Nasi w GPX Lubelszczyzny

Aktualności | 2011-04-25 | Publikujący: Koło PZW OSW Rogóżno

Bardzo dobry występ zanotowali nasi zawodnicy startujący w tegorocznym Spławikowym Grand Prix Lubelszczyzny. Podczas zawodów o Puchar Łukowa, zorganizowanych na zimnej Wodzie, nasza drużyna w składzie Robert Pierepienko, Piotr Roman, Artur Biernacki i Ola Włodarczyk, debiutując w tych zawodach uplasowała się na bardzo dobrym czwartym miejscu. Indywidualne sukcesy osiągnęli również nasi zawodnicy gdyż zarówno Robert jak i nasza Ola w swoich kategoriach zajęli trzecie miejsce, Piotrek był 37 a Artur 42. W zawodach tych oprócz naszej drużyny indywidualnie wystąpił w kategorii juniorów, reprezentując nasze koło, Kacper Bordzoł. Tym razem na trudnej wodzie zajął 13 miejsce. Oprócz zawodników reprezentujących koło, w zawodach wystartowali jeszcze inni nasi członkowie koła, reprezentując lubelskie kluby wędkarskie. I tak w kategorii juniorów Wojtek Maciejewski zajął 6 miejsce a Dominik Krasucki był 11. W kategorii seniorów wystartował jeszcze Piotrek Wach, który w stawce 58 seniorów zajął 28 miejsce. Poniżej przedstawiam wszystkie wyniki z tych zawodów i zachęcam do ich analizy.