Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Dzień Dziecka- relacja

W dniu 2.06.2019r w godzinach 9.30-12.00 na zbiorniku „Kiszka” w Kobylicach odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży w 4-ech grupach wiekowych od 6-ciu do 16-tu lat z okazji „Dnia Dziecka”.

O godzinie 9.00 odbyło się otwarcie w/w zawodów, w których brali udział m.in. wice Prezydent Miasta Kędzierzyna-Koźla Artur Maruszczak, członek zarządu Starostwa Powiatowego K-Koźla Paweł Masełko, licznie zgromadzone dzieci i młodzież wraz z rodzicami i opiekunami.

W zawodach wędkarskich oraz innych dyscyplinach sportowo-rekreacyjnych brało udział 57 dzieci i młodzieży, około 50 rodziców i opiekunów oraz około 20 organizatorów. Łącznie w w/w imprezie udział brało około 130 osób.

 

Wyniki w kategorii do 5 lat:

1 miejsce- Molendowicz Maciej

2 miejsce- Tadewicz Mikołaj

3 miejsce- Kędzierski Maciej

 

W kategorii 6-9 lat:

1 miejsce- Urbanek Julia

2 miejsce- Tadewicz Oliwier

3 miejsce- Pawlaczek Patrycja

 

W kategorii 10-12 lat:

1 miejsce- Tomaniak Oliwia

2 miejsce- Kaftan Paweł

3 miejsce- Słota Marlena

 

W kategorii 13-16 lat:

1 miejsce- Deszczka Mateusz

2 miejsce- Jędrzejczyk Marcin

3 miejsce- Młynarski Tomasz

 

Po zakończeniu wędkowania, które było główną atrakcją dla dzieci i młodzieży, po gzodzinie 12.00 wszyscy uczestnicy imprezy przeszli na stanicę wędkarską „Hula-Gula” obok zbiornika Dębowa, gdzie odbywała się dalsza część imprezy. Wszyscy uczestnicy otrzymali kiełbaski, które piekli na ognisku, napoje, słodycze, watę cukrową a dzieciom wręczono medale oraz liczne upominki rzeczowe przeważnie sprzęt wędkarski.

Dzieci licznie korzystały z przejazdu motorówkami po akwenie Dębowa, które udostępnił WOPR Oddział K-Koźle pod nadzorem Prezesów Tadeusza Witko i Stanisława Wolkiewicza.

Dzieci korzystały również z innych atrakcji m.in. malowanie twarzy, bitwy na miecze oraz w zawodach rzutu do celu.

Organizatorem zawodów było Koło PZW Reńska Wieś Kofama a współorganizatorami było Starostwo Powiatu Kędzierzyna-Koźla, Okręg PZW Opole oraz WOPR.

Zarząd Koła serdecznie dziękuję współorganizatorom oraz wszystkim osobom za ufundowane upominki i pomoc przy organizacji imprezy.

 

 

Za Zarząd

Prezes Koła Jan Policha

 

Wszystkie zdjęcia dostępne przez 30 dni pod linkiem

https://drive.google.com/drive/folders/1infen6OvgoepIjyuKPiU4u0CTaQwl1wL?usp=sharing

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.