Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Mapa porozumień na rok 2020 - Okręg PZW Rzeszów

INFORMACJA OGÓLNA


 porozumienia na rok 2019 r. !!!

 

Polski Związek Wędkarski Okręg w Rzeszowie informuje, że na rok 2019 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Okręgiem PZW w Rzeszowie, a Okręgiem PZW w Krosnie.

 

W ramach porozumienia między Okręgami zostają udostępnione na zasadzie wzajemności

bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat następujące nizinne odcinki wód Okręgu PZW w Krosnie:

 

 

1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki Nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica).

2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki).

 

Aby móc skorzystać z w/w porozumienia wymagane jest opłacenie składki członkowskiej i okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód na rok 2019 w macierzystym Kole PZW Okręg w Rzeszowie.

 

Obowiązuje zezwolenie na amatorski połów ryb wędką wraz z rejestrem połowów i hologramem wydawane przez Okręg uprawniony do rybactwa.

 

 

 

 


  • Okręg PZW w Krośnie - porozumienie na wody nizinne

    Polski Związek Wędkarski Okręg w Rzeszowie informuje, że na rok 2020 zostało zawarte porozumienie pomiędzy Okręgiem PZW w Rzeszowie, a Okręgiem PZW w Krośnie. W ramach porozumienia między Okręgami dla członków Okręgu PZW w Rzeszowie zostają udostępnione na zasadzie wzajemności bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat n/w nizinne odcinki rzeki Wisłok i Wisłoka: 1.Rzeka Wisłok – Obwód rybacki nr 2 (od mostu drogowego w m. Bzianka do ujścia rzeki Stobnica). 2.Rzeka Wisłoka – Obwód rybacki nr 2 (od ujścia Jasiołki do ujścia Jodłówki). Aby móc skorzystać z w/w porozumienia wymagane jest opłacenie składki członkowskiej i okręgowej na ochronę i zagospodarowanie wód na rok 2020 w macierzystym Kole PZW Okręg w Rzeszowie. Obowiązuje zezwolenie na amatorski połów ryb wędką wraz z rejestrem połowów i hologramem wydawane przez Okręg PZW uprawniony do rybactwa.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Jaką metodą najczęściej wędkujesz?
spławikowo - gruntową
spinningową
muchową
podlodową
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin

Zdjęcia z galerii