Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

OTWARCIE SEZONU - ZAWODY SPORTOWE CZ. I - 2019

LISTA STARTOWA I KLASYFIKACJA


ZAWODÓW WĘDKARSKICH - II TURA GPx  w SPŁAWIKU ŁOWISKO „PSTRĄG" - 19.05.2019 r.       

L.P. NR STAN. NAZWISKO I IMIĘ MASA w gram WYNIK   w PKT. ZAJĘTE MIEJSCE   w II turze GPx II tura PKT GPx  I + II tura PKT LOKATA W    GPx   UWAGI   NAJ...RYBA
1 2 3 4 5 6 7  8 9 10
1. 12 POTOCKI                   ANDRZEJ 4480 4480 I 1 6 I EQ LIN-1050g
2. 43 PŁACZKOWSKI         MARIUSZ 4370 4370 II 2 6 I EQ  
3. 34 MAJCHRZAK               ZENON 3340 3340 III 3 21 VI  
4. 4 STOLAREK              GRZEGORZ 3290 3290 IV 4 23 VII  
5. 19 MASTERNAK            ADRIAN 2780 2780 V 5 8 II  
6. 30 GUTOWSKI                  MARCIN 2660 2660 VI 6 26 IX EQ  
7. 17 WILCZACKI             BOGDAN    2550 2550 VII 7 17 IV  
8. 24 KLIMCZAK               ZDZISŁAW   2430 2430 VIII 8 25 VIII  
9. 29 BUCZEK                     JERZY 1870 1870 IX 9 18 V  
10. 14 PLACZKOWSKI         RYSZARD 1330 1330 X 10 NK IX EQ  
11. 40 OLEJNICZAK            JANUSZ 1140 1140 XI 11 12 III  
12. 18 BISKUPSKI                  MARIAN 1130 1130 XII 12 26 IX EQ  
13. 42 JANISZEWSKI       KAZIMIERZ 940 940 XIII 13 26 IX EQ  
14. 44 HALKE                       DARIUSZ 450 450 XIV 14 30 XI  
15.   KRUTOWSKI          STANISŁAW 0 0 XV 15 29 X  
16. X KOSMACZEWSKI    JAKUB 0 0 NK NK NK    
17. X DUSZYŃSKI               JANUSZ 0 0 NK NK NK    
18. X GNIADZIK                  ANDRZEJ 0 0 NK NK NK    
19. X SYRKO                    SEBASTIAN 0 0 NK NK NK    
20. X HABDAŚ                     DAWID 0 0 NK NK NK    
21. X GRUSZCZYŃSKI    KRZYSZTOF 0 0 NK NK NK    
22. X DANIELAK                  ANDRZEJ 0 0 NK NK NK    

 

ŁOWISKO „PSTRĄG"  19.05.2017 r. - KATEGORIA KOBIETY I JUNIOR

  L.P.    NR STAN.   NAZWISKO I IMIĘ MASA w gram WYNIK   w PKT. ZAJĘTE   MIEJSCE GPx   PKT NAAAJ. RYBA w gram   UWAGI
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. 37 JACKOWIAK                 URSZULA 1340 1340 I - - KOBIETY
2. 22 RYBAK                           NORBERT 640 640 II - - JUNIOR
                 

  P.S.  W  KAT. SENIOR  I W KAT KOBIET ORAZ JUNIOR  ZA M-SCA 1 do 3 i ZA NAJ... RYBĘ - BYŁY PUCHARY I  WARTOŚCIOWE  UPOMINKI.  GRATULACJE!!!

 

                     LISTA STARTOWA I KLASYFIKACJA ZAWODÓW WĘDKARSKICH - II TURA GPx  w SPŁAWIKU ŁOWISKO „PSTRĄG" - 19.05.2019 r.       

L.P. NR STAN. NAZWISKO I IMIĘ MASA w gram WYNIK   w PKT. ZAJĘTE MIEJSCE   w II turze GPx II tura PKT GPx  I + II tura PKT LOKATA W    GPx   UWAGI   NAJ...RYBA
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. 12 POTOCKI                   ANDRZEJ 4480 4480 I 1 6 I EQ LIN-1050g
2. 43 PŁACZKOWSKI         MARIUSZ 4370 4370 II 2 6 I EQ  
3. 19 MASTERNAK            ADRIAN 2780 2780 V 5 8 II  
4. 40 OLEJNICZAK            JANUSZ 1140 1140 XI 11 12 III  
5. 17 WILCZACKI             BOGDAN    2550 2550 VII 7 17 IV  
6. 29 BUCZEK                     JERZY 1870 1870 IX 9 18 V  
7. 34 MAJCHRZAK               ZENON 3340 3340 III 3 21 VI  
8. 4 STOLAREK             GRZEGORZ 3290 3290 IV 4 23 VII  
9. 24 KLIMCZAK               ZDZISŁAW   2430 2430 VIII 8 25 VIII  
10. 30 GUTOWSKI                  MARCIN 2660 2660 VI 6 26 IX EQ  
11. 18 BISKUPSKI                  MARIAN 1130 1130 XII 12 26 IX EQ  
12. 42 JANISZEWSKI       KAZIMIERZ 940 940 XIII 13 26 IX EQ  
13.   KRUTOWSKI         STANISŁAW 0 0 XV 15 29 X  
14. 44 HALKE                    DARIUSZ 450 450 XIV 14 30 XI  
15. X KOSMACZEWSKI    JAKUB 0 0 NK NK NK    
16. X DUSZYŃSKI               JANUSZ 0 0 NK NK NK    
17. X GNIADZIK                 ANDRZEJ 0 0 NK NK NK    
18. X SYRKO                    SEBASTIAN 0 0 NK NK NK    
19. X HABDAŚ                     DAWID 0 0 NK NK NK    
20. X GRUSZCZYŃSKI     KRZYSZTOF 0 0 NK NK NK    
21. X DANIELAK                  ANDRZEJ 0 0 NK NK NK    
22. 14 PLACZKOWSKI         RYSZARD 1330 1330 X 10 NK    

 **************************************************************************************  

LISTA STARTOWA ZAWODÓW I KLASYFIKACJA

OTWARCIA SEZONU WĘDKARSKIEGO i  I TURA GPx  w SPŁAWIKU ŁOWISKO „PSTRĄG" - 28.04.2019 r.       
L.P. NR STAN. NAZWISKO I IMIĘ MASA w gram WYNIK   w PKT. ZAJĘTE   MIEJSCE GPx   PKT NAAAJ. RYBA w gram   UWAGI
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. 42 OLEJNICZAK            JANUSZ 5650 5650 I 1 1130  LIN
2. 28 KOSMACZEWSKI    JAKUB 4950 4950 II 2    
3. 40 MASTERNAK            ADRIAN 4830 4830 III 3    
4. 11 PŁACZKOWSKI         MARIUSZ 3900 3900 IV 4    
5. 14 POTOCKI                   ANDRZEJ 3740 3740 V 5    
6. 6 DUSZYŃSKI               JANUSZ 3080 3080 VI 6 -  
7. 24 GNIADZIK                     ANDRZEJ 2990 1260 VII 7    
8. 19 SYRKO                       SEBASTIAN 2970 2970 VIII 8    
9. 29 BUCZEK                     JERZY 2900 2900 IX 9    
10. 13 WILCZACKI                BOGDAN    2495 2495 X 10    
11. 5 HABDAŚ                     DAWID 1860 1860 XI 11    
12. 35 GRUSZCZYŃSKI        KRZYSZTOF 1770 1770 XII 12    
13. 41 JANUSZEWSKI       KAZIMIERZ 1510 1510 XIII 13    
14. 15 KRUTOWSKI           STANISŁAW 1500 1500 XIV 14    
15. 33 BISKUPSKI                  MARIAN 1410 1000 XIV  14 -  
16. 45 DANIELAK                   ANDRZEJ 1290 550 XV 15    
17. 10 HALKE                         DARIUSZ 1150 1150 XVI 16    
18. 30 KLIMCZAK                  ZDZISŁAW 1050 1050 XVII 17    
19. 21 MAJCHRZAK               ZENON 1050 1050 XVIII 18    
20. 4 STOLAREK                 GRZEGORZ 990 990 XIX 19    

 

ŁOWISKO „PSTRĄG"  23.04.2017 r. - KATEGORIA KOBIETY I JUNIOR

  L.P.    NR STAN.   NAZWISKO I IMIĘ MASA w gram WYNIK   w PKT. ZAJĘTE   MIEJSCE GPx   PKT NAAAJ. RYBA w gram   UWAGI
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. 38 JACKOWIAK                 URSZULA 2780 2780 I - - KOBIETY
2. 2 GNIADZIK                     DOMINIKA 1450 1450 II - - JUNIOR
3. 9 RYBAK                           NORBERT 450 450 III - - JUNIOR

 

P.S.  OTWARCIE  SEZONU I RYWALIZACJA  W KLASYFIKACJI GRAND PRIX W KAT SPŁAWIKOWEJ SIĘ DOKONAŁA. ZAWODY  ZAKOŃCZYŁA KIEŁBASKA Z OGNISKA. W  KAT. SENIOR  I W KAT KOBIET ORAZ JUNIOR  ZA M-SCA 1 do 3 i ZA NAJ... RYBĘ - BYŁY PUCHARY I  WARTOŚCIOWE  UPOMINKI.                             GRATULACJE!!!                              

 ******************************************************************************************

LISTA STARTOWA DRUŻYN KÓŁ REJONU NR 6

W ZAWODACH SPŁAWIKOWYCH  - KOŁO NR 40 - ŁOWISKO „PSTRĄG" - 26.05.2019 r.  KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA
L.P. KOŁO PZW NR NAZWISKO I IMIE NR SEK/STAN MASA W  GRAM ZAJĘTE MIEJSCE W SEKT. ZAJĘTE MIEJSCE W ZAW.
1 2 3 4 5 6 7
1. 040 POBIEDZISKA PŁACZKOWSKI   MARIUSZ C42 7450 I 1
2. 123 SWARZĘDZ M. PIEKARSKI   DOMINIK B15 5810 I 2
3. 123  SWARZĘDZ PIEKARSKI   ANDRZEJ C30 3560 II 3
4. 010 KOLEJARZ DRAHEIM   KRZYSZTOF B24 3180 II 4
5. 068 LOTNIK LECIEJEWSKI   MATEUSZ B24 2820 III 5
6. 068 LOTNIK SZULCZEWSKI   SŁAWOMIR C32 2810 III 6
7. 017 KOSTRZYN JABŁOŃSKI   STANISŁAW A10 2740 I 7
8. 036 ORZECHOWO KRAWCZYK   ADAM C43 2700 IV 8
9. 010 KOLEJARZ MAZURKIEWICZ   ARTUR A3 2640 II 9
10. 135 WRZEŚNIA SOSNA   JACEK B16 2550 IV 10
11. 017 KOSTRZYN SZYMAŃSKI   JANUSZ B19 2420 V 11
12. 123 SWARZĘDZ M. BIŃKOWSKI WOJCIECH A14 2380 III 12
13. 017 KOSTRZYN SOBCZYŃSKI   EDWARD C39 2190 V 13
14. 135 WRZEŚNIA WALKOWIAK   SEWERYN C35 2100 VI 14
15. 015 IWNO BĄCZKIEWICZ   RYSZARD C38 1970 VII 15
16. 135 WRZESNIA NAROŻNY JANUSZ A11 1580 IV 16
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin