WYNIKI NOCNYCH ZAWODÓW " DRGAJĄCA SZCZYTÓWKA"

Aktualności | 2019-09-15 | Publikujący: Koło PZW Praszka

W dniach z 14 na 15. 09. 2019 r. na zbiorniku Młyny odbyły się zawody nocne " Drgająca szczytówka ". Na starcie stanęło blisko 40 zawodników. Przy ładnej pogodzie i rozświetlonej przez księżyc nocy, zawodnicy przez 13 godzin rywalizowali o zajęcie jak najlepszych miejsc. W trakcie trwania zawodów każdy z uczestników mógł się posilić gorącą zupą i kiełbaską.Z rana po zważeniu złowionych ryb i podliczeniu wyników, pierwsze miejscez liczbą 9135 punktów zdobył kol. Pakuła Roman.Miejsce drugie z liczbą 7235 punktów ...... więcej

GRATULACJE

Aktualności | 2019-09-02 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Gratulacje dla naszego kolegi Marcina Sterczewskiego który w wysoko obsadzonych IV Wojewódzkich Zawodach Strażników Rybackich zajął bardzo dobre drugie miejsce. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.... więcej

WYNIKI ZAWODÓW DLA DZIECI " ZAKOŃCZENIE WAKACJI "

Dnia 31.08.2019r. na zbiorniku Młyny odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci " Zakończenie Wakacji ". Przy ładnej pogodzie, nasi młodsi koledzy i koleżanki pod nadzorem swoich opiekunów dzielnie rywalizowali o zajęcie jak najlepszych miejsc. Humor wszystkim dopisywał, szczególnie że po skończonych zawodach każdy z uczestników otrzymał nagrodę, a za zajęcie trzech pierwszych miejsc, zawodnicy oprócz nagród otrzymali również puchary. Dla każdego z uczestników zawodów organizator przygotował także różne ...... więcej

CZYN SPOŁECZNY NA ZBIORNIKU MŁYNY

Aktualności | 2019-09-01 | Publikujący: Koło PZW Praszka

W dniu 29.08.2019r. na zbiorniku Młyny odbył się czyn społeczny, którego celem było wysprzątanie terenu wokół zbiornika i przygotowanie stanowisk na zawody wędkarskie " Zakończenie Wakacji " oraz na zbliżające się zawody nocne " Drgająca szczytówka ". Zarząd Koła PZW Praszka... więcej

ZBIORNIK PSURÓW

Aktualności | 2019-07-16 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Tak obecnie wygląda sytuacja na zbiorniku Psurów. Jak widać na załączonych zdjęciach stan wody jest bardzo niski. Przypominamy że w związku z zaistniałą sytuacją zbiornik Psurów jest zamknięty dla wędkarzy aż do odwołania.... więcej

UWAGA - ZBIORNIK PSURÓW ZAMKNIĘTY

Aktualności | 2019-07-15 | Publikujący: Koło PZW Praszka

W związku z bardzo niskim stanem wody w zbiorniku Psurów ( nr. w rejestrze 0.58 ) Zarząd Okręgu PZW w Opolu wprowadza zakaz amatorskiego połowu ryb od 15.07.2019 r. do odwołania.... więcej

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR DYREKTORA NEAPCO

Aktualności | 2019-07-14 | Publikujący: Koło PZW Praszka

1. Tadeusz Noga - 2865 pkt. 2. Tadeusz Przybyła - 2415 pkt. 3. Krzysztof Łazik - 1320 pkt. 4. Filip Duda - 1255 pkt. 5. Eugeniusz Bartkowski - 0985 pkt. Puchar dla zwycięzcy wręczył dyrektor NEAPCO, pan Piotr Gosławski. Gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników. ... więcej

WYNIKI ZAWODÓW SENIOR 60+

Aktualności | 2019-06-23 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Psurów odbyły się zawody spławikowe - Senior 60+. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce z liczbą 5510 punktów zdobył kolega Chałupka Marek. Miejsce drugie z liczbą 3350 punktów zajął kolega Kiełbasa Andrzej, a na miejscu trzecim z 2465 punktami uplasował się kolega Krzanowski Jan. Po skończonej rywalizacji każdy z zawodników mógł się posilić ciepłym obiadem. Zwycięzcom gratulujemy. Zarząd Koła PZW Praszka... więcej

RELACJA Z DNIA DZIECKA NAD WODĄ.

Aktualności | 2019-06-01 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny już po raz kolejny odbył się organizowany wspólnie przez koła PZW Praszka i PZW Gorzów Śląski, festyn rodzinny pt: Dzień Dziecka nad wodą. Jak co roku przybyło mnóstwo dzieci wraz ze swoimi opiekunami. Głównym punktem programu były oczywiście zawody wędkarskie, gdzie nasi młodsi koledzy i koleżanki dzielnie rywalizowali o zajęcie jak najlepszych miejsc. Oprócz zawodów, zarówno dzieci jak i ich opiekunowie mogli skorzystać z wielu przygotowanych z tej okazji atrakcji. Były między innymi ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW O PUCHAR PREZESA SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ.

Aktualności | 2019-05-26 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Dziś na zbiorniku Młyny odbyły się zawody spławikowe o Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej. Na starcie zjawiło się blisko 30 zawodników. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej zdobył Kordian Borgól z wynikiem 4000 pkt. Na drugiej pozycji z wynikiem 2200 pkt uplasował się Musiał Grzegorz, a miejsce trzecie zajął z wynikiem 1780 pkt Jerzyk Bogdan. Miejsce 4 - Noga Tadeusz 1545 pkt. Miejsce 5 - Kiełbasa Andrzej 1440 pkt. Puchar dla zwycięzcy zawodów wręczył Prezes Spółdzielni ...... więcej