zajęła II miejsce w drużynowych zawodach spławikowych o Puchar Wójta Gminy Kaczory.

Aktualności | 2018-08-28 | Publikujący: Koło KACZORY

W minioną sobotę nad jeziorem Kopcze odbyły się; XX Drużynowe Zawody Spławikowe  o Puchar Wójta Gminy Kaczory zaliczane do Gran Prix Okręgu Nadnoteckiego, w których udział wzięło 36 najlepszych wędkarzy w 15 kół.   Zwycięzcą zawodów została reprezentacja koła PZW Wałcz Miasto w składzie: Karol Dąbrowski, Marek Obarski, Hieronim Stasiak, II miejsce - wywalczyła drużyna z Kaczory I w składzie; Marek Biedroń, Dawid Hebel, i Jerzy Skwirowski, III miejsce - zajęło koło PZW Złota Kaczka z Piły: Ryszard Dymek, Józef Stencel i Dawid Brygman. Pan Marek Biedroń dodatkowo  w swoim sektorze A zajął pierwsze miejsce - z wynikiem  6710 g. W sektorze B I miejsce  zajął Karol Dąbrowski - Wałcz Miasto z wynikiem 8005g. W sektorze C I miejsce zdobył Nowakowski Damian – Złota Rybka z wynikiem 4735G.  Na kolejnych lokatach uplasowały się koła: Chodzież Miasto, Trzcianka Miasto, Osiek nad Notecią, Gwda Piła, Nafta Piła, Wałcz Relax i Kaczory II. W sumie złowiono ponad 163 kilogramy ryb. Na koniec Wójt Gminy Kaczory Pan Brunon Wolski pogratulował wszystkim zawodnikom sportowej rywalizacji i dobrych wyników i wręczył wszystkim zwycięzcom  puchary  i statuetki. Ponadto wszyscy uczestnicy otrzymali od Zarządu Koła PZW Kaczory pamiątkowe medale.

Sedzią głównym był  Jan Kołodziejski, a sędzią sekretarzem  Zbigniew Gogoliński.  DZIĘKUJEMY!