Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów - archiwum

Wyniki - Zawody z okazji Dnia Dziecka

Wyniki zawodów | 2006-06-09 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

W klasyfikacji: - Szkoły Podstawowe:

Indywidualnie:

Lp.

Nazwisko i imię

SZKOŁA PODSTAWOWA

Suma punktów

Zajęte miejsce

1

HAP KAROLINA

SP TARNOWIEC

275

1

2

POLAK ANDRZEJ

SP TARNOWIEC

135

2

3

WOJNAR JAKUB

SP 8 KROSNO (1)

85

3

4

SZYBKA ADRIAN

SP 8 KROSNO (2)

35

4

5

JASIŃSKI JAROSŁAW

SP TARNOWIEC

18

5

6

MIESOWICZ GRZEGORZ

SP 8 KROSNO (3)

15

6

7

URBOWICZ RAFAŁ

ODRZYKOŃ

0

7

8

PELCZAR OSKAR

SP 1 KROSNO

0

7

9

PANAŚ ŁUKASZ

ODRZYKOŃ

0

7

10

MOKRZYCKI MIŁOSZ

SP 8 KROSNO (1)

0

7

11

MIĘSOWICZ BARTOSZ

SP 8 KROSNO (2)

0

7

12

JAKUBUS PATRYK

SP 1 KROSNO

0

7

13

GAJDA KAMIL

ODRZYKOŃ

0

7

14

FLOREK BARTOSZ

SP 8 KROSNO (2)

0

7

15

BROŻYNA BŁAŻEJ

SP 8 KROSNO (1)

0

7

16

BOCHENEK MATEUSZ

SP 1 KROSNO

0

7

Drużynowo:

Lp.

SZKOŁA PODSTAWOWA

Suma punktów

Suma miejsc

Zajęte miejsce

1

SP TARNOWIEC

428

-3

1

2

SP 8 KROSNO (1)

85

-16

2

3

SP 8 KROSNO (2)

35

-16

3

4

SP 8 KROSNO (3)

15

-17

4

5

SP 1 KROSNO

0

-21

5

6

ODRZYKOŃ

0

-21

5

W klasyfikacji - Gimnazja:

Indywidualnie:

Lp.

Nazwisko i imię

GIMNAZJUM

Punty

Zajęte miejsce

1

TRYBUS MICHAŁ

NR 5 KROSNO

1698

1

2

GLAZAR RADOSŁAW

NR 1 KROSNO (2)

694

2

3

MAZUR SEBASTIAN

NR 1 KROSNO (2)

530

3

4

BURGER RAFAŁ

NR 5 KROSNO

332

4

5

FABIAŃSKI ANDRZEJ

NR 3 KROSNO (1)

194

5

6

RAUS RAFAŁ

NR 1 KROSNO (2)

184

6

7

BOLANOWSKI PIOTR

NR 3 KROSNO (1)

180

7

8

KUMOREK KAMIL

NR 5 KROSNO

160

8

9

KOLANKO PAWEŁ

ODRZYKOŃ

135

9

10

RAKOCZY ŁUKASZ 

NR 1 KROSNO (3)

88

10

11

ZAJDEL RADOSŁAW

KORCZYNA

75

11

12

KORZENIOWSKI KAMIL

ZRĘCIN 3

58

12

13

KIEŁBASA PRZEMYSŁAW

KORCZYNA

45

13

14

SOCHA KAMIL

ZRĘCIN 2

26

14

15

KOZŁOWSKI MACIEJ

NR 1 KROSNO (1)

16

15

16

ORŁOWSKI MARCIN

NR 1 KROSNO (1)

15

16

17

ŻÓŁTEK PAWEŁ

NR 1 KROSNO (1)

0

17

18

ZBOROWSKI MARCIN

ZRĘCIN 1

0

17

19

SZMIDT ADAM

NR 1 KROSNO (3)

0

17

20

STACHYRAK PATRYK

NR 3 KROSNO (1)

0

17

21

PRAJSNAR MACIEJ

KORCZYNA

0

17

22

KWOLEK DANIEL

ODRZYKOŃ

0

17

23

KWASTOWICZ ANDRZEJ

ZRĘCIN 1

0

17

24

KULIGA JONASZ

ZRĘCIN 1

0

17

25

JASŁOWSKI TOMASZ

ZRĘCIN 2

0

17

26

JASŁOWSKI ŁUKASZ

ZRĘCIN 3

0

17

27

HARĘZGA PRZEMYSŁAW

NR 1 KROSNO (3)

0

17

28

GROCHMAL MATEUSZ

NR 3 KROSNO (2)

0

17

29

GOŚCIŃSKI BARTOSZ

NR 3 KROSNO (2)

0

17

30

CYMBORSKI RAFAŁ

ZRĘCIN 2

0

17

31

BURGER GRZEGORZ

ODRZYKOŃ

0

17

32

BANASZKIEWICZ MICHAŁ

NR 3 KROSNO (2)

0

17

Drużynowo:

Lp.

GIMNAZJUM

Suma punktów

Suma miejsc

Zajęte miejsce

1

NR 5 KROSNO

2190

-4

1

2

NR 1 KROSNO (2)

1408

-5

2

3

NR 3 KROSNO (1)

374

-18

3

4

KORCZYNA

120

-21

4

5

NR 1 KROSNO (1)

31

-25

5

6

ODRZYKOŃ

135

-28

6

7

NR 1 KROSNO (3)

88

-28

7

8

ZRĘCIN 3

58

-29

8

9

ZRĘCIN 2

26

-31

9

10

ZRĘCIN 1

0

-36

10

11

NR 3 KROSNO (2)

0

-36

10

Zdjęcia z imprezy - w galerii

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin