Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podlodowe Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2009-01-11 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Po raz kolejny intuicja nas nie zawiodła i wszystko wskazuje na to, ze sezon podlodowy będzie również w tym roku w stu procentach zrealizowany. Pierwszy krok w tym kierunku został zrobiony. Na zbiorniku Krzczeń, w niedzielny poranek 11 stycznia 2009 roku, spotkali się nasi wędkarze, aby odbyć Podlodowe Mistrzostwa Koła. Tym razem na miejsce zbiórki przybyło 27 wędkarzy, zwartych i gotowych do podjęcia próby ujarzmiania rybek pływających pod ponad 20 cm taflą lodu.

Sadowski Jan Kędzierski Witold Grzywacz Marian najlepsi w Podlodowych Mistrzostwach Koła PZW OSW Rogóżno w 2009 roku

Brania w tym dniu były mizerne i tylko Janek Sadowski potrafił swoje ryby tak przekabacić, że pilnowały tylko jego otworów. 1635 pkt w tych warunkach jest  wynikiem bardzo dobrym , a następny tracił do niego blisko 700 pkt. Jak oni to robili, było ich słodką tajemnicą. Najważniejsze jest to, że humory dopisywały a kiełbaski pieczone w płomieniach ogniska w OSW Rogóżno przypomniały, że sezon wędkarski 2009 został rozpoczęty. Na razie tylko zimowy, ale ponad dwumiesięczny rozbrat z wędką już co poniektórym doskwierał. Dlatego dobrze, że już to mamy za sobą. W następną niedzielę spotykamy się już na naszej wodzie /lodzie/ podczas Podlodowego Pucharu Prezesa. Czy rybka też będzie wybredzała ? - zobaczymy. Najważniejsze to nie poddawać się.
.
Z dziennikarskiego obowiązku pozwólcie, że przedstawię pierwszą szóstkę zawodników w dzisiejszych zawodach:

 1. Sadowski Jan
 2. Kędzierski Witold
 3. Grzywacz Marian
 4. Pierepienko Robert
 5. Jankowski Janusz
 6. Gajowiak Zbigniew

.
Jeśli jesteś ciekawy również wyników to otwórz ten plik pod tym tekstem.

.

PS. Więcej zdjęć na stronie www.chomikuj.pl/oswrogozno

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • Harasim Marek Data dodania: 11 lat temu Oceń: 2 + / -

  marek

  - gdybyś kolego uważnie przeanalizował newsy na naszej stronie to zapewne dostrzegłbyś i bardzo młodych ludzi, którzy podglądając starszych i pobierając od nich nauki, doszli już do dobrych wyników. Może to nie jest jeszcze wojsko, ale zawsze coś tam. Natomiast co do przewijania się tych samych osób w zawodach, w przekroju całego sezonu. Istnieje grupa wędkarzy - około 30 osób 10% stanu koła-, która rywalizuje pomiędzy sobą we wszystkich zawodach. Każdy z nich teoretycznie może te zawody wygrać. Oczywiście są lepsi i gorsi, ale z tej grupy w zasadzie nie ma pewniaka. Każdy może być pierwszy i każdy ostatni. Imprez w roku jest około 30. Każdy się może wykazać. Oczywiście efekt zależy od sprzętu, którym się dysponuje, umiejętności, posiadanej wiedzy, rodzaju wody, metody połowu i zasobności kieszeni. Dzisiaj już nikt nie startuje na moczonym chlebie. Dlatego, czy musimy jeszcze oglądać się na pozostałych? Imprezy dla członków koła są otwarte, nikt nikomu barier nie stawia a oferty organizowanych imprez wstydzić się nie powinniśmy. Pozdrawiam

 • dawnokiedys Data dodania: 11 lat temu Oceń: 1 + / -

  - wprawdzie mistrzom powinno się gratulować, to jednak trzeba zadac sobie pytanie, czy nie ma lepszych. Dobra passa kiedyś się skończy, pójdą w zapomnienie wyniki i pozostanie tylko wspomnienie. Ja się osobiście nie zgadzam ze stwierdzeniem że wędkarstwo jest nieprzewidywalne, bo gdyby tak było, to by nie było takiej sytuacji jaka jest, w przekroju całego sezonu ci sami, a przecież rózne metody, inna woda, i koło liczne. Trzeba zadać sobie pytanie, gdzie reszta? Chyba nie brakuje młodych wilków, a może brak im wiedzy,odpowiedniego szkolenia? Nasuwa się wniosek - mistrz musi wskazac ucznia, a uczeń musi pobić mistrza. Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz poziom prezentacji działań koła na tej stronie?
Strona w pełni spełnia nasze oczekiwania.
Może być, ale jeszcze jest dużo do zrobienia
Na tym portalu są ciekawsze strony
Wolę posiedzieć przy wędce niż przy komputerze
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin