Wyniki zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (22.09.2013)

Wyniki zawodów | 2013-09-22 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 22 września br. na Jeziorze Rogozińskim odbyła się piąta tura z sześciu zawodów zaliczanych do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza Roku 2013" Koła PW przy RCK w Rogoźnie. Najlepszy wynik uzyskał Kol. Przemysław Piskorek, który złowił 6200g ryb. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Hubert Nitka z wynikiem 5790g natomiast Kol. Marek Wiśniewski z wynikiem 5600g ukończył zawody na miejscu trzecim. Tradycyjnie Prezes Koła Kol. Eugeniusz Wielgosz na zakończenie wręczył trzem pierwszym zawodnikom okolicznościowe puchary. Gratulujemy!... więcej

Klasyfikacja punktowa po czwartej turze (Wędkarz Roku 2013) RCK Rogoźno

Klasyfikacje | 2013-07-21 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

Poniżej w ząłaczniku przedstawiam klasyfikację "Wędkarza Roku 2013" po rozegraniu czwartej tury zawodów. Nowym liderem została Kol. Maria Blicharz. Przypominam, że dopiero po rozegraniu ostatnich zawodów nastąpi pominięcie najgorszego wyniku z całego cyklu. Pozdrawiam. Mariusz (se_at)... więcej

Wyniki zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (21.07.2013r.)

Wyniki zawodów | 2013-07-21 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

21 lipca br. na Rzece Warcie w Obornikach odbyła się czwarta tura zawodów zaliczanych do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza Roku 2013" Koła PW przy RCK w Rogoźnie. Zwyciężczynią niedzielnych zmagań została Kol. Maria Blicharz, która złowiła 8440g ryb. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Michał Ruciński z wynikiem 5230g (oboje wygrali swoje sektory). Kol. Hubert Nitka z wynikiem 5590g ukończył zawody na trzecim miejscu. Tradycyjnie zawody zakończyły się wspólnym posiłkiem a skarbnik koła Kol. Mariusz Wielgosz wręczył trzem pierwszym zawodnikom ...... więcej

Klasyfikacja punkowa po trzech turach (Wędkarz Roku 2013) RCK Rogoźno

Klasyfikacje | 2013-06-29 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

Poniżej w ząłaczniku przedstawiam klasyfikację "Wędkarza Roku 2013" po rozegraniu trzech tur zawodów. Liderem został Kol. Robert Miśtura. Przypominam, że dopiero po rozegraniu ostatnich zawodów nastąpi pominięcie najgorszego wyniku z całego cyklu. Pozdrawiam. Mariusz (se_at)... więcej

Wyniki zawodów Koła PZW przy RCK w Rogoźnie (23.06.2013r.)

Wyniki zawodów | 2013-06-24 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 23 czerwca br. na Jeziorze Rogozińskim odbyła się trzecia tura zawodów zaliczanych do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza Roku 2013" Koła PW przy RCK w Rogoźnie. Najlepszym wynikiem mógł się poszczycić Kol. Robert Miśtura, który złowił 6510g ryb. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Hubert Nitka z wynikiem 4410g (oboje wygrali swoje sektory). Kol. Dariusz Gracz z wynikiem 5180g ukończył zawody na miejscu trzecim będąc zarazem na drugim miejscu w swoim sektorze. Tradycyjnie Prezes Koła Kol. Eugeniusz Wielgosz na zakończenie wręczył trzem pierwszym ...... więcej

Mistrz Koła na rok 2013 - Kol. Zenon Jałoszyński

Wyniki zawodów | 2013-05-26 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 26 maja 2013 roku na Jeziorze Rogozińskim odbyły się zawody wędkarskie rangi mistrzowskiej koła PZW przy RCK w Rogoźnie połączone z obchodami Dnia Dziecka. Mistrzem koła w kategorii seniorów po rozegraniu dwóch tur został Kol. Zenon Jałoszyński. Natomiast drugie miejsce zajął Kol. Michał Ruciński a na trzecim miejscu uplasował się Kol. Hubert Nitka. W kategorii kobiet pierwsze miejsce oraz tytuł mistrzyni koła zdobyła Kol. Maria Blicharz, a z drugim wynikiem zawody zakończyła Kol. Danuta Blicharz. Najlepszym kadetem w gronie najmłodszych został ...... więcej

Klasyfikacja punktowa po dwóch turach (Wędkarz Roku 2013) RCK Rogoźno

Klasyfikacje | 2013-05-05 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

Poniżej w ząłaczniku przedstawiam klasyfikację "Wędkarza Roku 2013" po rozegraniu drugiej tury zawodów. Liderem został Kol. Robert Miśura. Przypominam, że dopiero po rozegraniu ostatnich zawodów nastąpi pominięcie najgorszego wyniku z całego cyklu. Pozdrawiam. Mariusz (se_at) ... więcej

Wyniki zawodów wędkarskich Koła PZW przy RCK w Rogoźnie 05.05.2013r.

Wyniki zawodów | 2013-05-05 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 05 maja br. na Jeziorze Rogozińskim odbyła się druga tura zawodów zaliczanych do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza Roku 2013" Koła PW przy RCK w Rogoźnie. Najlepszym wynikiem mógł się poszczycić Kol. Robert Miśtura, który złowił 9160g ryb. Na drugim miejscu uplasował się Kol. Przemysław Piskorek z wynikiem 6970g natomiast Kol. Maria Blicharz z wynikiem 8630g ukończyła zawody na miejscu trzecim. Tradycyjnie Prezes Koła Kol. Eugeniusz Wielgosz na zakończenied wręczył trzem pierwszym zawodnikom okolicznościowe puchary. Gratulujemy! ... więcej

Uzupełniające porozumienie z Okręgiem Poznańskim PZW

Porozumienia | 2013-04-16 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

Informuję, Koleżanki i Kolegów, że Okręg Nadnotecki PZW w Pile w dniu 23.03.2013 roku podpisał z Okręgiem w Poznaniu uzupełniające porozumienie na mocy, którego wędkarze obu okręgów po wykupieniu podstawowej składki na tzw. wody okręgowe będą mogli wędkować na pozostałych wodach okręgu na preferencyjnych warunkach z 50% zniżką. Osoby zainteresowane rozszerzeniem swoich uprawnień mogą to uczynić po wykupieniu dodatkowej składki w Kołach PZW danego Okręgu. se_at... więcej

Zawody wędkarskie Koła PZW przy RCK w Rogoźnie 24.03.2013r.

Aktualności | 2013-03-24 | Publikujący: Koło RCK Rogoźno

W dniu 24 marca 2013 roku Wędkarze naszego koła rozpoczęli nowy sezon wędkarski zawodami na rzece Wełnie w Rogoźnie, które zaliczane były do klasyfikacji o tytuł "Wędkarza Roku 2013". W ten wspaniały wiosenny poranek wszystkim dopisywały humory ale... Był mróz -10 stopni, śnieg a nie tak o ile mi wiadomo wyglądać powinna wiosna, no cóż. Niestety tym razem rzeka Wełna poskąpiła wszystkim swoich darów i zawody można podsumować jednym stwierdzeniem, że następnym razem będzie lepiej. Najważniejsze jednak jest to, że się spotkaliśmy w tym ...... więcej