Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

PIERWSZE SPRZĄTANIE J.OSTROWSKIEGO W TYM ROKU

Aktualności | 2012-03-22 | Publikujący: Koło PZW Sulęcin nr 1

Pierwsze sprzątanie j.Ostrowskiego w tym roku.

 

11 marca 2012 r. zgodnie z postanowieniem Walnego Zgromadzenia Członków Koła PZW Nr 1 w Sulęcinie na j. Ostrowskim odbyło się sprzątanie jeziora przez wędkarzy z Koła.

W niedzielnej akcji sprzątania wzięło udział ponad dwudziestu wędkarzy z Koła. Posprzątaliśmy brzeg jeziora z śmieci, które pozostały po naszych wędkarzach z okresu zimowego. Po zakończeniu sprzątania, uczestnicy spotkali się na wspólnym grillowaniu nad jeziorem.

W tą piękną, marcową niedzielę, pierwszą akcją sprzątania j. Ostrowskiego rozpoczęliśmy, zaplanowane na każdą pierwszą niedzielę miesiąca w roku, kolejne spotkania wędkarzy z Koła przy sprzątaniu jeziora, którego Koło jest Gospodarzem. Kolejne sprzątanie odbędzie się 1 kwietnia , na które zapraszamy wszystkich wędkarzy z Koła PZW Nr 1 w Sulęcinie i wędkarzy z innych Kół, którym zależy na utrzymaniu w czystości tego akwenu.

Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić uwagę dla wędkarzy korzystających z pobytu nad j. Ostrowskim i nad wszystkimi akwenami PZW w Okręgu Gorzowskim, że zgodnie z Uchwałą Zarządu Okręgu Gorzowskiego nr 1/2012 z dnia 18.02.2012 za zaśmiecanie stanowisk wędkarskich i terenów przy jeziorze, kontrolujący będą zatrzymywali zezwolenia na amatorski połów ryb.

 

 

Tekst: Stachowiak Ryszard

Zdjęcia: Stachowiak Ryszard

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.