Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje

Klasy sportowe uzyskane przez Członków Okręgu Poznańskiego PZW za wyniki sportowe w 2018 r.

Klasyfikacje | 2019-01-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Klasa sportowa Mistrzowska Międzynarodowa do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Daria Walendowska 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
2 Bartosz Stawiński 2 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w klasyfikacji drużynowej
3 Piotr Sapigórski 5 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
4 Tomasz Kościelniak 6 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Seniorów w konkurencji odległość muchowa jednorącz
5 Maciej Witczak 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata Juniorów w konkurencji  spinning sprawnościowy

Klasy sportowe zatwierdzone przez Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu 9 stycznia 2018 r.


Klasa sportowa Mistrzowska do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Karol Sapigórski 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji seniorów w pięcio- oraz siedmioboju
2 Dawid Furman 2 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
3 Krzysztof Sikora 3 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
4 Jędrzej Paprocki 1 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski juniorów U20

Klasy sportowe zatwierdzone przez Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu ......(nie zatwierdzone).................


Klasa sportowa Pierwsza do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Szymon Walendowski 6 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji juniorów w trój- oraz pięcioboju
2 Filip Kamiński 4 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z kutra
3 Piotr Pietrzyk 5 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
4 Przemysław Zalisz 9 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
5 Jakub Sikora 10 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
6 Marcel Sołtysik 4 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
7 Damian Poniatowski 6 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski seniorów
8 Ariel Górny 4 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski seniorów
9 Kamil Pochylski 7 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski młodzieży U25
10 Włodzimierz Kmieć 4 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski weteranów 55+

Klasy sportowe zatwierdzone przez Główny Kapitanat Sportowy na posiedzeniu w dniu ......(nie zatwierdzone).................


Klasa sportowa Druga do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Dawid Witczak 7 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Polski w klasyfikacji juniorów w pięcioboju
2 Janusz Ciesielski 13 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z kutra
3 Aleksander Andrejczuk 12 miejsce w Morskich Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
4 Jan Bubień 17 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z plaży
5 Piotr Sobisiak 13 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski seniorów
6 Adam Bączkowski 9 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Polski juniorów
7 Jarosław Nowak 16 miejsce w Muchowych Mistrzostwach Polski seniorów
8 Monika Leńczuk 20 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski
9 Maciej Maruszak 19 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski młodzieży U25
10 Bogusław Majewski 13 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski weteranów 55+
11 Marek Sikorski 14 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski weteranów 55+
12 Krzysztof Orłowski 14 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski seniorów
13 Jędrzej Skiba 9 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski juniorów U20
14 Agnieszka Owczarczuk 15 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski

Klasy sportowe zatwierdzone przez Okręgowy Kapitanat Sportowy i Zarząd Okręgu w dniu 14 grudnia 2018 r.  


Klasa sportowa Trzecia do końca roku 2019

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Mirosław Nowak 29 miejsce w Morskim Grand Prix Polski w połowach z kutra
2 Izabela Weimann 27 miejsce w Morskim Grand Prix Polski oraz Mistrzostwach Polski w połowach z plaży
3 Jarosław Bryszak 23 miejsce w Gruntowych Mistrzostwach Polski
4 Marcin Mularski 23 miejsce w Spinningowym Grand Prix Polski
5 Mariola Łój 29 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kobiet
6 Adam Andrzejczak 18 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski juniorów U20

Klasy sportowe zatwierdzone przez Okręgowy Kapitanat Sportowy i Zarząd Okręgu w dniu 14 grudnia 2018 r.  


Wyróżnienia dla kadetów

Lp. Imię i nazwisko Podstawa nadania klasy
1 Filip Kosicki 11 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski kadetów U15
2 Igor Piątek 15 miejsce w Spławikowym Grand Prix Polski kadetów U15
3 Mikołaj Jagodziński 3 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kadetów U15
4 Filip Ruszczyński 19 miejsce w Spławikowych Mistrzostwach Polski kadetów U15

Wyróżnienia sportowe zatwierdzone przez Okręgowy Kapitanat Sportowy i Zarząd Okręgu w dniu 14 grudnia 2018 r. Zgodnie z Zasadami Organizacji Sportu Wędkarskiego w kategorii kadetów nie przyznaje się klas sportowych.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin