Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Harmonogam zebrań sprawozdawczych w Koła PZW za rok 2018

      

 

WALNE ZEBRANIA SPRAWOZDAWCZE KÓŁ PZW

OKRĘG W  RZESZOWIE   XII 2018 R.   I - III. 2019 R.

 

 

K o ł o

Data

Miejsce i godzina zebrania

Nazwisko i imię osoby

obsługującej zebranie

Nr 1 Rzeszów

24.02.2019 r.

godz. 9.oo

ODK "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3, Rzeszów

Jan Sadło

Koło przy WSK PZL Rz-ów

03.03.2019 r.

godz. 9.30-9.45

Restauracja "Klimat"

ul. Hetmańska 120, Rzeszów

 Norbert Maczuga

Nr 3 Rzeszów

17.02.2019 r.

godz. 10.oo

Klub "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3, Rzeszów

 Norbert Maczuga

Nr 4 Rzeszów

22.02.2019 r.

 godz 16.oo

Komisariat Policji

ul. Rejtana, Rzeszów

 Ryszard Lik

Nr 5 Rzeszów

10.02.2019 r.

godz. 10.oo-10.15

ODK "Krak" oś. Baranówka

ul. Solarza 7, Rzeszów

Jan Sadło

Nr 6 Rzeszów


   

Nr 7 Rzeszów

03.02.2019 r.

godz. 9.45-10.oo

Osiedlowy Klub "Gwarek"

ul. Bohaterów 5, Rzeszów

-

Nr 9 Dębica

27.01.2019 r.

godz. 9.oo

Restauracja "Stomilanka"

w Dębicy

Krzysztof Nowicki

Nr 10 Rzeszów

10.03.2019 r.

 godz. 10.oo

ODK "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3, Rzeszów

 Jan Sadło

Nr 11  Dębica

20.01.2019 r.

godz. 9.oo

Klub Sportowy "Wisłoka"

ul. Parkowa 1 , Dębica

 Ryszard Lik

Nr 12  Rogoźnica

03.03.2019 r.

godz. 10.oo-10.15

Klub osiedlowy "Metalowiec"

ul. Graniczna 6, Rzeszów

 Mariusz Drozdowski

Nr 13 Boguchwała

 23.02.2019 r.

godz. 11-5.oo-15.15

Budynek OSP

ul. Kolejowa 15, Boguchwała

 Jan Sadło

Nr 14 Czudec

03.02.2019 r.

 godz. 10.oo-10.15

Gminny Ośrodek w Czudcu

 Jan Sadło

Nr 15 Frysztak

24.02.19 r.

godz. 10.30

Dom Ludowy w Kobyle

 Grzegorz  Ziobro

Nr 16 Głogów Młp.

10.02.2019 r.

godz. 10.45-11.oo

Remiza OSP

ul. Mickiewicza 1, Głogów Młp.

 Norbert Maczuga

Nr 17 Kolbuszowa

10.02.2019 r.

 godz. 10.oo

Budynek Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu

ul. Wolska 2, Kolbuszowa

Krzysztof Nowicki

Roman Rzepka

Nr 18 Leżajsk

03.02.2019 r.

godz.10.oo-10.15

ZST w Leżajsku

Krzysztof Nowicki



Nr 20 Łańcut

24.02.2019 r.

godz.9.oo-9.15

Sala Konferencyja Starostwo w Łańcucie

ul. Mickiewicza 2, Łańcut

Krzysztof Nowicki

Nr 21 Pustków

13.01.2019 r.

godz. 10.00

Szkoła Podstawowa w Pustkowie

Michał Pietruszewski

Nr 22 Mielec

10.03.2019 r.

Godz. 8.oo-8.30

Centrum Kultury w Mielcu

Wiesław Heliniak

Nr 24 Rakszawa

24.02.2019 r.

godz. 9.oo-9.15

Gminny Osrodek Kultury

w Rakszawie

Andrzej Sztorc

Nr 25 Ropczyce



Michał Pietruszewski

Nr 26 Sędziszów Młp.

20.01.2019 r.

godz.9.oo-9.15

Miejski Gminny Ośrodek Kultury

w Sędziszowie Młp.

 

Andrzej Markiewicz

Nr 27 Sędziszów Młp.

 

27.01.2019 r.

godz. 10.oo

Dom Kultury w Sędziszowie Młp.

Mariusz Drozdowski

Nr 28 Nowa Sarzyna

24.02.2019 r.
Szkoła Podstawowa w Nowej Sarzynie
Wiesław Heliniak

Nr 29 Świlcza

24.02.2019 r.

godz. 14.oo-14.15

Dom Strażaka w Świlczy

Andrzej Markiewicz

Nr 30 Strzyżów


16.12. 2018 r.

 godz.13.30 -14.oo

Sala konferencyjna GS "SCh"

ul. Daszyńskiego, Strzyżów

Grzegorz Ziobro

Nr 31 Tyczyn

23.02.2019 r.

godz. 16.15-16.30

Bar u Wiktora

ul. Grunwaldzka 70, Tyczyn

Norbert Maczuga

Nr 32 Żołynia

24.02.2019 r.

godz. 10.15-10.30

Strzelnica w Żołyni

Andrzej Dąbrowski

Nr 33 Sokołów Młp.

03.02.2019 r.

godz. 10.15

Dom Kultury w Sokołowie Młp.

Ryszard Lik

Nr 34 Klecie

17.02.2019 r.

godz. 14oo-14.15

Dom Kultury w Brzostku

Wiesław Heliniak

Nr 35 Raniżów

10.02.2019 r.

godz. 10.oo

Urząd Gminy w Raniżowie

ul. Rynek 6

Andrzej Sztorc

Nr 36 Pilzno

03.02.2019 r.

godz. 10.oo-10.15

Dom Kultury w Pilźnie

Michał Pietruszewski

Nr 37 Grodzisko Dolne

03.03.2019 r.
Zespół Szkół w Grodzisku Dln.
Andrzej Dąbrowski

Nr 38 Dębica

20.01.2019 r.

godz. 15.oo-15.15

Restauracja "Filipek" w Dębicy

Ryszard Lik

 

 

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej wędkujesz?
spławikowo - gruntową
spinningową
muchową
podlodową
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin