Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zarybienie w Niemysłowicach

Aktualności | 2017-11-23 | Publikujący: Koło PZW Prudnik

W dniu 23.11.2017r dokonano zarybienia stawów w Niemysłowicach amurem. Staw Sportowego Połowu Ryb - 100 kg, Staw Niemysłowice II - 50 kg. Przy zarybieniu obecni członkowie komisji zarybieniowej koła kol. Jaciów, kol. Dancewicz, kol. Żegleń, członkowie zarządu koła kol. Orzechowski, kol. Wilk oraz członkowie koła wędkujący w dniu dzisiejszym nad Stawem Sportowym. Okręg PZW Opole reprezentował kol. Tomasz Brodziak. Ryba w dobrej kondycji odpłynęła od brzegu.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • robak90 Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 8 + / -

  Ten pan w niebieskim z tym panem w czarnym polarze na ,,mostku kapitanskim,, to scisla czolowka co zadnej zdobyczy na Niemyslowicach II nie przepusci . Co do karpi wpuszczonych na 1 to nawet sa wedkarze ktorzy zamieszkali w Camperze zeby sie nalowic pozniej beda lowic swierze powietrze i narzekac ze kolo nie zarybia.

 • Piątek Grzegorz Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 6 + / -

  pzwzdzieszowice

  Najbardziej mi się podoba, ten pan w - "niebieskim" :). Nie zerka na swe wędziska, które w każdej chwili, mogą go wprowadzić w najbardziej podniecający stan dla wędkarza - BRANIE !!! On obserwuje czy zarybienie odbywa się w należyty sposób i czy wszystkie procedury zostały zachowane. Brawo dla pana i pozostałych "uczestników" zarybienia, którzy wędki zarzucili tylko dla ... niepoznaki :)))))))))))))))))))) Miło patrzeć kiedy członkowie koła tak licznie uczestniczą przy zarybieniu !!!!

 • mariusz0777 Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 9 + / -

  Witam. Kormorany realizują zmówienia na święta. Karta przecież musi się wrócić.
  Wstyd!!!!! Szkoda takiego małego karpia. Niech to ktoś w końcu kontroluje .

 • jonny76 Data dodania: 7 miesięcy temu Oceń: 9 + / -

  Rozumiem że KORMORANY 24.11.2017wytępiły już KARPIA który został właśnie wpuszczany, może KTOŚ zacznie wkońcu kontrolować ten staw ,a nie 3 rano-3 popołudniu i miały prawie 30 cm ,czy jest za zimno na kontrolę??? LUDZIE O CO CHODZi ja się pytam K....a!!!!!!!!!