Jan Sadowski złotym medalistą Podlodowych Mistrzostw Okręgu w kategorii senior +U55. Krzysztof Bordzoł trzeci.

Aktualności | 2017-02-05 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Duży sukces odnieśli nasi zawodnicy podczas podlodowych zawodów wędkarskich o Mistrzostwo Okręgu. Zawody odbyły się na jeziorze Maśluchowskim /I tura/, oraz na jeziorze Rogóźno /II tura/. W klasyfikacji Weteranów /seniorów +U55/ bezapelacyjnie zwyciężył Jan Sadowski uzyskując dwie jedynki sektorowe. W tej samej klasyfikacji Krzysztof Bordzoł po słabszym pierwszym dniu /7 miejsce/ dobrze połowił w dniu drugim. Łączny wynik dał mu w końcowej klasyfikacji trzecie miejsce minimalnie za plecami Mieczysława Szumskiego z koła PZW Selekt Lublin.
Nieźle połowił również Paweł Michalski w kategorii seniorów, który ostatecznie zajął piąte miejsce na 75 startujących zawodników. Kacper Bordzoł w tych zawodach był 29. Drużyna koła została sklasyfikowana na punktowanym 6 miejscu.