Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów - archiwum

WYNIKI I PUCHAR SANU 2006

Wyniki zawodów | 2006-05-07 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

W ZAŁĄCZENIU - WYNIKI I PUCHAR SANU

INDYWIDUALNIE:

Lp.

Nazwisko i imię

KLUB

Suma punktów I tura

Miejsce w sektorze I tura

Suma punktów II tura

Miejsce w sektorze II tura

Suma punktów III tura

Miejsce w sektorze III tura

Suma punktów

Suma miejsc

Zajęte miejsce

1

ZASADZKI ZBIGNIEW

WKS KRAKÓW II

1830

-5

2820

-6

1590

-2

6240

-13

1

2

WALCZYK MAREK

WKS KROSNO

2130

-1

1950

-5

1710

-9

5790

-15

2

3

WRÓBEL PIOTR

KWS ZWIERZYNIEC BARWENA

1740

-7

2820

-5

480

-6

5040

-18

3

4

BODINKA ANDRZEJ

ZO KATOWICE II

1140

-4

1230

-11

2430

-3

4800

-18

4

5

BURDA LUCJAN

690

-15

4950

-1

900

-3

6540

-19

5

6

SZULC CZESŁAW

KOŁO NOWY SĄCZ CENTRUM

1380

-3

1410

-10

1860

-8

4650

-21

6

7

KONIECZNY PIOTR

WKS KROSNO

2430

-3

810

-9

1530

-10

4770

-22

7

8

DZIADURA MIECZYSŁAW

ZO KATOWICE I

2130

-5

1530

-2

990

-16

4650

-23

8

9

CIMAŁA ANATOL

FSM SYRENA B. BIAŁA

4200

-1

450

-19

1860

-7

6510

-27

9

10

BOGDAN ANTONI

WKS DUNAJEC NOWY SĄCZ

3690

-2

750

-13

1320

-13

5760

-28

10

11

SKRECHOTA ADAM

SANOK M

1770

-6

1380

-4

780

-18

3930

-28

11

12

ZIELENIAK PIOTR

WKS SCIERRA CENTRUM LUBLIN

780

-18

1050

-6

2070

-4

3900

-28

12

13

SZYMALA KAZIMIERZ

WKS WYDRA SKOCZÓW

390

-29

1620

-1

5280

-1

7290

-31

13

14

WAWRYKA ANDRZEJ

ZO GDAŃSK

900

-5

1530

-8

750

-18

3180

-31

14

15

JANIK KRYSTIAN

WKS WYDRA SKOCZÓW

360

-15

1170

-13

2040

-6

3570

-34

15

16

JURASZ ADAM

KLUB SOŁA W. GÓRKA

300

-27

2580

-7

1800

-1

4680

-35

16

17

SKOĆ MAREK

WKS KRAKÓW III

1080

-14

810

-10

1440

-11

3330

-35

17

18

MIESZKOWSKI WŁADYSŁAW

KLUB PRAGA 4 WARSZAWA

1320

-11

1080

-17

480

-7

2880

-35

18

19

BALISZEWSKI MARIUSZ

480

-23

780

-11

1920

-6

3180

-40

19

20

STRASZKIEWICZ ZBIGNIEW

2220

-4

420

-22

1110

-15

3750

-41

20

21

ZYZIK ROBERT

720

-21

780

-12

1800

-8

3300

-41

21

22

GUZDEK STANISŁAW

KM SKAWA WADOWICE

0

-40

2640

-3

3030

-2

5670

-45

22

23

ZAJĄC PAWEŁ

WKS THYMALLUS OPOLE

1620

-8

480

-17

510

-20

2610

-45

23

24

JANIK JAN

KLUB WISŁOKA JASŁO

1950

-2

450

-20

480

-24

2880

-46

24

25

JEDLIŃSKI PRZEMYSŁAW

Kark.Klub Wędkarski

3420

-1

2400

-8

0

-40

5820

-49

25

26

URBANIK EDWARD

KLUB WISŁOKA JASŁO

1800

-6

0

-40

540

-4

2340

-50

26

27

DUŁO KAZIMIERZ

PIONIER ZO WAŁBRZYCH

900

-15

450

-18

990

-17

2340

-50

26

28

ZASADZKI ANDRZEJ

WKS KRAKÓW II

570

-8

810

-16

390

-27

1770

-51

28

29

CHECIŃSKI ANDRZEJ

ZO CZĘSTOCHOWA

600

-7

330

-24

600

-20

1530

-51

29

30

BUŚKIEWICZ ZBIGNIEW

WKS SŁUPIA

1530

-10

0

-40

2400

-2

3930

-52

30

31

BOROWIEC WACŁAW

KLUB WISŁOKA JASŁO

1560

-9

420

-20

330

-24

2310

-53

31

32

LACH JÓZEF

WKS DUNAJEC NOWY SĄCZ

1590

-10

2940

-4

0

-40

4530

-54

32

33

RAKOWSKI DARIUSZ

WKS WYDRA SKOCZÓW

1920

-4

1770

-10

0

-40

3690

-54

33

34

KRĘCIGŁOWA DARIUSZ

WKS SŁUPIA

0

-40

2130

-4

1200

-10

3330

-54

34

35

SZAJNIK FRANCISZEK

KS SAN-SPORT DYNÓW I

420

-22

540

-24

300

-9

1260

-55

35

36

SZCZYGIEŁ ARTUR

KOŁO NOWY SĄCZ CENTRUM

1440

-11

0

-40

1950

-5

3390

-56

36

37

MIKULSKI KONRAD

ZO LEGNICA

0

-40

2640

-2

780

-16

3420

-58

37

38

ZAWADA ANDRZEJ

KLUB SOŁA W. GÓRKA

0

-40

960

-14

2220

-4

3180

-58

38

39

BIERNAT KRZYSZTOF

ZO KATOWICE II

2550

-3

1110

-16

0

-40

3660

-59

39

40

TRZASKOŚ ARTUR

0

-40

1950

-6

990

-13

2940

-59

40

41

POLAKOWSKI WINCENTY

ZO GDAŃSK

330

-33

1470

-3

390

-23

2190

-59

41

42

CHYBIŁO PIOTR

SANOK M

450

-20

300

-34

510

-5

1260

-59

42

43

MARCINKIEWICZ JERZY

WKS KRAKÓW I

840

-6

0

-40

810

-14

1650

-60

43

44

GARNCARCZYK PIOTR

RYMANÓW

510

-9

330

-22

360

-30

1200

-61

44

45

BORYS MICHAŁ

FSM SYRENA B. BIAŁA

390

-13

330

-23

450

-25

1170

-61

45

46

PASZKO PRZEMYSŁAW

ZO KATOWICE I

420

-21

3150

-3

0

-40

3570

-64

46

47

SUWAJ JAN

KM POTOK II

0

-40

2970

-1

480

-23

3450

-64

47

48

BOCZEK EUGENIUSZ

ZO KATOWICE III

750

-20

1200

-5

0

-40

1950

-65

48

49

WYSOKIŃSKI JANUSZ

KLUB PRAGA 4 WARSZAWA

420

-11

0

-40

810

-15

1230

-66

49

50

HASZCZYC MICHAŁ

ZO KATOWICE III

450

-10

0

-40

780

-17

1230

-67

50

51

PIEŚLAK MIROSŁAW

2640

-2

450

-26

0

-40

3090

-68

51

52

OPACH ZDZISŁAW

WKS KRAKÓW I

330

-32

330

-27

1740

-9

2400

-68

52

53

WOŹNY ROBERT

SANOK M

0

-40

690

-17

1080

-11

1770

-68

53

54

MISZUK ROMAN

PIONIER ZO WAŁBRZYCH

1680

-9

840

-20

0

-40

2520

-69

54

55

SOJKA ZBIGNIEW

WKS RZESZÓW

840

-17

0

-40

1410

-12

2250

-69

55

56

SUMERA ZYGMUNT

KM POTOK I

1710

-8

720

-22

0

-40

2430

-70

56

57

MOZDYNIEWICZ MARIAN

WKS DUNAJEC NOWY SĄCZ

0

-40

330

-24

1980

-7

2310

-71

57

58

OSTRUSZKA KRZYSZTOF

KM POTOK II

450

-19

1710

-12

0

-40

2160

-71

58

59

KOŚCIUK GRZEGORZ

WKS SŁUPIA

480

-18

1560

-13

0

-40

2040

-71

59

60

SZEPIENIEC WOJCIECH

RYMANÓW

840

-16

480

-16

0

-40

1320

-72

60

61

BĄK RYSZARD

WKS SCIERRA CENTRUM LUBLIN

0

-40

1620

-7

450

-26

2070

-73

61

62

WĄS WOJCIECH

WKS KRAKÓW II

1110

-13

420

-20

0

-40

1530

-73

62

63

KARWALA ZENON

ZO CZĘSTOCHOWA

330

-31

0

-40

2130

-3

2460

-74

63

64

GERULA GRZEGORZ

KS SAN-SPORT DYNÓW II

330

-25

1770

-9

0

-40

2100

-74

64

65

KREFT HENRYK

ZO GDAŃSK

330

-26

0

-40

450

-8

780

-74

65

66

ZAJĄC GRZEGORZ

WTP WARSZAWA

510

-17

960

-19

0

-40

1470

-76

66

67

RACZYŃSKI PIOTR

WKS RZESZÓW

360

-15

0

-40

510

-21

870

-76

67

68

ZAJĄC JÓZEF

WKS THYMALLUS OPOLE

0

-40

660

-18

690

-19

1350

-77

68

69

GÓRSKI ROBERT

ZO LEGNICA

420

-24

1410

-14

0

-40

1830

-78

69

70

KAISER DARIUSZ

ZO KATOWICE III

420

-23

1200

-15

0

-40

1620

-78

70

71

KANIUCZAK JAROSŁAW

KS SAN-SPORT DYNÓW I

450

-24

540

-15

0

-40

990

-79

71

72

SZLACHETKA MARIUSZ

WKS KRAKÓW III

360

-17

0

-40

480

-22

840

-79

72

73

KRAWIECKI MAREK

WTP WARSZAWA

420

-26

0

-40

1290

-14

1710

-80

73

74

ADAMÓW JAN

PIONIER ZO WAŁBRZYCH

0

-40

0

-40

3840

-1

3840

-81

74

75

JANAS BOGDAN

Kark.Klub Wędkarski

0

-40

1200

-12

360

-29

1560

-81

75

76

BIELAK JACEK

KOŁO NOWY SĄCZ CENTRUM

570

-16

450

-25

0

-40

1020

-81

76

77

CIEŚLIK RYSZARD

WKS KROSNO

0

-40

4230

-2

0

-40

4230

-82

77

78

WALIGÓRA TOMASZ

KLUB SOŁA W. GÓRKA

780

-19

360

-23

0

-40

1140

-82

78

79

PIELKA RYSZARD

ZO KATOWICE II

300

-34

330

-26

420

-22

1050

-82

79

80

WIŚNIEWSKI JERZY

WKS WROCŁAW

870

-12

330

-32

0

-40

1200

-84

80

81

WOJDYNO ZENON

ZO LEGNICA

0

-40

360

-23

420

-21

780

-84

81

82

MOSKAL EDWARD

ZO KATOWICE I

0

-40

0

-40

2100

-5

2100

-85

82

83

SKAŁUBA SŁAWOMIR

WKS SCIERRA CENTRUM LUBLIN

780

-13

330

-33

0

-40

1110

-86

83

84

WIECZOREK TOMASZ

WKS WROCŁAW

1650

-7

0

-40

0

-40

1650

-87

84

85

MARCHEWKA PIOTR

0

-40

1050

-7

0

-40

1050

-87

85

86

METRYCKI MACIEJ

KLUB PRAGA 4 WARSZAWA

0

-40

840

-8

0

-40

840

-88

86

87

PEREC PIOTR

WKS PIŁA

0

-40

1500

-9

0

-40

1500

-89

87

88

GOŁOFIT GRZEGORZ

360

-30

0

-40

690

-19

1050

-89

88

89

RAPIEJ BARTOSZ

KS SAN-SPORT DYNÓW I

0

-40

420

-21

360

-28

780

-89

89

90

WANIEWSKI MAREK

WKS RZESZÓW

0

-40

1740

-11

0

-40

1740

-91

90

91

CIEMNY MAREK

Kark.Klub Wędkarski

420

-26

360

-25

0

-40

780

-91

91

92

CZAJKA MIROSŁAW

WKS KRAKÓW NOWA HUTA

1320

-12

0

-40

0

-40

1320

-92

92

93

MIKOŁAJUK TADEUSZ

WTP WARSZAWA

0

-40

0

-40

1050

-12

1050

-92

93

94

ŁUKASIK ŁUKASZ

WKS WROCŁAW

420

-12

0

-40

0

-40

420

-92

94

95

WROTNIAK JANUSZ

KS SAN-SPORT DYNÓW II

0

-40

750

-14

0

-40

750

-94

95

96

OLESIAK JACEK

750

-14

0

-40

0

-40

750

-94

95

97

LISTWAN MICHAŁ

KM POTOK I

390

-14

0

-40

0

-40

390

-94

97

98

CZEKAŁA ZDZISŁAW

KS SAN-SPORT DYNÓW II

0

-40

840

-15

0

-40

840

-95

98

99

FICEK WIESŁAW

WKS THYMALLUS OPOLE

0

-40

960

-18

0

-40

960

-98

99

100

CALIK ZDZISŁAW

WKS KRAKÓW NOWA HUTA

0

-40

630

-19

0

-40

630

-99

100

101

ŁUKASZ OSTAFIN

WKS KRAKÓW III

0

-40

840

-21

0

-40

840

-101

101

102

KALETA KRZYSZTOF

KWS ZWIERZYNIEC BARWENA

690

-22

0

-40

0

-40

690

-102

102

103

TELESZ WOJCIECH

RYMANÓW

0

-40

540

-23

0

-40

540

-103

103

104

MIGDALCZYK DAMIAN

WKS PIŁA

450

-25

0

-40

0

-40

450

-105

104

105

BIAŁOŃ KRYSTIAN

0

-40

360

-27

0

-40

360

-107

105

106

KOLBER MACIEJ

KM POTOK I

420

-28

0

-40

0

-40

420

-108

106

107

PAŁAC KAZIMIERZ

WKS KRAKÓW I

0

-40

360

-28

0

-40

360

-108

107

108

KOŁODZIEJCZYK GRZEGORZ

WKS KRAKÓW NOWA HUTA

0

-40

330

-29

0

-40

330

-109

108

109

KANIA ŁUKASZ

0

-40

330

-29

0

-40

330

-109

108

110

ANDRZEJEWSKI ARTUR

WKS PIŁA

0

-40

330

-29

0

-40

330

-109

108

111

SZWEDOWSKI ARTUR

ZO CZĘSTOCHOWA

0

-40

0

-40

0

-40

0

-120

117

112

PIÓREK JANUSZ

WKS BYCZY PSTRĄG

0

-40

0

-40

0

-40

0

-120

117

113

MADEJ BOGDAN

WKS BYCZY PSTRĄG

0

-40

0

-40

0

-40

0

-120

117

114

KRUSZECKI MAREK

WKS BYCZY PSTRĄG

-40

-40

0

-40

0

-120

117

115

KOZIEŁ ANDRZEJ

KWS ZWIERZYNIEC BARWENA

0

-40

0

-40

0

-40

0

-120

117

116

BŁASZCZAK GERARD

KWS POZNAŃ

0

-40

0

-40

0

-40

0

-120

117

DRUŻYNOWO:

Lp.

KLUB

Suma punktów I tura

Suma miejsc w sektorze I tura

Suma punktów II tura

Suma miejsc w sektorze II tura

Suma punktów III tura

Suma miejsc w sektorze III tura

Suma punktów

Suma miejsc

Zajęte miejsce

1

WKS KROSNO

4560

-42

6990

-14

3240

-55

14790

-111

1

2

WKS WYDRA SKOCZÓW

2670

-44

4560

-22

7320

-45

14550

-111

2

3

WKS KRAKÓW II

3510

-24

4050

-37

1980

-66

9540

-127

3

4

KLUB WISŁOKA JASŁO

5310

-15

870

-74

1350

-46

7530

-135

4

5

SANOK M

2220

-60

2370

-50

2370

-30

6960

-140

5

6

WKS DUNAJEC NOWY SĄCZ

5280

-49

4020

-36

3300

-56

12600

-141

6

7

ZO KATOWICE II

3990

-36

2670

-47

2850

-59

9510

-142

7

8

KOŁO NOWY SĄCZ CENTRUM

3390

-26

1860

-71

3810

-51

9060

-148

8

9

ZO GDAŃSK

1560

-57

3000

-48

1590

-43

6150

-148

9

10

ZO KATOWICE I

2550

-60

4680

-42

3090

-56

10320

-158

10

11

KLUB SOŁA W. GÓRKA

1080

-80

3900

-38

4020

-43

9000

-161

11

12

WKS SŁUPIA

2010

-62

3690

-54

3600

-50

9300

-166

12

13

WKS SCIERRA CENTRUM LUBLIN

1560

-67

3000

-41

2520

-67

7080

-175

13

14

KLUB PRAGA 4 WARSZAWA

1740

-59

1920

-61

1290

-58

4950

-178

14

15

PIONIER ZO WAŁBRZYCH

2580

-60

1290

-72

4830

-53

8700

-185

15

16

FSM SYRENA B. BIAŁA

4590

-52

780

-76

2310

-68

7680

-196

16

17

ZO KATOWICE III

1620

-49

2400

-57

780

-92

4800

-198

17

18

ZO LEGNICA

420

-97

4410

-34

1200

-70

6030

-201

18

19

WKS KRAKÓW III

1440

-68

1650

-67

1920

-68

5010

-203

19

20

WKS THYMALLUS OPOLE

1620

-83

2100

-48

1200

-72

4920

-203

20

21

Kark.Klub Wędkarski

3840

-62

3960

-39

360

-104

8160

-205

21

22

KS SAN-SPORT DYNÓW I

870

-78

1500

-55

660

-73

3030

-206

22

23

WKS KRAKÓW I

1170

-72

690

-86

2550

-58

4410

-216

23

24

WKS RZESZÓW

1200

-69

1740

-86

1920

-68

4860

-223

24

25

RYMANÓW

1350

-62

1350

-56

360

-105

3060

-223

25

26

KWS ZWIERZYNIEC BARWENA

2430

-64

2820

-80

480

-81

5730

-225

26

27

WTP WARSZAWA

930

-75

960

-94

2340

-62

4230

-231

27

28

ZO CZĘSTOCHOWA

930

-72

330

-99

2730

-60

3990

-231

28

29

KM POTOK II

450

-92

4680

-50

480

-98

5610

-240

29

30

KS SAN-SPORT DYNÓW II

330

-98

3360

-33

0

-114

3690

-245

30

31

WKS WROCŁAW

2940

-29

330

-104

0

-114

3270

-247

31

32

KM POTOK I

2520

-46

720

-97

0

-114

3240

-257

32

33

KM SKAWA WADOWICE

0

-114

2640

-79

3030

-78

5670

-271

33

34

WKS KRAKÓW NOWA HUTA

1320

-87

960

-82

0

-114

2280

-283

34

35

WKS PIŁA

450

-98

1830

-72

0

-114

2280

-284

35

36

WKS BYCZY PSTRĄG

0

-114

0

-114

0

-114

0

-342

36

37

KWS POZNAŃ

0

-114

0

-114

0

-114

0

-342

36

Poleć znajomemu

Załączniki

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin