Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Wyniki zawodów z okazji Dnia Dziecka z dnia 02.06.2019

Poniżej zestawiamy wyniki z zawodów z okazji Dnia Dziecka jakie odbyły się w dniu 02.06.2019 na terenie stawów "Luktyk" w Szczawnem

 

Grupa: młodszy junior
  Imię Nazwisko Szkoła Wiek Waga Najdłuższa Nagrody dodatkowe
1 Klaudia Knapik 2 SP 8 4550 46,0  
2 Antoni Pacławski 0 7 3130    
3 Kornelia Papuga 3 SP 10 2780 50,0  
4 Patryk Knapik 3 SP 10 2630 47,0  
5 Borys Rzeszutek 3 SP 10 2440 45,0  
6 Ksawery Kucharski 3 SP 10 2000    
7 Adam Petryk 2 SP 8 1720 51,5  Wędka feeder
8 Mikołaj Hryńczuk 1 SP 7 1670    
9 Luiza Witek - 4 1630    
10 Szymon Lemcio 0 7 820   Krzesełko NSG
11 Mateusz Seferynowicz 1 SP 8      
no Natalia Perun - 4      
no Jakub Perun - 3      
      Razem 23370 g  

 

Grupa: starszy junior
  Imię Nazwisko Szkoła Wiek Waga Najdłuższa Nagrody dodatkowe
1 Jakub Łapiszczak 3 GM 16 8930 52,5  
2 Bartosz Kurkarewicz 7 SP 13 8380 -  
3 Patryk Szpyrka 8 SP 15 4790 42,0  
4 Karol Bernat 5 SP 12 4300 -  
5 Maksymilian Kuzio 5 SP 11 2640 -  
6 Anna Bodnar 7 SP 13 1450 41,0  
7 Hubert Janicki 8 SP 15 1240 -  
14 Artur Rojek 7 SP 14 - -  
14 Kacper Stanikowski 6 SP 13 - -  
14 Alicja Seferynowicz 8 SP 14 - -  
14 Marcin Bodnar 4 SP 11 - - Krzesełko NSG
14 Antoni Pignan 5 SP 11 - -  
14 Paweł Sobolak 3 GM 16 - -  
14 Kacper Get 3 GM 16 - -  
no Mateusz Bielec 3 GM 15 - -  
no Alex Nazarkiewicz 4 SP 11 - -  
no Filip Michalski 6 SP 13 - -  
      Razem 31730 g  

 

Wszystkim Dzieciom oraz ich Rodzicom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i zapraszamy ponownie za rok

 

Jednocześnie pragniemy serdecznie podziękować:

 

1. Gminie Komańcza - reprezentowanej przez Wójta Romana Bzdyka

2. Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie - reprezentowaną przez dyrektora Grażynę Zagrobelną

3. Zakładowi Przemysłu Drzewnego w Rzepedzi (NSG) - reprezentowany przez dyrektora Janusza Bałabana

4. Okręgowi PZW w Krośnie - reprezentowany przez dyrektora Piotra Koniecznego

5. Straży Granicznej w Sanoku

6. OSP w Rzepedzi

7. Dyrektorom Szkół (Rzepedź, Komańcza, Łupków, Wisłok Wielki)

8. Marcinowi Łapiszczakowi z Sanoka

 

za ufundowanie nagród i stworzenie możliwości realizacji zawodów dla dzieci i młodzieży... SERDECZNIE DZIĘKUJEMY

 

Zarząd Koła

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.