Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Spławikowy Mistrz Koła na rok 2009

Wyniki zawodów | 2009-05-05 | Publikujący: Koło PZW nr 44 Pszczyna

Zwycięzca Krzysztof Brembor

W ubiegłą niedzielę poznaliśmy Mistrzów Koła w wędkarstwie spławikowym w kategoriach wiekowych senior i junior. Po II turze, w której, inaczej niż miesiąc wcześniej, ryba brać nie chciała, w wyniku zaciętej rywalizacji Mistrzem seniorów został Krzysztof Brembor (11865 pkt). Dodać trzeba, że drugiego w kolejności Krzysztofa Przemyka (11845 pkt) dzieliło jedynie 20 pkt., czyli 20 gram, innymi słowy przegrał o małą płoć, brązowy medal zawisnął na piersi Janusza Poloczka (9720 pkt)  W kategorii juniorów tytuł mistrzowski wywalczył Damian Soloch z wynikiem 2915 pkt.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • mbigos Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  mbigos

  Oczwywiście że zawodników było więcej. Juz niebawem zamieścimy protokoły z dotychczasowych zawodów, więc drodzy koledzy będziecie mogli zobaczyć dokładnie kto ile i na którym miejscu.

 • tyczkarz Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Czy w tej turze i poprzedniej startowało tylko dwóch zawodników?, zauważam stronniczość. pozdrawiam

 • Arczi Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Drodzy koledzy.Pan Przemyk faktem jest przegrał a o ile to wcale nie jest najważniejsze ,poprostu przegrywać trzeba umieć.Wydaje mi się również że ten opis o panu przegranym wcale nie był potrzebny i jest ośmieszający. Nie bądżmy złośliwi ,bądżmy kolezeńscy.Pozdrawiam .