Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Uzyskane klasy sportowe za rok 2010

Klasyfikacje | 2011-01-19 | Publikujący: Okręg PZW w Poznaniu

klasy sportowe

W dniu 18 stycznia 2011r. odbyło się uroczyste posiedzenie Okręgowego Kapitanatu Sportowego na którym wręczone zostały wyróżnienia za uzyskane w 2011r. klasy sportowe. W minionym roku klasy otrzymało 23-ech Czonków Naszego Okręgu w dyscyplinach: spławikowej, spinningowej, morskiej i rzutowej. Dyplomy i okolicznościowe upominki wręczył Wiceprezes ds. sportu Władysław Ogrodowczyk oraz Dyrektor Biura Andrzej Kuligowski.

 

Klasy sportowe uzyskane w 2010r.

 

Grzywocz Damian, Klub Castingsport - klasa Mistrzowska Międzynarodowa, 4 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata w konkurencji odległość muchowa oburącz
Targosz Włodzimierz, Klub Castingsport - klasa Mistrzowska Międzynarodowa, 3 miejsce w Rzutowych Mistrzostwach Świata w konkurencji odległość muchowa jednorącz

 

Bubień Jan, Klub Konger - klasa Mistrzowska, 3 miejsce w Plażowych MP

 

Pietrzyk Piotr, Klub Konger - I klasa, 9 miejsce w Morskich GPxP i 7 miejsce w Plażowych MP
Zalisz Przemysław, Okręg Poznań - I klasa, 5 miejsce w Plażowych MP
Kulpa Grzegorz, Okręg Poznań - I klasa, 9 miejsce w Plażowych MP
Musiał Jerzy, Okręg Poznań - I klasa, 6 miejsce w Spławikowych MP Weteranów
Sapigórski Piotr, Klub Castingsport - I klasa, 10 miejsce w Rzutowych MP w pięcioboju, 5 miejsce w rzutowych MP w dwuboju odległościowym, 9 miejsce w Rzutowych MP w dwuboju multi
Lang Joanna, Klub Castingsport - I klasa, 5 miejsce w Rzutowych MP w pięcioboju
Targosz Dorota, Klub Castingsport - I klasa, 7 miejsce w Rzutowych MP w pięcioboju

 

Białkowski Tadeusz, Klub Stornia - II klasa, 17 miejsce w Morskich MP
Ciesielski Janusz, Klub Stornia - II klasa, 12 miejsce w Morskich GPxP
Nowak Waldemar, Klub Stronia - II klasa, 20 miejsce w Morskich GPxP
Błasiak Jerzy, Klub Konger - II klasa, 11 miejsce w Plażowych MP
Mróz Jacek, Klub Konger - II klasa, 14 miejsce w Plażowych MP
Dziurla Zbigniew, Okręg Poznań - II klasa, 14 miejsce w Spławikowych MP Weteranów
Zalewska Ewa, Klub Leszcz - II klasa, 20 miejsce w Spławikowym GPxP
Sapigórski Karol, Klub Castingsport - II klasa, 10 miejsce w Rzutowych MP Juniorów w pięcioboju, 13 miejsce w Rzutowych MP w dwuboju odległościowym
Kaszkowiak Filip, Klub Castingsport - II klasa, 9 miejsce w Rzutowych MP kadetów w trójboju

 

Bartkowiak Paweł, Okręg Poznań - III klasa, 13 miejsce w Spinningowych MP Juniorów
Nowakowski Andrzej, Klub Castingsport - III klasa, 18 miejsce w Rzutowych MP Juniorów w pięcioboju
Dabrowski Szymon, Okręg Poznań - III klasa, 17 miejsce w Rzutowych MP kadetów w trójboju
Mróz Mariusz, Okręg Poznań - III klasa, 30 miejsce w Morskich MP

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Na skróty

Ilość odwiedzin