Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Olbrzym z ”Dębowej”.

W dniu 15 lipca o godzinie 10.20 na legendarnym już zbiorniku Dębowa, na którym rozgrywane są najważniejsze zawody karpiowe, został złapany olbrzym. Karp lustrzeń o wadze co najmniej 23 kg. Złowił go kolega Janusz Królak "Mysza" na 2 ziarenka kukurydzy. Waga karpia była na pewno dużo większa, ale kolega Janusz  miał  przy sobie wagę do 23 kilogramów i w trosce o kondycje ryby nie trzymał jej, aby zważyć na większej.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Buczak Karol Data dodania: 11 lat temu Oceń: 3 + / -

  buczakk

  a i chciałbym jeszcze dodać do mojego komentarza że prawdziwy prawdziwy Karpiaż to taki co umie z dumą wypuścić dużego karpia

 • Buczak Karol Data dodania: 11 lat temu Oceń: 0 + / -

  buczakk

  http://www.tvn24.pl/-1,1613187,0,1,wielka-brytania--w-zalobie--po-karpiu,wiadomosc.html zobaczcie u nas to ryby się zabija w W Wielkiej Brytanii jest żałoba bo karp zdechł :D a u nas a co w łeb i do domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • serir Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  Jeszcze troszkę i zostanie przekroczona "trzydziestka". Ciekawe jak wygląda walka z takim prosiaczkiem?

 • darek63 Data dodania: 11 lat temu Oceń: 3 + / -

  darek63

  Mysza jeżeli jest to prawda co tu piszą to pełny szacunek dla ciebie.Ale ja słyszałem że tego karpia w swoich parszywych łapach trzymali kormorany łabędzkie.I robili sobie zdjęcia z nim o zgrozo.Jak mogłeś do tego dopuścić on za chwilę zdechnie.