Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Pierwsze koty za płoty

Aktualności | 2011-01-04 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

W dniu 2 stycznia na jeziorze Rogóżno z inicjatywy Kol Roberta Pierepienko - właściciela sklepu wędkarskiego Antek w Łęcznej, opiekuna młodzieży w naszym kole, odbyły się towarzyskie otwarte zawody podlodowe. W zawodach wzięło udział 26 zawodników  miejscowych  kół i WSK Świdnik. Termin, zważywszy na okres Noworoczny trochę dziwny, ale ilość uczestników świadczy, że warto było zrobić  tego typu  otwarcie sezonu zimowego. Zawody wygrał Marek Tokarski  przed Sławomirem Juciem z koła WSK Świdnik i Robertem Jędruszakiem z koła OSW Rogóżno. Organizatorowi gratulujemy pomysłu a zawodnikom wyników.

W załączniku przedstawiamy pełne wyniki zawodów.

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Harasim Marek Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

    marek

    Znowu Kolego coś mi insynuujesz. O swoich wątpliwościach odnośnie tych zawodów poinformowałem członka Zarządu naszego koła, właściciela sklepu Antek i jednocześnie organizatora tej imprezy. W jej organizacji z różnych względów nie brałem udziału i nie jest tu ani czas ani miejsce na informowanie o przyczynach mojego postępowania. Jednak wyraziliśmy zgodę na organizację tej dodatkowej imprezy nieodpłatnie na łowisku licencyjnym, a to już upoważnia mnie do poinformowania społeczności wędkarskiej o jej odbyciu i osiągniętych wynikach.

  • Czyż Krzysztof Data dodania: 9 lat temu Oceń: 1 + / -

    Wyniki z zawodów to priorytet bo przecież w niedługim czasie MO, GP Polski więc to trzeba umieścić na stronie ale już ogłoszenie o zawodach to po co ? Każdy mówi o budowaniu dobrej relacji między kołami ale do puki będą występowały takie sytuacje nigdy do tego nie dojdzie. Zacznijmy szanować się na wzajem a będą z tego na pewno pozytywne skutki i proponuje odejść na przyszłość od dziwnej zasady jaką prezentuje wasz prezes " coś jest nie moje, nie jest moi pomysłem, nie biorę w tym udziału to się w to nie bawię".
    Pozdrawiam

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czego oczekujesz na tej stronie internetowej
Wiadomości z życia PZW
Wiadomości z życia Koła
Informacji sportowych
Ciekawostek wędkarskich
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin