Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje zobacz archiwum

Zawody na zakończenie sezonu. - Młyny 10.10.2010r

Klasyfikacje | 2010-10-10 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Seniorzy: 1. Noga Tadeusz 2. Grygiel Michał 3. Pilak Józef 4. Kiełbasa Andrzej 5. Noga Mateusz 6. Jerzyk Bogdan 7. Lewicki Jerzy 8. Bartkowski Eugeniusz 9. Krzanowski Jan 10. Żyta Henryk 11. Białek Czesław 12. Panek Jan 13. Jama Zbigniew 14. Wojtuń Zbigniew 15. Łazik Krzysztof 16. Popczyk Zbigniew 17. Chałupka Marek Łucki Henryk 19. Duda Maciej 20. Młotkowski Jerzy 21. Żyta Piotr 22. Jama Jacek 23. Szukała Tadeusz 24. Mielczarek Paweł Mistygacz Bartłomiej Mysiura Marian Słowikowski Józef Przybyła Tadeusz Adamski Mateusz ...... więcej

Zawody z okazji Dnia Dziecka - 30.05.2010r. - Młyny

Klasyfikacje | 2010-05-30 | Publikujący: Koło PZW Praszka

1. Latusek Adam 2. Noga Damian 3. Kuliberda Bartosz 4. Korzeniowski Igor 5. Szczecińska Majka 6. Okaj Paweł 7. Borgól Adrian 8. Duda Filip 9. Jarząb Patryk 10. Ziółkowski Artur 11. Wieczorek Dawid 12. Grondys Marta 13. Borgól Kordian 14. Sieja Mateusz 15. Klimek Tomasz 16. Kubski Witek 17. Stróżyk Piotr 18. Chyła Oktawian 19. Pilarski Eryk 20. Krzyżak Tomasz 21. Kucharczyk Dawid 22. Jasiniok Tomasz 23. Skwierczak Michał 24. Jama Kamil 25. Meroń Nikodem 26. Krzemiński Przemysław 27. Czyżewski Jakub Krawczyk Dorota Krawczyk Dariusz Ławny Dominik 31. ...... więcej

Towarzyskie zawody "O Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej" 23.05.2010 - Młyny

Klasyfikacje | 2010-05-24 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Wyniki towarzyskich zawodów "O Puchar Prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Praszce" Młyny 23.05.2010r. 1. Grygiel Michał 2. Kiełbasa Andrzej 3. Noga Mateusz 4. Szukała Tadeusz 5. Mielczarek Paweł 6. Pakuła Roman 7. Jura Walenty 8. Musiał Grzegorz 9. Lewicki Jerzy 10. Noga Damian 11. Chałupka Marek 12. Żłobiński Kazimierz 13. Noga Tadeusz 14. Pilak Józef 15. Chyła Oktawian 16. Latusek Adam 17. Klimek Tomasz 18. Stochniałek Stanisław Reszka Paweł Pawelec Paweł Młotkowski Jerzy Wojtuń Zbigniew Adamski Mateusz Radek Stanisław Chrzanowski Jan Duda ...... więcej

Zawody o Mistrzostwo koła PZW Praszka 25.04.2010r

Klasyfikacje | 2010-04-25 | Publikujący: Koło PZW Praszka

Seniorzy:1. Grygiel Michał2. Noga Mateusz3. Przybyła Tadeusz4. Noga Tadeusz5. Kiełbasa Andrzej6. Duda Maciej7. Żurek Adam8. Jerzyk Bogdan9. Szafranek Jan10. Jędryszek Mariusz11. Pietras Zbigniew12. Bartkowski Eugeniusz13. Radek Stanisław14. Chrzanowski Jan15. Wicher Mariusz16. Michalski Dariusz17. Pilarski Józef18. Zając Jan19. Chałupka Marek20. Mielczarek Paweł21. Kalemba Edward22. Jama Zbigniew23. Młotkowski Jerzy24. Żłobińska Barbara25. Staszewski Ryszard26. Patykiewicz Stanisław27. Kucharczyk Marek28. Łucki Henryk29. Adamski Mateusz Pilak Józef Jura Walenty ...... więcej

  •  
  • Strony: 1
  •