Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

ZAWODY SPORTOWE CZ. II 2019 - ZAKOŃCZENIE SEZONU 2019 GPx


LISTA STARTOWA DRUŻYN KÓŁ REJONU NR 6

W ZAWODACH SPŁAWIKOWYCH  - KOŁO NR 40 - ŁOWISKO „PSTRĄG" - 26.05.2019 r.  KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
L.P. KOŁO PZW NR NAZWISKO I IMIE NR SEK/STAN MASA W  GRAM ZAJĘTE MIEJSCE W SEKT. ZAJĘTE MIEJSCE W ZAW.
1 2 3 4 5 6 7
1. 040 POBIEDZISKA PŁACZKOWSKI   MARIUSZ C42 7450 I 1
2. 123 SWARZĘDZ M. PIEKARSKI   DOMINIK B15 5810 I 2
3. 123  SWARZĘDZ PIEKARSKI   ANDRZEJ C30 3560 II 3
4. 010 KOLEJARZ DRAHEIM   KRZYSZTOF B24 3180 II 4
5. 068 LOTNIK LECIEJEWSKI   MATEUSZ B24 2820 III 5
6. 068 LOTNIK SZULCZEWSKI   SŁAWOMIR C32 2810 III 6
7. 017 KOSTRZYN JABŁOŃSKI   STANISŁAW A10 2740 I 7
8. 036 ORZECHOWO KRAWCZYK   ADAM C43 2700 IV 8
9. 010 KOLEJARZ MAZURKIEWICZ   ARTUR A3 2640 II 9
10. 135 WRZEŚNIA SOSNA   JACEK B16 2550 IV 10
11. 017 KOSTRZYN SZYMAŃSKI   JANUSZ B19 2420 V 11
12. 123 SWARZĘDZ M. BIŃKOWSKI WOJCIECH A14 2380 III 12
13. 017 KOSTRZYN SOBCZYŃSKI   EDWARD C39 2190 V 13
14. 135 WRZEŚNIA WALKOWIAK   SEWERYN C35 2100 VI 14
15. 015 IWNO BĄCZKIEWICZ   RYSZARD C38 1970 VII 15
16. 135 WRZESNIA NAROŻNY JANUSZ A11 1580 IV 16
17. 011 POLANIA NOWACZYK   ROBERT C37 1560 VIII 17
18. 068 LOTNIK WRÓBLEWSKI   ANDRZEJ A9 1490 V 18
19. 010 POLANIA NOWACZYK   JAN B18 1450 VI 19
20. 040 POBIEDZISKA POTOCKI   ANDRZEJ B26 1420 VII 20
21. KOLEJARZ ROSZAK   JACEK C34 1400 IX 21
22. 015 IWNO KISZKURNO   ANDRZEJ B27 1320 VIII 22
23. 025 ŁABISZYNEK KORALEWSKI   JAKUB C41 1260 X 23
24. 040 POBIEDZISKA WILCZACKI   BOGDAN A1 1240 VI 24
25. 012 TREPKO BARCZAK   JANUSZ A5 1200 VII 25
26. 009 GARBARZ SUBOCZ   STEFAN C40 1200 XI 25
27. 009 GARBARZ SIWKA   JÓZEF B17 1110 IX 27
28. 036 ORZECHOWO ADAMCZYK WŁODZIMIERZ A4 1090 VIII 28
29. 010 POLANIA KOWALSKI   JANUSZ A7 980 IX 29
30. 009 GARBARZ SCHEWIOR   WALDEMAR A13 980 IX 29
31. 012 TREPKO SOMERFELD   PATRYK C29 970 XI 31
32. 036 ORZECHOWO PIECZYŃSKI   ZYGMUNT B20 830 X 32
33. 015 IWNO MORAWIEC   MIROSŁAW A8 730 X 33
34. 012 TREPKO WALKOWIAK   EUGENIUSZ B22 590 XI 34
35. 025 ŁABISZYNEK WYLEZAŁA   KONRAD B21 540 XII 35
36. 025 ŁABISZYNEK SKUPIŃ   WŁODZIMIERZ A6 0 11 3

 Największą rybę złowił:  ANDRZEJ   PIEKARSKI - KOŁO NR 123 SWARZĘDZ MIASTO .  

ZYSTKIM NALEŻĄ SIĘ PODZIĘKOWANA ZA UDZIAŁ I RYWALIZACJI

ORAZ GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW ZAWODÓW!!!    

         ZARZĄD                            

 
LISTA STARTOWA DRUŻYN KÓŁ REJONU NR 6

W ZAWODACH SPŁAWIKOWYCH  - 26.05.2019 r.  - KOŁO NR 40, ŁOWISKO „PSTRĄG"
L.P KOŁO PZW NAZWISKO I IMIE NR STAN MASA W gram. KLASYFIK. INDYWID. KLASYFIK. DRUŻYN. UWAGI
1 2 3 4 5     6
1. NR 009 GARBARZ GNIEZNO

1. SCHEWIOR   WALDEMAR

2. SIWKA   JÓZEF

3. SUBOCZ   STEFAN

  A13

B17

C40

  1. 890

2. 1110

3. 1200

=  3200

  IX

VIII

XI

=  28 PKT

 

X

 
2. NR 010 KOLEJARZ GNIEZNO

1. MAZURKIEWICZ   ARTUR

2. DRAHEIM   KRZYSZTOF

3. ROSZAK   JACEK

  A3

B25

C34

  1. 2640

2. 3180

3. 1400

=  7220

  II

II

IX

= 13 PKT

 

V

 
3. NR 011 POLANIA GNIEZNO

1. KOWALSKI    JANUSZ

2. NOWACZYK   JAN

3. NOWACZYK   ROBERT

  A7

B18

C37

  1. 980

2. 1450

3. 1560

=  3990

  V

V

VIII

= 18 PKT

 

VII

 
4. NR 012 TREPKO GNIEZNO

1. BARCZAK   JANUSZ

2. WALKOWIAK   EUGENIUSZ

3. SOMERFELD   PATRYK

  A5

B22

C29

  1. 1200

2. 590

3. 970

= 2760

  VII

X

XI

= 29 PKT

 

XI

 
5. NR 015 IWNO   IWNO

1. MORAWIEC   MIROSŁAW

2. KISZKURNO   ANDRZEJ

3. BAKIEWICZ    RYSZARD

  A8

B27

C38

  1.730

2. 1320

3. 1970

= 4020

  X

VII

VII

= 24 PKT

 

IX

 
6. NR 017 KOSTRZYN

1. JABŁŁOŃSKI   STANISŁAW

2. SZYMAŃSKI   JULIUSZ

3. SOBCZYŃSKI   EDWARD

  A10

B19

C39

  1. 2740

2. 2420

3. 2190

 =  7350

  I

V

V

= 11 PKT

 

II

 
7. NR 025 ŁABISZYNEK

1. SKUPIŃ   WŁODZIMIERZ

2. WYLEŻAŁA   KONRAD

3. KORALEWSKI   JAKUB

  A6

B21

C41

  1. 0

2. 540

3. 1260

=  1800

  XI

XI

X

=  32 PKT  

 

XII

 
8. NR 036 ORZECHOWO

1. ADAMCZYK   WŁODZIMIERZ

2. PIECZYŃSKI   ZYGMUNT

3. KRAWCZYK   ADAM

  A4

B20

C43

  1. 1090

2. 830

3. 2700

=  4620

  VIII

IX

IV

= 21 PKT

 

VIII

 

 

 

L.P KOŁO PZW NAZWISKO I IMIE NR STAN MASA W GRAM. KLASYFIK. INDYWID. KLASYFIK. DRUŻYN. UWAGI
1 2 3 4 5 6 7 8
9. NR 040 POBIEDZISKA

1. WILCZACKI    BOGDAN

2. POTOCKI

3. PLACZKOWSKI   MARIUSZ

  A1

B26

C42  

  1. 1240

2. 1420

3. 7450

=  10 110

  VI

VI

I

=   XIIIPKT

 

IV

 
10. NR 068 LOTNIK POZNAŃ

1. WRÓBLEWSKI   ANDRZEJ

2. LECIEJEWSKI   MATEUSZ

3. SZILCZEWSKI   SŁAWOMIR

 

  A9 

B24

C32  

  1. 1490

2. 2820

3.2810

=  7120

  V

III

III

=  XI PKT

 

III

 
11. NR 123 SWARZĘDZ MIASTO

1. BIĆKOWSKI   WOJCIECH

2. PIEKARSKI   DOMINIK

3. PIEKARSKI   ANDRZEJ

  A14

B15

C30

  1.2380

2. 5810

3. 3560

=  11 750

  III

I

II

= VI PKT

 

I

 
12. NR 135 WRZEŚNIA

1. NAROŻNY   JANUSZ

2. SOSNA   JACEK

3. WALKOWIAK   SEWERYN

  A11

B16

C35

  1. 1580

2.2550

3. 2100

=  6 230  

  IV

IV

VI

= 14 PKT

 

VI

 
                                           
 
****************************************************************************************
LISTA STARTOWA I KLASYFIKACJA

ZAWODÓW WĘDKARSKICH -ZAKOŃCZENIA SEZONU -  III TURA GPx  w SPŁAWIKU ŁOWISKO „PSTRĄG" - 29.09.2019 r.       
L.P. NAZWISKO I IMIĘ MASA w gram WYNIK   w PKT. ZAJĘTE MIEJSCE w II turze GPx II tura PKT GPx I + II tura PKT LOKATA W GPx I+II TURA III TURA   MASA W GRAM. ZAJĘTE M-SCE W III TURZE   UWAGI   NAJ.RYBA
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1. KOSMACZEWSKI    JAKUB 0 0 NK NK NK NK 8925 I  
2. KLIMCZAK                  ZDZISŁAW   2430 2430 VIII 8 25 VIII 8485 II  
3. MASTERNAK            ADRIAN 2780 2780 V 5 8 II 5945 III  
4. MAJCHRZAK               ZENON 3340 3340 III 3 21 VI 5850 IV KARP-2340
5. PŁACZKOWSKI         MARIUSZ 4370 4370 II 2 6 I EQ 4690 V  
6. STOLAREK                 GRZEGORZ 3290 3290 IV 4 23 VII 4035 VI  
7. WILCZACKI                BOGDAN    2550 2550 VII 7 17 IV 2880 VII  
8. BISKUPSKI                  MARIAN 1130 1130 XII 12 26 IX EQ 2370 VIII  
9. KRUTOWSKI           STANISŁAW 0 0 XV 15 29 X 2205 IX  
10. GUTOWSKI                MARCIN 0 0 NK NK NK NK 2085 X  
11. JACKOWIAK               URSZULA 0 0 NK NK NK NK 1585 XI  
12. OLEJNICZAK            JANUSZ 1140 1140 XI 11 12 III 1570 XII  
13. HALKE                         DARIUSZ 450 450 XIV 14 30 XI 30 XIII  
14. CHLEBOWSKI           JANUSZ 0 0 NK NK NK NK 0 NK  
15. POTOCKI                   ANDRZEJ 4480 4480 I 1 6 I EQ NK NK  
16. BUCZEK                     JERZY 1870 1870 IX 9 18 V NK NK  
17. GUTOWSKI                  MARCIN 2660 2660 VI 6 26 IX EQ NK NK  
18. JANISZEWSKI       KAZIMIERZ 940 940 XIII 13 26 IX EQ NK NK  

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA GPx

L.P. NAZWISKO I IMIĘ GPx  I + II tura PKT LOKATA W    GPx I+II TURA III TURA   MASA    W GRAM. ZAJĘTE M-SCE W III TURZE PKT W III TURZE   GPx I+ii+Iii SUMA PKT ZAJĘTE MIEJSCE W GPx 2019 r.
1 3 4 5 6 7 8 9 10
1. MASTERNAK            ADRIAN 8 II 5945 III 3 11 1
2. PŁACZKOWSKI         MARIUSZ 6 I EQ 4690 V 5 11 2
3. WILCZACKI                BOGDAN    17 IV 2880 VII 7 24 3
4. OLEJNICZAK            JANUSZ 12 III 1570 XII 12 24 4
5. MAJCHRZAK               ZENON 21 VI 5850 IV 4 25 5
6. KLIMCZAK                  ZDZISŁAW 25 VIII 8485 II 2 27 6
7. STOLAREK                 GRZEGORZ 23 VII 4035 VI 6 29 7
8. BISKUPSKI                  MARIAN 26 IX EQ 2370 VIII 8 34 8
9. KRUTOWSKI           STANISŁAW 29 X 2205 IX 9 38 9
10. HALKE                         DARIUSZ 30 XI 30 XIII 13 43 10
                 
11. KOSMACZEWSKI    JAKUB NK NK 8925 I NK NK NK
12. GUTOWSKI                MARCIN NK NK 2085 X 10 NK NK
13. JACKOWIAK               URSZULA NK NK 1585 XI 11 NK K