Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Kalendarz Imprez Sportowych 2017

                                                                  Terminarz imprez sportowych na 2017 rok      
                                                                             Dyscyplina Podlodowa
Lp Nazwa Imprezy  Termin Organizator Miejsce
1 Podlod. Mistrz. Okręgu 04-05.02.17  ZO PZW Lublin Maśluchy-Rogóźno
2 Puchar Prezesa  19.02.17 ZO PZW Lublin j. Firlej 
                                                                            Dyscyplina Spławikowa
Lp Nazwa imprezy Termin Organizator  Miejsce 
1 Mist.Okr.Kob,Jun, Kad i U25 27-28.05.17 ZO PZW Lublin Zalew Zemborzycki
2 Mist.Okr.Seniorów 03-04.06.17 ZO PZW Lublin Zalew Zemborzycki
3 Mist.Okręgu Weteranów 13-14.05.17 ZO PZW Lublin Krzczeń 
4 Ind. Puchar Prezesa  17.09.17 ZO PZW Lublin Krzczeń 
                                                                                      Liga Kół PZW
1 Puchar Łukowa  23.04.17 Łuków Miasto  Zimna Woda / Tyśmienica
2 Puchar Zalewu Zemborzyckigo 30.04.17 Selekt  Zalew Zemborzycki
3 Puchar Bychawy 11.06.17 Bychawa  Zbiornik Podzamcze
4 Puchar Wisły 20.08.17 Puławy Miasto Rzeka Wisła
5 Puchar Markuszowa 27.08.17 Markuszów Zbiornik Markuszów
6 Puchar Pojezierza Łęcz. -Włod 10.09.17 OSW Rogóźno ZB. Krzczeń/Dratów
7 Puchar Kraśnika 24.09.17 Kraśnik FŁT Zalew Budzyń
                                                                                      Dyscyplina Spininngowa
Lp Nazwa imprezy Termin Organizator Miejsce
1 Mistrzostwa Okręgu  02-03.09.17 ZO PZW Lublin j.Rogóźno i Zagłębo.
2 Puchar Prezesa  15.10.17 ZO PZW Lublin Rzeka Wisła 
                          Imprezy okręgowe ogólno wędkarskie   
1 X Maraton Leszczowy  17-18.06.17 ZO PZW Lublin/UM Zalew Zemborz.
3 Zawody młodz. z okazji Dnia Dziecka 28.05.17 ZO PZW Zemborz.lub Krzcze.
4 Zakończenie Wakacji  27.08.17 ZO PZW Zalew Zemborz.
                                                   Terminy mistrzowskich imprez kołowych w ramach GPX
LP Nazwa zawodów/rodzaj Termin    Miejsce
1 Podlodowe Mistrzostwa Koła 29.01.2017   do uzgodnienia
2 Podlodowy Puchar Prezesa 12.02.2017   do uzgodnienia
3 Spinningowe Mistrzostwa Koła 01.05.2017   j. Rogóźno
4 Spławikowe Mistrzostwa Koła 07.05.2017   Zb. Krzczeń
5 Spławikowy Puchar Prezesa 24.09.2017   Zb. Dratów, j. Rogóźno
6 Spinningowy Puchar Prezesa 15.10.2017   j. Rogóźno
         
                                                Terminy imprez towarzyskich kołowych i międzykołowych 
1 Podlodowy Puchar Antka i Złotej Orfy 26.02.2017   j. Rogóźno
2 Puchar Wiosny 09.04.2017   Zb. Mełgiew
3 Srebrna Potelnia ZZG 21.05.2017   j. Rogóźno
4 Memoriał Wojtka Tęczy 18.06.2017   j. Rogóźno
5 Zawody dla dzieci 02.07.2017   j.Rogóźno
6 Jeziorowe Mistrzostwo Koła 16.07.2017   j. Rogóźno
7 Złota Orfa 2017 13.08.2017   j. Rogóźno
8 Jeziorowy Puchar Prezesa 15.08.2017   j. Rogóźno
9 Puchar Strarosty Łęczyńskiego 03.09.2017   Dratów /Krzczeń
10 Spinningowy Puchar Sponsorów 01.10.2017   j. Rogóźno
. . . . .
Podane terminy mogą ulec  zmianie  po ustaleniu wszystkich terminów imprez centralnych  przez ZG PZW 
Miejsca rozgrywania zawodów zależą od stanów wód i warunków pogodowych, nie są stałe.
W dyscyplinie spławikowej możliwe są zmiany łowisk i organizatorów. Ostateczne decyzje po odbyciu
Walnych zebrań w kołach.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz poziom prezentacji działań koła na tej stronie?
Strona w pełni spełnia nasze oczekiwania.
Może być, ale jeszcze jest dużo do zrobienia
Na tym portalu są ciekawsze strony
Wolę posiedzieć przy wędce niż przy komputerze
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin