Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Karta ewidencyjna

Chcesz uniknąć straty czasu przy wykupowaniu składek na 2016 r. pobierz TUTAJ i wypełnij swoją Kartę Ewidencyjną Wędkarza. Zabierz ją do skarbnika koła, u którego opłacasz składki.

Uchwałą nr 98 Prezydium ZG z 26 listopada 2015 r i zatwierdzającą ją uchwałą 121 ZG PZW z 18.12.2015. zadecydowano o wprowadzeniu elektronicznej centralnej bazy danych członków PZW oraz tworzeniu bazy danych przez Okręgi PZW. Zobowiązani do utworzenia okręgowej bazy danych wyposażyliśmy skarbników w Karty Ewidencyjne Wędkarzy, określone we wzorach stanowiących załącznik do w/w uchwał. Chcesz uniknąć wypełniania jej przy opłacaniu składek, zabierz ze sobą wypełnioną kartę.

Obowiązek podania danych, zawartych w Karcie Ewidencyjnej Wędkarza wynika z par. 14 ust. 7 Statutu Polskiego Związku Wędkarskiego, który mówi, że „członek związku ma obowiązek aktualizować dane osobowe i adres zamieszkania”. Nie trać czasu i wybierz się po składki z wypełnioną kartą.

 

 

Apelujemy także do wędkarzy, którzy wcześniej opłacili składki i nie wypełnili jeszcze takich kart. Prosimy o ich pobranie w wersji elektronicznej lub papierowej (w okręgu lub u skarbnika koła), wypełnienie i pozostawienie u skarbników. Za ich pośrednictwem każdy członek Związku trafi do centralnej bazy danych członków PZW. Przetwarzanie Twoich danych zostanie powierzone przeszkolonym i odpowiedzialnym ludziom, którzy w imieniu Polskiego Związku Wędkarskiego Okręg w Białymstoku, jako administratora danych wędkarzy naszego Okręgu zostali upoważnieni do ich przetwarzania wyłącznie dla celów Związku

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.