Zakończenie sezonu w spławiku - WYNIKI !!!

Wyniki zawodów | 2009-09-15 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W dniu 12.09.2009 koło PZW Reńska Wieś - KOFAMA przeprowadziło zawody spławikowe na akwenie łowiska specjalnego "Kiszka", w których udział wzięło 30 startujących. 23 Seniorów i 7 juniorów. W kategorii seniorów najlepsi byli: 1 miejsce - Jasny Patryk - 4300pkt. 2 miejsce - Pijas Janusz - 4150pkt. 3 miejsce - Jędrzejczyk Tomasz - 3960pkt. W kategorii juniorów: 1 miejsce - Langiewicz Adam - 1825pkt. 2 miejsce - Szczecina Paweł - 555pkt. 3 miejsce - Służałek Łukasz - 410pkt. Ryba brała bardzo dobrze, przeważały okonie,płocie i leszcze. W ...... więcej

Podziękowanie dla Rutecki Team.

Aktualności | 2009-09-07 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W imieniu firmy Hardy&Greys Ltd. składamy serdeczne gratulacje dla Rutecki Team Poland za osiągnięte wyniki podczas WCC 2009. Drużyna w składzie Leszek Rutecki i Marek Kwiatkowski wygrała sektor, złowiła największą rybę w sektorze, zdobyła również nagrodę za pierwszą rybę złowioną podczas WCC 2009. Jako jedyna z polskich drużyn zaznaczyła obecność Polski w elicie światowego karpiarstwa. Jest nam niezmiernie miło iż jedyny profesjonalny polski team karpiowy wybrał naszą firmę jako wyłącznego dostawcę sprzętu. Rutecki Team Poland używa sprzętu CHUB ...... więcej

3 miejsce naszej drużyny na XVI Okręgowym turnieju młodzieży wędkarskiej. Grodków 2009

Aktualności | 2009-09-06 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Miło jest nam poinformować, że nasza drużyna w składzie : Paweł Szczecina, Krzysztof Chromczak oraz Radosław Osmanowicz, pod kierownictwem kolegi Dariusza Kruszewskiego zajęła wysokie 3 miejsce w pierwszej turze w klasyfikacji generalnej podczas tego turnieju. W poszczególnych konkurencjach nasi zawodnicy zajęli: Rzut kulą zanętową. Szczecina Paweł zajął 3 miejsce, Chromczak Krzysztof zajął 19 miejsce, Osmanowicz Radosław zajął 8 miejsce, co na 39 startujących w tej dyscyplinie dało zająć nam 2 miejsce w tej konkurencji. W Castingu : chłopcy nasi zajęli ...... więcej

Wędkowanie z Gwiazdą - czwarta edycja.

Wyniki zawodów | 2009-09-01 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

28 sierpnia 2009 r., na "wyspie" w Kędzierzynie-Koźlu odbyła się impreza organizowana przez koło wędkarskie w Reńskiej Wsi, przy współudziale Okręgu PZW w Opolu, Klubu Jeździeckiego „LEWADA" w Zakrzowie oraz Starostwa Powiatowego Kędzierzyn-Koźle, p.t. „Wędkowanie z gwiazdą". Gwiazdami w tym roku były: Ewa Wachowicz i Małgorzata Cwen Hanuszkiewicz, sympatyzujące z wędkarskimi zainteresowaniami dzieci. Już od czterech lat w ostatnią sobotę sierpnia zaproszone gwiazdy towarzyszą młodocianym podczas zmagań wędkarskich. Tak też było i w tym roku. ...... więcej

Wędkowanie z Gwiazdą - ZAPROSZENIE.

Aktualności | 2009-08-24 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Polski Związek Wędkarski Okręg Opole, Koło PZW Reńska Wieś- Kofama Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu, Gmina Reńska Wieś, Ludowy Klub Jeździecki "LEWADA" w Zakrzowie, Południowy Koncern Energetyczny.ZAPRASZAJĄ DZIECI do udziału w czwartej edycji zawodów wędkarskich pod nazwą„WĘDKOWANIE Z GWIAZDĄ" które od czterech lat cieszą się wielkim powodzeniem i zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży Kędzierzyna-Koźla udział w zawodach potwierdziła Pani Katarzyna Dowbor i Pani Danuta Jazłowiecka Opolska Europoseł Termin zawodów - 28 ...... więcej

Olbrzym z ”Dębowej”.

Aktualności | 2009-08-06 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W dniu 15 lipca o godzinie 10.20 na legendarnym już zbiorniku Dębowa, na którym rozgrywane są najważniejsze zawody karpiowe, został złapany olbrzym. Karp lustrzeń o wadze co najmniej 23 kg. Złowił go kolega Janusz Królak "Mysza" na 2 ziarenka kukurydzy. Waga karpia była na pewno dużo większa, ale kolega Janusz miał przy sobie wagę do 23 kilogramów i w trosce o kondycje ryby nie trzymał jej, aby zważyć na większej. ... więcej

Akcja policji oraz strażników SSR.

Aktualności | 2009-07-17 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W dniu 15.07.2009r. o godz 5:00 w piwnicy bloku mieszkalnego przy ulicy Elsnera 6 w Kędzierzynie Koźlu funkcjonariusze policji z Powiatowej Komendy Policji w K-Koźlu zatrzymali trzech mężczyzn, którzy przywieźli samochodem osobowym marki Volkswagen dużą ilość skłusowanych ryb. Na miejsce udali się strażnicy SSR z powiatu K-Kożla, którzy wspólnie z policjantami zabezpieczyli w tej piwnicy skłusowane ryby tj.54szt. płoci o wadze ok 25kg, 69szt. leszczy o wadze ok 30kg, 52szt. krąpia o wadze ok 22kg, 1szt sandacza, 2szt klenia, 2szt jazia, 3szt karasia, ...... więcej

Mistrzostwa Koła w spinningu - wyniki !!!

Aktualności | 2009-06-22 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

W dniu 21 czerwca odbyły się mistrzostwa koła PZW Reńska Wieś KOFAMA w dyscyplinie spinningowej. Wzieło w nich udział 17 seniorów, oraz 4 juniorów. Ryby złowiło 7 seniorów i 1 junior. Najwiekszą rybą zawodów okazał się 60 centymetrowy boleń złowiony przez Marka Kuca. WYNIKI ZAWODÓW: W kategorii seniorów: 1 Miejsce - Marek Kuc - 1200pkt. 2 Miejsce - Mariusz Mielczarek - 525pkt. 3 Miejsce - Mariusz Policha - 440pkt W kategorii juniorów: 1 Miejsce - Marcin Paluch - 170pkt. Zwycięzcom okolicznościowe puchary wręczył ...... więcej

Uwaga Wędkarze !! Zmiana miejsca rozgrywanych zawodów o Mistrzostwo koła w spinningu

Aktualności | 2009-06-13 | Publikujący: Koło PZW Reńska Wieś "Kofama"

Informujemy, że nastąpiła zmiana miejsca rozegrania spinningowych mistrzostw koła Reńska Wieś KOFAMA.Odbędą się one na rzece Odrze w Januszkowicach na elektrowni. Zbiórka do godziny 7:00.... więcej

XI Mistrzostwa Polski Karpiarzy rozstrzygnięte.

8 - 12 Czerwca 2009r. Dębowa i Kobylice. W dniach 8-12 czerwca 2009 r., na akwenach Dębowa i Kobylice, rozegrane zostały XI Otwarte Drużynowe Mistrzostwa Polski Karpiarzy. Organizatorami imprezy byli: Okręg PZW w Opolu, POL-TELEKOM - Marek Posor, TOP-CARP, Daniel Florczak oraz Leszek Rutecki. W dniu dzisiejszym na Hula-Guli - stanicy koła Reńska Wieś „Kofama", zebrali się zawodnicy i kibice. Sędzia główny zawodów kol. Jan Policha ogłosił wyniki. Mistrzem Polski na rok 2009 została drużyna w składzie Tomasz Rutniewski oraz Bogusław Biskupek. Drugie ...... więcej