Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Po Jeziorowych Mistrzostwach Koła

Aktualności | 2009-07-09 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

W dniu 5.07.2009 roku na wodach jeziora Rogóżno rozegrano Jeziorowe Mistrzostwa Koła. W zawodach uczestniczyło 24 zawodników w tym czworo juniorów. Seniorzy rywalizowali z łodzi natomiast juniorzy z pomostu.  Były to ostatnie zawody mistrzowskie zaliczane do Grand Prix koła. Do tej klasyfikacji powrócimy jeszcze w dwóch pucharach Prezesa Koła: Jeziorowym i Spinningowym.

W Jeziorowych Mistrzostwach Koła wśród juniorów tym razem najlepszym okazał się Kacper Bordzoł, który w zawodach pokonał Mateusza Skrobowskiego, Olę Włodarczyk i Maćka Kawalerskiego. W klasyfikacji seniorów najlepszym okazał się Leszek Watrak. Drugie miejsce zajął Marian Grzywacz a trzecie Piotr Wach. Łącznie w zawodach wyłowiono blisko 60 kilogramów drobnicy a największą rybą mógł się pochwalić Maciek Kawalerski, który tym razem łowił grubo i do wagi przyniósł dwa karpie. Gdyby mógł przynieść  te wszystkie, które tego dnia złowił a które niestety nie posiadały wymiaru, byłby mistrzem. Tak zadowolił się czwartym miejscem.

Miłym akcentem tych zawodów było wręczenie ubioru sportowego /koszulka, spodenki, dres/ z logo koła i logo naszych sponsorów, naszej dziewczynie - trzeciej kobiecie w Spławikowych Mistrzostwach Okręgu - Oli Włodarczyk. Mamy nadzieję, że nadal będzie rozwijała swój talent i godnie reprezentowała nasze koło i jego sponsorów.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czego oczekujesz na tej stronie internetowej
Wiadomości z życia PZW
Wiadomości z życia Koła
Informacji sportowych
Ciekawostek wędkarskich
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin