Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Pierwsze koty za płoty

Aktualności | 2011-01-04 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

W dniu 2 stycznia na jeziorze Rogóżno z inicjatywy Kol Roberta Pierepienko - właściciela sklepu wędkarskiego Antek w Łęcznej, opiekuna młodzieży w naszym kole, odbyły się towarzyskie otwarte zawody podlodowe. W zawodach wzięło udział 26 zawodników  miejscowych  kół i WSK Świdnik. Termin, zważywszy na okres Noworoczny trochę dziwny, ale ilość uczestników świadczy, że warto było zrobić  tego typu  otwarcie sezonu zimowego. Zawody wygrał Marek Tokarski  przed Sławomirem Juciem z koła WSK Świdnik i Robertem Jędruszakiem z koła OSW Rogóżno. Organizatorowi gratulujemy pomysłu a zawodnikom wyników.

W załączniku przedstawiamy pełne wyniki zawodów.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Harasim Marek Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    marek

    Znowu Kolego coś mi insynuujesz. O swoich wątpliwościach odnośnie tych zawodów poinformowałem członka Zarządu naszego koła, właściciela sklepu Antek i jednocześnie organizatora tej imprezy. W jej organizacji z różnych względów nie brałem udziału i nie jest tu ani czas ani miejsce na informowanie o przyczynach mojego postępowania. Jednak wyraziliśmy zgodę na organizację tej dodatkowej imprezy nieodpłatnie na łowisku licencyjnym, a to już upoważnia mnie do poinformowania społeczności wędkarskiej o jej odbyciu i osiągniętych wynikach.

  • Czyż Krzysztof Data dodania: 8 lat temu Oceń: 1 + / -

    Wyniki z zawodów to priorytet bo przecież w niedługim czasie MO, GP Polski więc to trzeba umieścić na stronie ale już ogłoszenie o zawodach to po co ? Każdy mówi o budowaniu dobrej relacji między kołami ale do puki będą występowały takie sytuacje nigdy do tego nie dojdzie. Zacznijmy szanować się na wzajem a będą z tego na pewno pozytywne skutki i proponuje odejść na przyszłość od dziwnej zasady jaką prezentuje wasz prezes " coś jest nie moje, nie jest moi pomysłem, nie biorę w tym udziału to się w to nie bawię".
    Pozdrawiam

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz poziom prezentacji działań koła na tej stronie?
Strona w pełni spełnia nasze oczekiwania.
Może być, ale jeszcze jest dużo do zrobienia
Na tym portalu są ciekawsze strony
Wolę posiedzieć przy wędce niż przy komputerze
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin