Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Harmonogam zebrań sprawozdawczych w Koła PZW za rok 2019

      

 

TERMINY ZEBRAŃ SPRAWOZDAWCZYCH W KOŁACH WĘDKARSKICH

OKRĘGU PZW W  RZESZOWIE   XII 2019 R.   I - III. 2020 R.

 

 

L.p.

Nr i nazwa  Koła wędkarskiego

Miejsce i godzina zebrania

Imię i Nazwisko osoby obsługującej zebranie

1

Nr 1 „Stulecie” Rzeszów

16.02.2020 r.

godz. 10.oo-10.15

Klub "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3

 

Jan Sadło

Andrzej Dąbrowski

2

Nr 2 przy WSK- PZL Rzeszów S.A.

29.03.20 r.

godz.10.oo-10.15

Sala Restauracji "Klimat"

ul.Hetmańska 120,Rzeszów

 

3

Nr 3 „Vimba” Rzeszów

09.02.2020 r.

godz. 10.oo-10.15

Klub "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3, Rzeszów

 

Jan Sadło

4

Nr 4 „Promyk” Rzeszów

14.02.2020 r.

godz. 16.30-17.oo

Komisariat Policji

ul. Rejtana, Rzeszów

 

Jan Sadło

5

Nr 5 „Łowca” Rzeszów

02.02.2020 r.

godz. 10.oo-10.15

ODK "Krak"

ul. Solarza 7, Rzeszów

 

Jan Sadło

6

Nr 6 „Miętus” Rzeszów

22.03.20 r.

godz. 10.oo-10.15

Klub Garnizonowy

ul. Dąbrowskiego 22, Rzeszów

 

 

Jan Sadło

7

Nr 7 „Sazan” Rzeszów

16.02.2020 r.

godz. 9.45-10.oo

Osiedlowy Klub "Gwarek"

ul. Bohaterów 5, Rzeszów

 

Michał Pietruszewski

8

Nr 8 „Zabratówka” Zabratówka

23.02.20 r.

godz. 12.00-12.15

Dom Strażaka w Zabratówce

 

Andrzej Dąbrowski

9

Nr 9 „Płoć” Dębica

19.01.20 r.

godz. 9.oo-9.15

Restauracja Stomilanka

ul. Parkowa, Dębica

Wiesław Heliniak

Ryszard Lik

Kamil Sieprawski

10

Nr 10 „Śródmieście” Rzeszów

08.03.2020 r.

godz. 10.oo-10.15

Klub "Akwarium"

ul. Pułaskiego 3, Rzeszów

 

Jan Sadło

11

Nr 11 "Gryf" Dębica

19.01.2020 r.

godz. 9.oo-9.15

Klub Sportowy "Wisłoka"

ul. Parkowa 1, Dębica

Krzysztof Nowicki

Michał  Pietruszewski

Roman Rzepka

12

Nr 12 „Karp Pub” Rogoźnica

16.02.2020 r.

godz. 10.oo-10.15

Klub Osiedlowy "Metalowiec"

ul. Graniczna 6, Rzeszów

 

Norbert Maczuga

13

Nr 13 Boguchwała

22.03.20 r.

godz. 10.oo-10.15

Miejskie Centrum Kultury

w Boguchwale

 

Jan Sadło

14

Nr 14 "Leszcz" Czudec

23.02.20 r.

godz. 10.oo-10.30

Budynek Polskiego Związku Emerytów i Rencistów w Czudcu

 

Grzegorz Ziobro

15

Nr 15 Frysztak

19.01.2020 r.

godz. 13.oo-13.15

Sala OSP , Kobyle

 

Grzegorz Ziobro

16

Nr 16 „Tratwa” Głogów Młp.

16.02.20 r.

godz. 11.oo-11.15

Budynek OSP w Głogowie Młp.

 

Ryszard Lik

17

Nr 17 Kolbuszowa

23.02.2020 r.

godz. 9.45-10.oo

Budynek Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej

 

Roman Rzepki

Krzysztof Nowicki

18

Nr 18 „San” Leżajsk

26.01.2020 r.

godz. 10.30-11.oo

ZST w Leżajsku

 

Andrzej Dąbrowski

Norbert Maczuga

19

Nr 19 „Karp” Ostrów

19.01.2020 r.

godz. 10.oo-10.15

Remiza Strażacka OSP,Ocieka

 

 

Andrzej Markiewicz

20

Nr 20 Łańcut

23.02.20 r.

godz. 9.oo -9.15

Sala Konf. Hala MOSiR

ul.Armii Krajowej 57, Łańcut

 

Andrzej Dąbrowski

21

Nr 21 „Złoty Leszcz” Pustków

12.01.2020 r.

godz.10.oo-10.15

Szkoła Podst. w Pustkowiu

 

Michał Pietruszewski

22

Nr 22 Mielec

01.03.20 r.

godz. 9.30-10.oo

Centrum Kultury w Mielcu

Krzysztof Myszkowski

Krzysztof Tylutki

23

Nr 24 „Rak” Rakszawa

23.02.20 r.

godz. 10.oo-10.15

Gminny Ośrodek Kultury w Rakszawie

 

24

Nr 25 Ropczyce

15.03.2020 r.

godz. 10.oo-10.30

Siedziba Koła

ul. Żeromskiego 4, Ropczyce

 

Michał Pietruszewski

 

25

Nr 26 „Miejsko-Gminne” Sędz. Młp.

02.02.2020 r.

godz. 9.00-9.15

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Sędziszowie Młp.

 

Andrzej Markiewicz

26

Nr 27 „Amur” Sędziszów Młp.

26.I.2020 r.

godz.10.oo-10.15

Dom Kultury w Sędziszowie Młp.

 

Andrzej Markiewicz

27

Nr 28 „Szuwarek” Nowa Sarzyna

23.02.20 r.

Szkoła Podstawowa w Nowej Sarzynie

Wiesław Heliniak

Norbert Maczuga

28

Nr 29 „Karaś” Świlcza

23.02.20 r.

godz.14 oo - 14.15

Dom Strażaka w Świlczy

 

Ryszard Lik

29

Nr 30 „Kleń” Strzyżów

15.12.2019 r.

godz. 13.30 - 16.30

Sala Konferencyjna GS "Sch"

ul. Daszyńskiego 6, Strzyżów

 

Grzegorz Ziobro

30

Nr 31 "Strug" Tyczyn

22.02.2020 r.

godz. 16.30-16.50

Budynek OSP

ul. Kościuszki 6 A, Tyczyn

 

Jan Sadło

31

Nr 32 „Wodnik” Żołynia

01.03.20 r.

godz. 10.oo-10.15

Strzelnica w Żołynii

 

Andrzej Dąbrowski

32

Nr 33 „Niedźwiadek” Sokołów Młp.

02.02.20 r.

godz. 10.30

Dom Kultury w Sokołowie Młp.

Andrzej Sztorc

Andrzej Dąbrowski

33

Nr 34 „Wisłoka” Klecie

23.02.20 r.

godz. 14.oo

Dom Kultury w w Brzostku

 

Michał Pietruszewski

34

Nr 35 Raniżów

16.02.2020 r.

godz.

Gminna Biblioteka

 

Andrzej Sztorc

35

Nr 36 „Łosoś” Pilzno

05.01.2020 r.

godz. 10.oo-10.30

Dom Kultury w Pilźnie

 

Michał Pietruszewski

36

Nr 37 „Pstrąg” Grodzisko Dln.

01.03.20 r.

godz. 13.oo-13.15

Szkoła Podstawowa w Grodzisku Dln.

 

Andrzej Dąbrowski

37

Nr 38 „Troć” Dębica

25.01.2020 r. (sobota)

godz. 15.oo-15.15

Bar "U Filipka"

 

Ryszard Lik

 

 

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej wędkujesz?
spławikowo - gruntową
spinningową
muchową
podlodową
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin