Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komisje Egzaminacyjne Kół oraz miejsca egzaminowania w kadencji 2017-2021 - stan na 22 czerwca 2017 r.

Lp.

Koło PZW Skład Komisji Miejsce egzaminowania termin

1 Baligród Ryszard Pyko
Krechlik Marcin
Wichryk Józef
I sobota miesiąca
godz. 13-15
Baligród, ul. Balów 6

2 Biecz Zbigniew Michalec
Czesław Łukaszyk
Kazimierz Bochenek
Stanisław Matula
Janusz Giera
I środa miesiąca
Godz. 18
Biecz ul. K.Wielkiego 31  

3 Brzozów Śmietana Zbigniew
Fedak Alfred
Kędra Mariusz
Domek wędkarski w Temeszowie
4 Miejskie Brzozów Ścibor Andrzej
Żyłka Lesław
Raszewski Krzysztof
Sklep wędkarski Brzozów  
5 Cisna

Woźnica Ryszard
Antoniszak Anna Wójcicki Dariusz

I sobota miesiąca
godz 12-14
 Szkoła Podstawowa w Cisnej 

6 Dukla Trybus Bogdan
Bąk Jarosław
Pęcak Jerzy
 
Każdy wtorek godz 17-19
 Dukla ul. Kościuszki 4
  

7 Haczów Rajchel Zbigniew
Ryngwelski Łukasz
Szmyd Damian 
Ostatni piątek miesiąca
 godz. 15-16
Sklep Elektromar Haczów

8 Jasło Miasto Janik Jan
 Burda Lucjan
 Dziuba Andrzej
 Marchewka Piotr
 
Każdy poniedziałek i czwartek
 godz 16:30 do 18:00
 Siedziba Koła Jasło
ul. Wałowa 2a


9 Jasło ProBud Dybaś Andrzej 
Kiełbicki Andrzej 
Staszczak Krzysztof 
Każdy wtorek i czwartek 
godz 16-18 
Jasło ul. Mickiewicza 21a/65 

10 Jasło Rafineria Woźniak Stanisław
 Gorczyca Stanisław
 Tuchowski Janusz
 Warchoł Kazimierz 
Ostatni czwartek miesiąca
 godz 16-18
 Jasło ul. Rafineryjna B/11a


11 Jedlicze Wiatr Waldemar
Petryniak Roman
 Pieniążek Janusz
 Pieniążek Wanda
 Staroń Bolesław 
Sezon zimowy - I wtorek miesiąca Godz. 17-18 Liceum Ogólnokształcące, sezon letni - pomieszczenie nad zalewem
12 Jedlicze Jętka Cynarski Andrzej 
Dobosz Jan 
Paradysz Anna 
Kurowski Mieczysław 
I czwartek mies. 
Kontakt Sklep Sum w Jedliczu

13 Krosno Balaton Stadler Bogumił
Caban Adam
Świątek Tadeusz
Szczygieł Krzysztof
Siedziba Koła ul. Jasna 26a Krosno
Poniedziałek - piątek
godzina 8:00 do 14:00 

14 Krosno Miasto Wróbel Stanisław 
Władysław Załaziński 
Leszczyńska Irena 
Wołek Jacek 
Kopcza Daniel
Brzeziński Piotr
Piliszko Marcin
Poniedziałek, środa, piątek,
 godz 13:00-17:00
 Krosno, ul. Blich 1 

15 Krosno Tatarak Zdzisław Karwowski 
Jan Stanok 
Piotr Bartecki
Każdy wtorek 
godz 12-16 
Łowisko Polanka 

16 Krosno Wodnik Tadeusz Laskoś 
Wojciech Kubit
Eugeniusz Guzik 
I wtorek miesiąca 
godz 14-16 
MPGK Krosno 

17 Lesko Słotwiński Ryszard 
Brzezowski Marian
Słotwiński Krzysztof 
I poniedziałek miesiąca 
Godz 19-20Klub Wędkarski - Internat ZSL 

18 Lutowiska Tymowicz Adam
Strzępka Bogusław 
Mularski Józef
II środa miesiąca Godz 13-15
Świetlica Urzędu Gminy Lutowiska 

19 Nozdrzec Potoczny Paweł 
Zbigniew Knap 
Szpiech Wiesław 
I III poniedziałek miesiąca 
Godz 16-19 
Nozdrzec 239 

20 Olszanica Wojtaszek Stanisław 
Sawczyn Grzegorz 
Jaworski Tadeusz 
Wojtaszek Grzegorz 
I poniedziałek miesiąca 
Godz 18-20 
Siedziba Koła - Dom Kultury Uherce 

21 Rymanów Konieczny Piotr 
Szajna Czesław 
Szepieniec Wojciech 
Każdy czwartek Godz 16-18 
Rymanów ul. Grunwaldzka 11

22 Rzepedź Marcin Osajda 
Beata Szuba 
Jakub Dobek 
I wtorki miesiąca 
Godz 17-19 
Osiedle B 25/3 Rzepedź 

23 Sanok M. Skrechota Adam 
Mądry Wojciech 
Józef Litwin
Do 30-04 w czwartek godz 18-19 
Od 01-05 czwartki i piątki
 godz 18-19
Sanok sklep wędkarski Lipińskiego 56 

24 Sanok Stomil Sołtysik Władysław 
Chytła Józefa 
Sołtysik Piotr 
każdy wtorek miesiąca
Godz 14-16 
Stomil Sanok 
ul. Matejki 1

25 Sanok 3 Sokołowski Krzysztof
Drąg Emil
Górnik Marcin
Sklep wędkarski w Sanoku ul. Poprzeczna 1a -według potrzeb
26 Solina Zwierzchowski Aleksander
Bereżański Robert
Bryndzowski Krzysztof 
II i IV poniedziałek mies.
Godz 14-18
Siedziba Koła Blok C/113 

27 Polańczyk Ferenc Zdzisław 
Mikołajczak Bronisław 
Rafalski Andrzej 
I-II poniedziałek mies. 
I piątek mies. 
Godz 16-17 
U.Gminy Polańczyk

28 Ustrzyki Dolne I Ireneusz Koselski 
Stelmach Wiesław 
Wojtasik Jacek 
poniedziałek - piątek 
Godz 8-16 
ul Korsaka Plac Targowy

29 Ustrzyki Dolne II Grela Edward 
Futyma Marian 
Biłas Franciszek   
I poniedziałek mies. 
Godz 16-18 
Siedziba Koła Osiedle PCK 

30 Zagórz Pasztor Bogumił
Skóra Janusz
Krawczyk Jacek 
I poniedziałek mies.
Godz 15-17
ul. Piłsudskiego lokal Koła 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin