Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów - archiwum

Wyniki I spławikowe Mistrzostwa WKS Krosno

Wyniki zawodów | 2006-06-26 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

Indywidualnie:

Seniorzy:

              

Nazwisko i imię

Klub/koło

stanowisko

Punkty za ryby I tura

miejsce indyw

PUNKTY DRUŻ

Punkty za ryby II tura

miejsce indyw

miejsce drużyn

Suma puntów

Suma miejsc ind.

Suma miejsc druż.

Punkty dla drużyny

1

SZCZYGIEŁ  KRZYSZTOF

 

D

5414

-1

 

5548

-1

 

10962

-2

0

 

2

ŚCIEPURA ROMAN

KROSNO M

D

4272

-2

-1

3484

-4

-3

7756

-6

-4

-1

3

MATUSZEWSKI PIOTR

POLAŃCZYK

D

3574

-4

-3

3544

-3

-2

7118

-7

-5

-2

4

ZIEMBICKI MACIEJ

BALATON

D

3632

-3

-2

3270

-5

-4

6902

-8

-6

-3

5

RĄCZKA JANUSZ

SANOK M.

D

1970

-10

-6

3550

-2

-1

5520

-12

-7

-4

6

KWAST BOGDAN

JASŁO 1

D

2744

-6

-4

2160

-7

-5

4904

-13

-9

-5

7

KRYNICKI ADAM

 

D

2558

-7

 

2244

-6

 

4802

-13

0

 

8

POLAK MAREK

 

D

2758

-5

 

1744

-9

 

4502

-14

0

 

9

ZIELIŃSKI WIESŁAW

 

D

2334

-8

 

2060

-8

 

4394

-16

0

 

10

SOŁTYSIK ARTUR

RYMANÓW

D

2116

-9

-5

1282

-11

-7

3398

-20

-12

-6

11

FALKOWKSI MARCIN

USTRZYKI D.

D

680

-11

-7

1574

-10

-6

2254

-21

-13

-7

RAZEM PUNKTY

62512

Kobiety:

Lp.

Nazwisko i imię

Klub/koło

stanowisko

Punkty za ryby I tura

miejsce indyw

miejsce drużyn

Punkty za ryby II tura

miejsce indyw

miejsce drużyn

Suma puntów

Suma miejsc ind.

Suma miejsc druż.

Punkty dla drużyny

1

MACIECHOWSKA EWA

JASŁO 1

C-01

2830

-1

-1

4585

-1

-1

7415

-2

-2

-1

2

RĄCZKA ANNA

SANOK M.

C-06

1315

-2

-2

2650

-2

-2

3965

-4

-4

-2

3

MAMAK ANNA

POLAŃCZYK

C-02

550

-4

-4

2190

-3

-3

2740

-7

-7

-3

4

PIENIĄŻEK JANINA

KROSNO M

C-05

1025

-3

-3

760

-4

-4

1785

-7

-7

-4

5

BIENIA IRENA

BALATON

C-04

65

-6

-6

100

-5

-5

165

-11

-11

-5

6

BIELIŃSKA ALEKSANDRA

USTRZYKI D.

C-03

85

-5

-5

0

-7

-8

85

-12

-13

-6

7

 

RYMANÓW

C

 

 

-8

 

 

-8

0

0

-16

-8

RAZEM PUNKTY

16155

Juniorzy:

Lp.

Nazwisko i imię

Klub/koło

stanowisko

Punkty za ryby I tura

miejsce indyw

miejsce drużyn

Punkty za ryby II tura

miejsce indyw

miejsce drużyn

Suma puntów

Suma miejsc ind.

Suma miejsc druż.

Punkty dla drużyny

1

KOZNER JAKUB

BALATON

A-03

915

-2

-2

3260

-1

-1

4175

-3

-3

-1

2

KONIECZNY GRZEGORZ

RYMANÓW

A-05

2250

-1

-1

1625

-3

-3

3875

-4

-4

-2

3

CHYTŁA WOJTEK

SANOK M.

A-02

910

-3

-3

2975

-2

-2

3885

-5

-5

-3

4

SZEPIENIEC MICHAŁ

 

A-07

830

-4

 

760

-5

 

1590

-9

0

 

5

MERCIK ADAM

KROSNO M

A-01

720

-5

-4

770

-4

-4

1490

-9

-8

-4

6

FARYJ TOMASZ

JASŁO 1

A-06

695

-6

-5

745

-6

-5

1440

-12

-10

-5

7

STEUDEN GRZEGORZ

POLAŃCZYK

A-08

120

-8

-7

615

-7

-6

735

-15

-13

-6

8

KALETA MACIEJ

USTRZYKI D.

A-04

435

-7

-6

110

-8

-7

545

-15

-13

-7

RAZEM PUNKTY

17735

Kadeci:

Lp. Nazwisko i imię Klub/koło stanowisko Punkty za ryby I tura miejsce indyw miejsce drużyn Punkty za ryby II tura miejsce indyw miejsce drużyn Suma puntów Suma miejsc ind. Suma miejsc druż. Punkty dla drużyny
1 TRYBUS MICHAŁ BALATON B-01 1205 -1 -1 1390 -1 -1 2595 -2 -2 -1
2 WIERNASZ ARTUR RYMANÓW B-02 650 -3 -3 1215 -2 -2 1865 -5 -5 -2
3 KRZYSZTYŃSKI BARTLOMIEJ SANOK M. B-05 770 -2 -2 420 -4 -4 1190 -6 -6 -3
4 ZAJDEL RADOSŁAW KROSNO M B-03 195 -5 -5 955 -3 -3 1150 -8 -8 -4
5 KUNCEWICZ GABRIEL POLAŃCZYK B-04 200 -4 -4 255 -6 -6 455 -10 -10 -5
6 MICHALCZYK ŁUKASZ USTRZYKI D. B-06 0 -7 -8 300 -5 -5 300 -12 -13 -6
7   JASŁO 1 B     -8     -8 0 0 -16 -8
RAZEM PUNKTY 7555

Drużynowo:

Lp.

Koło klub okręg

Suma punktów 

Suma miejsc 

Zajęte miejsce

1

BALATON

13837

-10

1

2

SANOK M.

14560

-12

2

3

KROSNO M

12181

-13

3

4

POLAŃCZYK

11048

-16

4

5

RYMANÓW

9138

-18

5

6

JASŁO 1

13759

-19

6

7

USTRZYKI D.

3184

-26

7

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin