Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Uwolnić karpia w wigilijny dzien.

Karp złowiony przez Kolegę Andrzeja Lechoszest który po krótkiej sesji zdjęciowej wrócił do łowiska

 

Dzisiaj zadzwonił do mnie Kolega Tadeusz Nieznański i zaproponował wprowadzenie nowego zwyczaju wigilijnego wśród wędkarzy, by w ten niepowtarzalny dzień darować nowe życie dla karpia zakupionego w sklepie. Powiedział mi, że przez cały sezon wędkarski, my jako wędkarze zabieramy te ryby z łowisk do domu i może dlatego powinniśmy chociaż raz do roku darować życie jednemu z nich. Wydaje mi się, ze Kolega Tadek ma dużo racji w swoim pomyśle, dlatego proponuje wszystkim Koleżankom i Kolegom zastanowić się przez chwilę nad wprowadzeniem tej zasady w życie, oglądając film pod tytułem „Uwolnić karpia”. Film zrealizowany został przez Kolegę Andrzeja Lechoszest.

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

  • tadeusznieznanski Data dodania: 3 lata temu Oceń: 2 + / -

    Parafrazując pewne słynne słowa "nie pytaj się co związek PZW może zrobić dla ciebie ,zapytaj się co MY możemy zrobić coś dobrego dla związku"Myślę że ten wpuszczony symboliczny karp wigilijny zmieści się w corocznych limitach zarybieniowych karpiem w danym kole PZW,a sprawę te może każdy zarząd uregulować

  • karp17_janis Data dodania: 3 lata temu Oceń: 3 + / -

    Witam. Jestem za, ale co z regulaminem prędzej czy później ktoś zapłaci za nielegalne zarybienie, po drugie będziemy wspierać tych którym karta musi się zwrócić + przynęty, paliwo, sprzęt, i może jeszcze godziny spędzone nad wodą, ciekawe jak te ich połowy przekładają się na limity roczne, kwestia śmieci żałosne jak nie można zabrać z łowiska trochę śmieci pewnie w domu też żyją jak w śmietniku i tak im dobrze, pomijając to wszystko co smutne akcja warta poparcia bo jednak coraz więcej wędkarzy ( nie tylko karpiarzy ) wypuszcza ryby więc kiedyś będzie na wodach PZW lepiej i nie trzeba będzie płacić na wodach licencyjnych lub komercyjnych za połowienie rybek ,pozdrawiam. Wesołych świąt.

  • tadeusznieznanski Data dodania: 3 lata temu Oceń: 6 + / -

    I tak trzymać ,osobiście nie widzę tu żadnej niedozwolonej rzeczy i czynu gdyż karp zanim trafi do sklepu powinien zostać przebadany czy jest zdrowy ,a podobno w DZIEŃ WIGILIJNY" zwierzęta i ryby rozumieją i przemawiają ludzkim głosem -to płyń rybko po wodach rzeki Raciborza i rozsławiaj imię DARCZYŃCY"

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodę wędkowania preferujesz?
Gruntową/Feeder
Morską
Muchową
Podlodową
Spławikową
Spinningową
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin