Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Sandaczowe wyprawy naszych Kolegów.

Kolega Roman Paradowski prezentuje złowione sandacze

 

            Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z jesiennych wypraw naszych Kolegów po piękne sandacze z łowisk PZW. Zdjęcia zostały udostępnione przez Kolegów: Adam Drożdż, Dariusz Gacek, Mariusz Olszak, Henryk Michulec i Roman Paradowski.

 

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Zima Jerzy Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Witam i dziękuję za sugestię, w zakresie bardziej wnikliwego podejścia do zamieszczanych zdjęć pięknych okazów ryb w przyszłości. Pozdrawiam i zapraszam do dalszego aktywnego śledzenia naszej strony.

 • Grzesiek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 1 + / -

  Witam i dziękuję za odpowiedź. Oczywistą oczywistością jest, że od czasu do czasu wymiarową rybkę można wziąć. Jednak pokazywanie ryb w takim stanie (http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/1638/wiadomosci/140918/20160618_055502.jpg) na głównej stronie organizacji PZW dobrej reklamy chyba nie robi. Pozdrawiam, życzę zdrowia oraz sukcesów!

 • Zima Jerzy Data dodania: 3 lata temu Oceń: 0 + / -

  Do Kolegi Grzegorza. Zanim się napisze komentarz należy go bardzo dobrze przemyśleć. Wysuwanie na podstawie zdjęć wniosków i oskarżeń o promowanie mięsiarzy przez PZW, a w tym przypadku przez nasze Koło, jest dużym nadużyciem w mojej ocenie. Na naszej stronie Koła promujemy wyłącznie wędkarstwo etyczne i zasadę „Złów i Wypuść”. Potwierdzeniem na to, jest wiele materiałów zamieszczonych na naszej stronie oraz utworzenie w Naszym Kole łowiska „No Kill” od stycznia 2017 r. Obecni na zdjęciach nasi Koledzy z Koła występują również w filmach i zdjęciach pokazujących moment wypuszczania ryb, niejednokrotnie ładnych okazów i w ten sposób promujących zasadę „Złów i Wypuść”. Proponuje zapoznać się z definicją pojęcia „mięsiarz” – myśliwy lub wędkarz polujący wyłącznie dla zdobycia mięsa podaną przez Słownik Języka Polskiego. Przedmiotowe zdjęcia naszych Kolegów z Koła, pokazują jedynie złowione piękne okazy sandacza i tak to należy interpretować.

 • Grzesiek Data dodania: 3 lata temu Oceń: 5 + / -

  Promowanie przez PZW mięsiarstwa na głównej - level ekspert :)

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Na jakim łowisku najczęściej wędkujesz?
Nr 033 rzeka Odra wraz z Kanałem Ulgi w Raciborzu
Nr 619 Sudół
Nr 635 Ostróg
Nr 642 Brzezie
Nr 655 Studzienna
Nr 657 Ostróg Staw Nr 5 NO KILL
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin