Wyniki zawodów zobacz archiwum

Morskie Mistrzostwa Okręgu w połowach z kutra 2019

Wyniki zawodów | 2019-03-25 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Zawody odbyły się dnia 23 marca 2019 r. W zawodach zwyciężyli: Mistrz Okręgu - Piotr Wach - Koło PZW Nr 51 Troć Poznań Wicemistrz Okręgu - Piotr Pietrzyk - Koło PZW Nr 52 Energetyk-Poznań w Czerwonaku II Wicemistrz Okręgu - Janusz Krajniak - Koło PZW Nr 51 Troć Poznań 4. Grzegorz Ciesielski - Koło PZW Nr 51 Troć Poznań 5. Mariusz Mróz - Koło PZW Nr 52 Energetyk-Poznań w Czerwonaku 6. Wojciech Walkowiak - Koło PZW Nr 51 Troć Poznań... więcej

Kadra Okregu na rok 2019

Wyniki zawodów | 2019-01-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Dyscyplina spławikowa Seniorzy:1. Dariusz Starosta2. Ariel Górny3. Janusz Ostrowski4. Jacek Ruszczyński5. Tomasz Psiarski6. Tomasz Gabiś7. Arkadiusz Szymkowiak8. Jacek Tórz9. Piotr Lima10. Jarosław Dwornik11. Adam Przytuła12. ... Kobieta 1. Mariola Łój2. Agnieszka Owczarczuk3. Monika Leńczuk Młodzież U-251. Maciej Maruszak2. Kamil Pochylski3. Jędrzej Paprocki Junior U- 201. Jędrzej Paprocki2. Mateusz Dopierała3. Igor Piątek4. Mikołaj Dudek5. Jędrzej Skiba6. Filip Kosicki7. Mikołaj Jagodziński8. Nikodem Tyma9. Mikołaj Szefer10. Kinga Telenga11. Wiktor ...... więcej

Puchar Kapelana 2018

Wyniki zawodów | 2018-10-23 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 20 października 2018 r. Koło PZW Nr 62 Leszcz Poznań wspólnie z Kołem PZW Nr 27 Mosina Miasto byli organizatorami towarzyskich zawodów okręgowych o Puchar Kapelana Wędkarz Archidiecezji Poznańskiej. W zawodach udział wzięło 42 zawodników. W zawodach zwyciężyli: 1. Artur Zakrzewski - Koło PZW Nr 18 Książ Wlkp. 2. Dominik Maćkowiak - Koło PZW Nr 27 Mosina Miasto 3. Kazimierz Wawrzyniak - Koło PZW Nr 60 Jeżyce Poznań 4. Dawid Kosicki - Koło PZW Nr 27 Mosina Miasto 5. Andrzej Stachowiak - Koło PZW Nr 148 Orfa Poznań 6. Paweł Tyma - Koło PZW Nr ...... więcej

Super Puchar 2018

Wyniki zawodów | 2018-10-15 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 14 października 2018 r. zostały zorganizowane zawody okręgowe zamykające sezon wędkarski 2018. W zawodach wzięły udział zaproszone przez OKS drużyny reprezentujące: zawodników spławikowego Grand Prix Okręgu, spławikowego Grand Prix Okręgu Młodzieży, Kolegium Sędziowskie, Społeczną Straż Rybacką, Władze i Organa Okręgu, Opiekunów Młodzieży. Zawody rozegrane zostały nad jez. Rogozińskim. W klasyfikacji końcowej bezkonkurencyjni byli wyczynowi zawodnicy reprezentujący GPxO Seniorów i Juniorów. O III miejsce walczyły pozostałe ...... więcej

Zawody dla strażników SSR 2018

Wyniki zawodów | 2018-10-10 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 22 września 2018 r. na jeziorze Zbęchy zorganizowane zostały zawody spławikowe dla strażników Społecznej Straży Rybackiej. W zawodach zwyciężyli: 1. Piotr Śmieiński - SSR Powiat Śremski Grupa Dolsk 2. Robert Sałata - SSR Powiat Poznański Grupa Stęszew 3. Henryk Majorczyk - SSR Powiat Poznański Grupa Stęszew 4. Roman Bruczyński - SSR Powiat Śremski Grupa Śrem 5. Marcin Mizerny - SSR Powiat Śremski Grupa Śrem 6. Łukasz Anioła - SSR Powiat Śremski Grupa Śrem... więcej

GPxO Spławikowe - Puchar Tarnowa Podgórnego 2018

Wyniki zawodów | 2018-10-08 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

Zawody zorganizowane zostały przez Koło PZW Nr 132 Tarnowo Podgórne w dniu 7 października 2018 r. na stawach w Baranowie. Wyniki w załączeniu... więcej

Spinningowe GPx Okręgu - Puchar Rydzyny 2018

W dniu 6 października 2018 r. Koło PZW Nr 179 Osieczna było organizatorem ostatnich zawodów spinningowych z cyklu Grand Prix Okręgu. W zawodach zwyciężyli: 1. Koło PZW Nr 117 Rogalin - PIĄTKOWSKI Arkadiusz2. Koło PZW Nr 164 Rzemiosło Poznań - KOŁODZIEJ Jarosław3. Koło PZW Nr 122 Przynęta Suchy Las - MICHALAK Łukasz4. Koło PZW Nr 101 Śródmieście Poznań - MACHOWICZ Piotr5. Koło PZW Nr 101 Śródmieście Poznań - MULARSKI Marcin6. Koło PZW Nr 18 Książ Wlkp. - NOWAK Paweł... więcej

Zawody morskie w połowach z plaży 2018

Wyniki zawodów | 2018-10-01 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 29 września 2018 r. rozegrane zostały dwie tury morskich zawodów brzegowo-plażowych z cyklu Grand Prix Okręgu. Zawody rozegrano w Łazach. W zawodach udział wzięło 20 osób. Złowiono 9 ryb w tym leszcze do 47,1 cm i węgorza o długości 70,2 cm. W zawodach zwyciężyli: 1. Koło PZW Nr 052 Energetyk Poznań - Piotr Pietrzyk2. Koło PZW Nr 052 Energetyk Poznań - Przemysław Zalisz3. Koło PZW Nr 042 UM Poznań - Zdzisław Ludwikowski4. Koło PZW Nr 091 Rataje Poznań - Jan Bubień5. Koło PZW Nr 042 UM Poznań - Jerzy Musiał6. Koło PZW Nr 042 UM Poznań - ...... więcej

Spławikowe GPxO Młodzieży Puchar Jeżewa 2018

Wyniki zawodów | 2018-09-18 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 15 września 2018 r. na zb. Jeżewo rozegrane zostały ostatnie z cyklu Grand Prix Okręgu zawody spławikowe dla młodzieży w kategorii U15 i U20. Zawody zorganizowała Okregowa Komisja ds. Młodzieży przy wsparciu lokalnych Kół wędkarskich. Wyniki zawodów wraz z podsumowaniem całego cyklu GPO w załączeniu.... więcej

Spinningowe GPxO - "Memoriał im. Marcina Nowika" 2018

Wyniki zawodów | 2018-09-10 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

W dniu 8 września 2018 r. na jez. Lusowskim, Koło PZW Nr 101 Poznań Śródmieście było organizatorem zawodów spinningowych z cyklu Grand Prix Okręgu pn. Memoriał im. M. Nowika. W zawodach zwyciężyli: 1 FRĄKOWIAK Grzegorz2 MACHOWICZ Piotr3 SZAMREJ Wojcieh4 PALACZ Michał5 MICHURSKI Sebastian6 MICHALAK Łukasz... więcej