Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Spotkanie z Wójtem

W dniu 28.05.2019 o godz. 14.00 w Urzędzie Gminy Reńska Wieś odbyło się spotkanie przedstawicieli: WOPR Oddział Kędzierzyn-Koźle, Koła PZW Reńska Wieś- Kofama, Klubu Kozielskie Koziołki, Policji z Wójtem Gminy Reńska Wieś Tomaszem Kandziora, na którym Wójt omówił współpracę Urzędu Gminy z w/w stowarzyszeniami i Policją m.in. maksymalne wykorzystanie akwenu Dębowai przeległego terenu do organizacji imprez rekreacyjno sportowych dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych.

  • Bezpieczne korzystanie z akwenu Dębowa, z kąpieliska, zapewnienie bezpieczeństwa nad osobami kąpiącymi się , korzystających ze środków pływających przez WOPR i Policję, utrzymanie czystaości wokół akwenu, ochrona przyrody i ptactwa wodnego.

  • Wójt Gminy rozważa zainstalowanie monitoringu w niektórych miejscach przy akwenie Dębowa w celu poprawy bezpieczeństwa, wyeliminowania nadmiernego zaśmiecania brzegów, wjazdu samochodów na ścieżkę pieszo-rowerową, umieszczenia znaków i innych urządzeń znajdujących się wokoł akwenu.

     

Zostały omówione też inne sprawy związane z zagospodarowaniem akwenu Dębowa i przyległych mu terenów.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.