Wyniki zawodów

Wyniki zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (22.04.2012)

Wyniki zawodów | 2012-04-22 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 22 kwietnia 2012 roku na rzece Wełnie w Rogoźnie odbyła się druga tura zawodów zaliczanych do klasyfikacji Wędkarza Roku 2012. Zwycięzcą zawodów został Kol. Przemysław Piskorek (z wynikiem 2650g) a drugie miejsce zajął Kol. Mateusz Wojtasik (2230g w tym jaź o wadze 860g). Trzecie miejsce w tej turze zajął Kol. Dariusz Gracz z wynikiem 1860g. Prezes Koła Kol. Eugeniusz Wielgosz pierwszym trzem zawodnikom dzisiejszych zawodów wręczył okolicznościowe puchary. Wśród pozostałych uczestników rozlosowane zostały trzy dodatkowe nagrody, które ufundował Kol. Marek Wiśniewski reprezentujący sklep wędkarski "Leszcz" w Rogoźnie. Dziękuję wszystkim za obecność oraz wspaniają atmosferę w trakcie zawodów oraz Markowi za miłą niespodziankę.

Wyniki zawodów w załącznikach.

ps.

Królem dzisiejszych zawodów został jaź o wadze 1760g, którego złowił Kol. Przemo Piskorek.