Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wędkowanie z Gwiazdą 2019r.- relacja

 

W dniu 31.08.2019 Zarząd Koła PZW Reńska Wieś- Kofama zorganizował zawody wędkarskie dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Wędkowanie z Gwiazdą” połączone z festynem i wieloma konkursami rekreacyjno-sportowymi. Zawody zostały rozegrane w czterech grupach wiekowych na akwenie „Kiszka” w godzinach 9.00-13.00.

W otwarciu zawodów oraz zakończeniu imprezy swoją obecnością zaszczycili nas wice Prezydent Miasta K-Koźla Wojciech Jagiełło oraz członek Zarządu Starostwa Powiatowego Paweł Masełko.

Pogoda dopisała co miało wpływ na duża ilość złowionych ryb przez dzieci.

Wyniki:

Kategoria do 5 lat:

1 miejsce- Tadewicz Mikołaj

2 miejsce- Cieślik Wiktoria

3 miejsce- Fąferek Alan

 

Kategoria 6-9 lat:

1 miejsce- Urbanek Julia

2 miejsce- Kędzierski Szymon

3 miejsce- Niemczyk Kacper

 

Kategoria 10-12 lat:

1 miejsce- Kaftan Paweł

2 miejsce- Głabuś Filip

3 miejsce- Tomaniak Oliwia

 

Kategoria 13-16 lat:

1 miejsce- Młynarski Tomasz (Big Fish- 730 g)

2 miejsce- Jędrzejczyk Marcin

3 miejsce- Grzybowski Jakub

 

Po zakończeniu zawodów wędkarskich wszyscy uczestnicy przenieśli się na stanicę „Hula-Gula”, gdzie odbyła się dalsza część imprezy m.in. pływanie łodziami motorowymi po akwenie Dębowa z ratownikami WOPR-u K-Koźle, konkursy w wędkarstwie rzutowym, rzuty do celu, walka na miecze oraz malowanie twarzy.

Wszyscy uczestnicy zabawy częstowali się kiełbasą pieczoną na ognisku, napojami, watą cukrową. W tym samym czasie w roli gwiazd wystąpili zawodnicy ZAKSY Sławomir Jungiewicz oraz Korneliusz Banach, którzy pozowali z dziećmi do wspólnych zdjęć i rozdawali autografy.

O godzinie 14.00 odbyło się zakończenie imprezy, ogłoszono wyniki zawodów, wręczono medale oraz puchar za złowioną największą rybę. Nagrody wręczali wice Prezydent Miasta Wojciech Jagiełło, Prezes Koła Jan Policha i wice Prezes ds. sportu Tomasz Jędrzejczyk.

Współorganizatorami w/w zawodów był Zarząd WOPR K-Koźle oraz firma Sudcuker Polska Cerekiew.

Przedsięwzięcie zostało objęte Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta K-Koźla Sabinę Nowosielską oraz Starosty Powiatu K-Koźle Małgorzaty Tudaj, które wsparły finansowo w/w imprezę.

Zarząd Koła PZW Reńska Wieś- Kofama składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom, które pomogły w organizacji festynu. W szczególności podziękowania dla Pani Prezydent Miasta Sabinie Nowosielskiej oraz Staroście Powiatu Małgorzacie Tudaj za udzieloną pomoc i wsparcie finansowe.

Również w sposób szczególny serdecznie dziękujemy zawodnikom ZAKSY Sławomirowi Jungiewiczowi i Korneliuszowi Banach za wystąpienie w roli gwiazd i sprawienie dzieciom dużo uciechy i zadowolenia.

Serdecznie dziękujemy Zarządowi WOPR-u K-Koźle za wspólną organizację imprezy i za przejażdżki łodziami z dziećmi czym sprawili wielkie uśmiechy na ich twarzach.

Wielkie podziękowania składamy firmie Sudcuker Polska Cerekiew za bezpłatne użyczenie urządzenia do waty cukrowej jak również Panu, które zajął się obsługą tego urządzenia Zbigniewowi Sielowskiemu.

Prezes Koła Jan Policha składa wielkie podziękowania całemu Zarządowi naszego Koła i wszystkim osobom, które pomagały w organizacji imprezy oraz za przygotowanie stanowisk wędkarskich dla dzieci na akwenie „Kiszka”.

 

Za Zarząd

Jan Policha

 

Wszystkie zdjęcia do pobrania w ciągu 30 dni pod linkiem:

https://drive.google.com/drive/folders/1b6PuMn5qdya6eaXKalEc-KWn58MFWQdh?usp=sharing

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.