Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zostań członkiem Koła PZW Nr 45 Racibórz-Miasto.

Logo Koła PZW Nr 45 RacibórzMiasto

 

Zarząd Koła PZW Nr 45 Racibórz-Miasto zaprasza pasjonatów wędkarstwa do członkostwa w naszym Kole. Jesteśmy z wami od 67 lat. Rokrocznie Koło nasze liczy mniej więcej 900 członków PZW. Koło nasze to gospodarz następujących sześciu łowisk: Nr 033 rzeka Odra wraz z Kanałem Ulga w Raciborzu, o długości 26,59 km, Nr 619 Sudół – 11,63 ha, 635 Ostróg – 16,27 ha, Nr 642 Brzezie – 102 ha, Nr 655 Studzienna – 9,75 ha oraz łowiska typu „NO KILL” Nr 657 Ostróg „Staw Nr 5” – 4, 23 ha. Łączna powierzchnia pięciu zbiorników PZW będących w zarządzie Koła wynosi 143,88 ha.

 

Tylko my zamieszczamy na naszej stronie internetowej codziennie informacje dotyczące działalności Koła PZW Nr 45 Racibórz-Miasto, w tym:

 

1.   Kiedy i jakie łowisko oraz jaką rybą będzie zarybione, poparte relacja filmową i zdjęciową od momenty wyłowienia ryby ze stawów gospodarstwa rybackiego do momentu wpuszczenia jej do łowiska. Bilans przeprowadzonego zarybienia naszych łowisk w roku 2016 można zobaczyć - TUTAJ,

 

2.   Przekazy z posiedzeń Zarządu Koła zawierające problematykę poruszaną na zebraniu, zamierzenia na najbliższy miesiąc oraz co zostało dokonane dotychczas, można przeczytać - TUTAJ,

 

3.   Relacje zdjęciowe i fotograficzne z wędkarskich zawodów sportowych rangi Mistrzostw Polski, Okręgu i Koła oraz towarzyskich organizowanych w Rejonie VI Okręgu PZW w Katowicach. Udział w kołowych wędkarskich zawodach sportowych, jest bezpłatny dla członków naszego Koła,

 

4.    Organizujemy każdego roku festyn z okazji Dnia Dziecka,

 

5.   Przedstawiamy aktualne przepisy prawne obowiązujące członków PZW oraz Uchwały podejmowane przez Władze i Organy ZG PZW, Okręg PZW w Katowicach i Zarządu Koła,

 

6.   Prezentujemy w jaki sposób realizowana jest ochrona łowisk przez Społeczną Straż Rybacką działającą przy Kole,

 

7.    Popularyzujemy wędkowanie zgodne z etyką wędkarską oraz z zasadami „No KILL” i „CATCH & RELEASE” w skrócie C&R lub inaczej „Złów i Wypuść a nie Złów i Zabierz” oraz „Łowię i Wypuszczam i jestem jeszcze z tego dumny”.

 

Zapraszamy jeszcze raz wszystkich zainteresowanych do członkostwa w Kole PZW Nr 45 Racibórz-Miasto w 2017 roku oraz do naszej siedziby, która znajduje się w Raciborzu przy ul. Żółkiewskiego 22. Kasa jest czynna w następujących nowych terminach: od 1 stycznia do 31 maja w środy i czwartki w godz. 17.00-19.00, natomiast od 1 czerwca do 31 grudnia w środy w godz. 17.00-18.00.

 

Uchwała nr 64/2014 Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 27.11.2014 r. w sprawie: przeniesienia się członków PZW do innego koła.

 

Uchwała nr 32/2015 Prezydium Zarządu Okręgu PZW w Katowicach z dnia 21.05.2015 r. w sprawie zatwierdzenia druku oświadczenia dot. przekazania karty ewidencyjnej.

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • jedrula Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    Brawo

  • jedrula Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

    Brawie Koledzy!

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś za wprowadzeniem na wszystkich naszych łowiskach Koła górnego wymiaru ochronnego dla następujących gatunków ryb: amura, szczupaka i sandacza powyżej 80 cm oraz karpia powyżej 65 cm?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin