Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

SZCZUPAK 72 CM SPOD LODU.

Roman Paradowski prezentuje złowionego szczupaka 72 cm spod lodu

 

Wędkarskie zasiadki w pierwszą niedzielę lutego 2017 r. pozwoliły złowić naszym kolegom z Koła, spod lodu okazałe szczupaki. I tak Kolega Roman Paradowski w czasie wspólnego wędkowania na okonie z Markiem Zieleniem, złowił, jako przyłów szczupaka o długości 72 cm, na podlodową blaszkę Jaxona i żyłkę 0, 14 mm. Natomiast wspólne wędkowanie Kolegów Eugeniusza Kajstury i Dariusza Gacka zakończyło się złowieniem przez każdego z nich, jako przyłów szczupaka, o wymiarach przekraczających 50 cm, na 3 mm mormyszkę wolframową i żyłkę 0, 08 mm. Wszystkie ryby w dobrej kondycji zdrowotnej wróciły do łowiska, po wykonaniu krótkiej sesji zdjęciowej.

 

            Relację zdjęciowa przygotowali koledzy: Dariusz Gacek, Marek Zieleń i Franciszek Zubrzycki.

 

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Zima Jerzy Data dodania: 3 lata temu Oceń: -551 + / -

  Rozwiń
 • piotr_t_j Data dodania: 3 lata temu Oceń: 456 + / -

  piotr_t_j

  ??? Jestem odmiennego zdania. Na zdjęciach widać leżące na lodzie ryby - pozycja w jakiej leżą może (zaznaczam - może) sugerować niektórym (niekoniecznie członkom PZW), że ryby są martwe, a jeżeli tak nie jest to kontakt z lodem nie jest wypuszczaniem ryby z ostrożnością (RAPR). Proszę zauważyć nr zdjęć, do których miałem zastrzeżenia a wszystko będzie jasne, przyłowy się zdarzają i nie to jest powodem mojego wcześniejszego wpisu ale chwalenie się tym faktem to i owszem (etyka). Co do uwalniania ryb - zawsze wybierając się na połowy mam ze sobą komplet przyborów pozwalających w możliwie szybki i skuteczny, a jednocześnie w najmniej szkodliwy dla ryby sposób jej uwolnienia. Mam nadzieję że moje intencje co do wcześniejszego wpisu zostały już wyjaśnione :) . Pozdrawiam PTJ.

 • Zima Jerzy Data dodania: 3 lata temu Oceń: -410 + / -

  Rozwiń
 • piotr_t_j Data dodania: 3 lata temu Oceń: 564 + / -

  piotr_t_j

  REGULAMIN AMATORSKIEGO POŁOWU RYB
  IV. ZASADY WĘDKOWANIA
  3.6. Złowione ryby niewymiarowe lub będące
  pod ochroną muszą być bezwzględnie,
  z ostrożnością wypuszczone do wody.

  Nie chwalcie się Panowie zdjęciami - szczególnie nr 1,2,3,4,5,11. Rozumiem że to przeżycie, którym chcecie się pochwalić/podzielić z innymi ale może warto poczekać z takimi sesjami do maja? Poza RAPR istnieje jeszcze wędkarska etyka? Dla mnie satysfakcją jest szybkie wypuszczenie ryby odhaczonej bez wyjmowania z wody - a jest to możliwe dzięki haczykom bezzadziorowym :) .

  Połamania kija na majowych szczupakach ;) . Pozdrawiam PTJ.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy jesteś za wprowadzeniem na wszystkich naszych łowiskach Koła górnego wymiaru ochronnego dla następujących gatunków ryb: amura, szczupaka i sandacza powyżej 80 cm oraz karpia powyżej 65 cm?
Tak
Nie
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin