Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wiadomości

Grand Prix Koła rozstrzygnięte.

Aktualności | 2009-10-15 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Zawody spinningowe o Puchar Prezesa Koła kończyły sezon wędkarski 2009, ale i kończyły rywalizację w Gran Prix naszego Koła. Na podsumowanie tej klasyfikacji przyjdzie czas podczas Walnego Zgromadzenia Koła, ale wyniki już dzisiaj chciałbym opublikować. W kategorii seniorów po raz kolejny na pierwszych trzech stopniach podium te same osoby. Zamieniają się tylko miejscami. Pierwszy Marian Grzywacz, drugi Jan Sadowski i trzeci Leszek Watrak. Ta trójka zdominowała tegoroczną punktację.

Ciekawa rywalizacja toczyła się również wśród juniorów. Tutaj miłe zaskoczenie albowiem na pierwszym miejscu znalazł się Kacper Bordzoł, wyprzedzając Olę Włodarczyk i Dominika Krasuckiego. W przypadku juniorów główną rolę odegrała frekwencja na zawodach. Ola i Dominik nie startowali we wszystkich zawodach i tą stratę punktów później jest trudno odrobić. Wszystkim triumfatorom gratulujemy i czekamy na oficjalne podsumowanie tej klasyfikacji.

Podsumowując Grand Prix Koła należy stwierdzić, że dopisywała w tym roku frekwencja. Łącznie choć jeden raz w zawodach wystartowało /zostało sklasyfikowane w GP/ 60 seniorów i 10 juniorów. Zawodnicy podczas zawodów wyłowili ponad 200 kg ryb.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Kalendarz imprez

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jak oceniasz poziom prezentacji działań koła na tej stronie?
Strona w pełni spełnia nasze oczekiwania.
Może być, ale jeszcze jest dużo do zrobienia
Na tym portalu są ciekawsze strony
Wolę posiedzieć przy wędce niż przy komputerze
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin