Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Czyn ach ten czyn

Aktualności | 2020-06-26 | Publikujący: Koło PZW Praszka

        Na ostatnim czynie który odbył się na zbiorniku Psurów z kilkuset osób, które mamy w naszym kole na czyn społeczny przyjechało tradycyjnie kilka osób, w większości tych samych co zawsze. Oczywiście nie chodzi nam o to aby w każdym czynie brało udział kilkaset osób, choć na pewno byłoby to niesamowite, ale miło by było zobaczyć nowe osoby dla których wędkarstwo i przynależność do danego koła, to nie tylko opłacanie składek i wyjazdy na ryby, ale również zrobienie wspólnie czegoś więcej dla dobra nas wszystkich.

      Niejednokrotnie słyszymy że któregoś z Was Koledzy czyn społeczny nie interesuje. Tylko że skoro Was to nie interesuje, skoro konsekwentnie unikacie zrobienie czegoś nie tylko dla innych, ale i dla siebie, to może bądźcie konsekwentni do końca i nie miejcie do nikogo pretensji że jakieś stanowisko jest źle przygotowane, że nie macie jak wędkować.

      Doskonale rozumiemy że nie każdy może brać udział w czynie społeczny. Mamy w kole osoby starsze, które poprostu nie mają sił aby pracować, są osoby które maja swoja pracę, pracując na różne zmiany, rozumiemy że komuś może w danym dniu wypaść coś ważnego, ale nie rozumiemy że na kilka czynów społecznych które w ciągu roku organizujemy w naszym wspólnym kole, nie może przyjechać choć kilka nowych osób z którymi wspólnie możemy, a nawet chcielibyśmy zrobić coś dla nas wszystkich.

     Na koniec chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym z Was Koledzy, którzy potraficie poświęcić swój wolny czas i dać coś od siebie dla nas wszystkich.

 

                                                                      Zarząd Koła PZW Praszka

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.