Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Klasy sportowe uzyskane przez Członków Okręgu Poznańskiego PZW za wyniki sportowe w 2017 r.

Klasyfikacje | 2018-04-16 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2018

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Karol Sapigórski Klub Castingsport Poznań 4 miejsce na Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość spinningowa jednorącz
2 Włodzimierz Targosz Klub Castingsport Poznań 4 miejsce na Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość multi oburącz

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim  

 

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Daria Walendowska Klub Castingsport Poznan 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
2 Bartosz Stawiński Klub Castingsport Poznań 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
4 Piotr Sapigórski Klub Castingsport Poznań 5 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
5 Tomasz Kościelniak Klub Castingsport Poznań 6 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
6 Maciej Witczak Klub Castingsport Poznań 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w konkurencji  spinning sprawnościowy

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim  

 

Klasa sportowa Mistrzowska

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Bogusław Majewski Koło PZW 148 Poznań 1 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski Weteranów
2 Mirosław Nowak Klub Stornia Poznań 2 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z kutrów
3 Krzysztof Małecki Klub Spinningowo-Morski Konger Poznań 2 miejsce w Morskim GPx Polski w połowach z plaży
4 Jana Bronckova Klub Castingsport Poznań 2 miejsce w rzutowych Mistrzostwach Polski w pięcioboju

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim  

 

Klasa sportowa Pierwsza

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Krzysztof Orłowski   7 miejsce w Spławikowych Mistrzostwa Polski
2 Janusz Kosiński Klub Stornia Poznań 9 miejsce w Morskim GPx Polski w połowach z łodzi
3 Izabela Weimann Klub Konger Poznań 7 miejsce w Morskich Mistrzostwa Polski w połowach z plaży
4 Jan Bubień Klub Konger Poznań 9 miejsce w Morskich Mistrzostwa Polski w połowach z plaży
5 Piotr Pietrzyk Klub Konger Poznań 10 miejsce w Morskich Mistrzostwa Polski w połowach z plaży
6 Dorota Targosz Klub Castingsport Poznań 7 miejsce w Rzutowym GPx Polski

  Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 09 stycznia 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały Nr 15 ZG PZW z dnia 22.04.2006r. - Zasady i tryb nadawania klas sportowych w Polskim Związku Wędkarskim

 

Klasa sportowa Druga

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Mariola Łój Koło PZW Nr 17 Kostrzyn 13 miejsce w Spławikowych Mistrzostwa Polski Kobiet
2 Kamil Pochylski Klub Lorpio Wlkp. 14 miejsce w Spławikowym GPx Polski Młodzieży
3 Maciej Morchel Okręg PZW Poznań 11 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski Weteranów
4 Jędrzej Paprocki Klub Milo Swarzędz 12 miejsce w Spławikowym GPx Polski juniorów
5 Adam Bączkowski Klub Ice-Spin Szamotuły 11 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski Juniorów
6 Łukasz Waściński Klub Konger Poznań 12 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży

  Okręgowy Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 22.01 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały ZG PZW Nr 16/XII/2017 r. - Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego  

 

Klasa sportowa Trzecia

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Sebastian Wawrzyniak Klub Leszcz Poznań 22 miejsce w Gruntowych Mistrzostwach Polski
2 Adam Przytuła Klub Leszcz Poznań 26 miejsce w Spławikowym GPx Polski
3 Damian Poniatowski Klub Spin-Ice Szamotuły 29 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski
4 Adam Bukowiecki Klub Nurt Książ Wlkp. 13 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski juniorów
5 Jakub Bukowiecki Klub Nurt Książ Wlkp. 19 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski jubiorów
6 Jerzy Musiał Koło PZW Nr 42 Poznań 30 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z kutra
7 Dawid Furman Klub Konger Poznań 21 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
8 Przemysław Zalisz Klub Konger Poznań 24 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży

  Okręgowy Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 22.01 2018r. roku zatwierdził klasy sportowe na podstawie Uchwały ZG PZW Nr 16/XII/2017 r. - Zasady Organizacji Sportu Wędkarskiego  

 

Wyróżnienia dla kadetów

Lp. Imię i nazwisko Przynależność klubowa Podstawa nadania klasy
1 Szymon Walendowski Klub Castingsport Poznań 1 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w trójboju
2 Igor Piątek Koło PZW Nr 12 Gniezno 9 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kadetów
3 Filip Kosicki Koło PZW Nr 27 Mosina 20 miejsce w Spławikowym GPx Polski kadetów

Okręgowy Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 22.01.2018r. roku zatwierdził wyróżnienia dla kadetów za wyniki w sporcie wędkarskim w 2017 r.

Zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w kategorii kadetów nie przyznaje się klas sportowych.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin