ZBIORNIK PSURÓW

Aktualności | 2019-07-16 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Tak obecnie wygląda sytuacja na zbiorniku Psurów. Jak widać na załączonych zdjęciach stan wody jest bardzo niski. Przypominamy że w związku z zaistniałą sytuacją zbiornik Psurów jest zamknięty dla wędkarzy aż do odwołania.... więcej

UWAGA - ZBIORNIK PSURÓW ZAMKNIĘTY

Aktualności | 2019-07-15 | Publikujący: Koło PZW Praszka

W związku z bardzo niskim stanem wody w zbiorniku Psurów ( nr. w rejestrze 0.58 ) Zarząd Okręgu PZW w Opolu wprowadza zakaz amatorskiego połowu ryb od 15.07.2019 r. do odwołania.... więcej

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR DYREKTORA NEAPCO

Aktualności | 2019-07-14 | Publikujący: Koło PZW Praszka

1. Tadeusz Noga - 2865 pkt. 2. Tadeusz Przybyła - 2415 pkt. 3. Krzysztof Łazik - 1320 pkt. 4. Filip Duda - 1255 pkt. 5. Eugeniusz Bartkowski - 0985 pkt. Puchar dla zwycięzcy wręczył dyrektor NEAPCO, pan Piotr Gosławski. Gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników. ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW SENIOR 60+

Aktualności | 2019-06-23 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Psurów odbyły się zawody spławikowe - Senior 60+. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce z liczbą 5510 punktów zdobył kolega Chałupka Marek. Miejsce drugie z liczbą 3350 punktów zajął kolega Kiełbasa Andrzej, a na miejscu trzecim z 2465 punktami uplasował się kolega Krzanowski Jan. Po skończonej rywalizacji każdy z zawodników mógł się posilić ciepłym obiadem. Zwycięzcom gratulujemy. Zarząd Koła PZW Praszka... więcej

RELACJA Z DNIA DZIECKA NAD WODĄ.

Aktualności | 2019-06-01 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny już po raz kolejny odbył się organizowany wspólnie przez koła PZW Praszka i PZW Gorzów Śląski, festyn rodzinny pt: Dzień Dziecka nad wodą. Jak co roku przybyło mnóstwo dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Głównym punktem programu były oczywiście zawody wędkarskie, gdzie nasi młodsi koledzy i koleżanki dzielnie rywalizowali o zajęcie jak najlepszych miejsc. Oprócz zawodów, zarówno dzieci jak i ich opiekunowie mogli skorzystać z wielu przygotowanych z tej okazji atrakcji. Były między innymi ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ.

Aktualności | 2019-05-26 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny odbyły się zawody spławikowe o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej. Na starcie zjawiło się blisko 30 zawodników. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej zdobył Kordian Borgól z wynikiem 4000 pkt. Na drugiej pozycji z wynikiem 2200 pkt uplasował się Musiał Grzegorz, a miejsce trzecie zajął z wynikiem 1780 pkt Jerzyk Bogdan. Miejsce 4 - Noga Tadeusz 1545 pkt. Miejsce 5 - Kiełbasa Andrzej 1440 pkt. Puchar dla zwycięzcy zawodów wręczył Prezes Spółdzielni ...... więcej

WESOŁYCH, ZDROWYCH I POGODNYCH ŚWIĄT

Aktualności | 2019-04-18 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością.Radosnego, wiosennego nastroju,serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciółoraz wesołego "Alleluja". Życzymy wszystkim wędkarzom i ich rodzinom.... więcej

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH O MISTRZOSTWO KOŁA

Aktualności | 2019-04-13 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny odbyły sie zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła PZW Praszka. Pomimo niezbyt sprzyjającej aury, na starcie zjawiło się kilkudziesięciu zawodników. Po zakończeniu rywalizacji i podsumowaniu wyników, pierwsze miejsce i Mistrzostwo Koła PZW Praszka, z wynikiem 8.950 punktów zdobył Pilak Józef. Miejsce drugie z wynikiem 1.850 punktów zajął Panek Jan, a na trzeciej pozycji uplasował się Pokrywczyński Piotr osiągając 0.355 punktów. Po zakończeniu zawodów każdy z uczestników mógł się posilić ...... więcej

SPRAWOZDANIE Z PRACY Z MŁODZIEŻĄ ZA ROK 2018

Aktualności | 2019-04-02 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Jak co roku duży nacisk kładziemy na pracę z młodzieżą, która coraz liczniej zasila szeregi naszego Koła. Cieszy nas bardzo że wśród naszej wędkarskiej braci, mamy wielu młodych adeptów tego pięknego sportu - hobby jakim jest wędkarstwo. Staramy się naszym młodzikom przekazywać naszą wiedzę i doświadczenie nie tylko z zakresu czysto wędkarskiego, ale również uczymy ich bezpiecznego zachowania nad wodą, oraz szacunku i dbałości o otaczającą nas przyrodę. Często na zawodach wędkarskich mamy grupę juniorów, którzy choć w ...... więcej